Cuba Gooding Jr. u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:390
Počet zobrazení:6 747
Další rozhovor u Craiga je tu a s ním i herec Cuba Gooding Jr., který si zahrál v novém životopisném filmu Komorník (The Butler). Řeč bude o obsazení filmu, o sportu a také o kapustě. Možná vás překvapí, jakému sportu se Cuba Gooding Jr. už dlouhá léta věnuje, ale možná vás nepřekvapí, jakému sportu se teprve krátce věnuje Craig. Rozhovor byl odvysílán 19.12.2013 Pozn. editora: Původní video již bohužel není k sehnání. Nahradil jsem ho proto celým dílem z daného dne. Cuba Gooding Jr. spolu s titulky vstupují na scénu v čase 20:04,5.

Přepis titulků

Přichází Cuba Gooding Jr.! - Zdravím, pane Gooding Juniore! - Konfety kvůli mně? - Jo. - Rád tě... Vypadáš dobře! Jsi ve skvělé formě! - Děkuji ti. - Jíš hodně kapusty nebo co? - Jím ji po tunách! - Co je? Černoch nemůže jíst kapustu? - Samozřejmě, že může! - To je jedno z jídel, které mám taky rád. - Jasně! - Nikdy jsem ji neměl. Co ty? - Ani jedinkrát v životě. Ale moje žena se rozhodla stát se vegetariánkou, takže chce, abychom já a děti jedli kapustu, abysme byli normální.

Protože ví, že si vzala ******* magora! Může tohle říct? Jsi rasista! Co to říkal? "Byla to jen otázka času..."? - "Jen otázka času..." - Já to věděl! Věděl jsem to! Hraješ hokej? Phill mi vzadu říkal, že hraješ hokej. Nějak do toho dělá... Jo, hraju dvakrát týdně s partou Jerryho Bruckheimera a dalšími. Máme turnaje v Miami a ve Vegas.

- Říkal, že jsi docela dobrý. - Víš, co je vtipný? Pořád říkám, že nikdo nezmíní to, že hraju hokej v Miami a ve Vegas. - Tak jo, dej mi šanci... V Miami a ve Vegas? - Jo! Je tam totiž spousta sněhu! - Šíleně! - Jsi zasr** zpomalenej... Chtěl jsem od tebe pomoct, abych neměl problémy se ženou, - protože tam jsou to samý bikiny, ale já tam hraju hokej. - Aha, jasně! Čím víc tě učím, tím je to s tebou horší, Craigu.

Nestíhám držet krok. Jakoby celá show byla točena pozpátku. Pěkný hrnek! Dík! Budu o něm mluvit později. - Fakt pěkný hrnek! - Děkuji ti. Nevěděl jsem, že dělají hrnky ve tvaru psí hromádky. - Je to psí hromádka? - Ne, je to had. Proč psí hromádka? Ne... Nech toho. Vypadá to, jako že jsi usekl špičku a na bok přidělal penis.

- Kápni božskou! Jo ono to má zuby. Tak to je had. - Jo! V pohodě. Usekl jsem špičku a na bok přidělal penis... Líbí se mi, že jeden zub má zlatý. Je to had černoch? Ne, to je jen malá zubní úprava, - protože ho někdo rozbil. Nepamatuji si kdo... - Aha. - Nesahej na něj, jo? - Ano, pane. Gratuluji ti k tomu filmu. Je to velký hit. Hraje tam Oprah...

- Oprah Winfrey, Forest Whitaker, Vanessa Redgrave, spousta dobrých lidí. - Ta Oprah... - Je bohatá! Nejenom že je bohatá, ale taky voní jako... Krásně voní, jen přivonět. Jo. Je úžasná, krásně voní a taky přesně ví... Když vejde do místnosti, tak ví, jak lidi uklidnit tak, aby se cítili jako doma. Ve skutečnosti Oprah ví, co právě děláte.

Ona totiž pracuje pro CIA. Podle mě CIA pracuje pro ní. Ale to je dobrý. Nejde mi do hlavy ten hokej, protože Phill říkal, - že jsi dost dobrý. - Jo, hraju už dlouho. Skoro 20 let. Na ledě kromě puku nevidíš moc černých rychle se pohybujících věcí, takže... Takže se musíš naučit dobře bruslit, abys vůbec mohl hrát. Když nebruslíš dost rychle, tak tě šoupnou do brány.

- Netuším, co říkám. - To je v pořádku. - Občas se na hokej zajdu podívat. - Je to ten nejlepší sport. - Jak ses k němu dostal? - Přihlásil jsem se do náborové ligy a došlo mi... Za mlada jsem hrál fotbal jako wide receiver a ty pohyby jsou vlastně stejné i na ledě s pukem. Musíš pořád hýbat nohama, zvlášť ovládat horní a dolní polovinu těla tak, abys mohl kontrolovat puk. Musíš koordinovat pohyby.

Je to podobný princip. To je na mě moc práce... Tolik kapusty nikdy nesním. - Leda tak golf. Hraješ golf? - Ne, nehraju. - Golf je fajn. - Jsi v něm dobrý? - Právě jsem s ním začal. Začal jsem hrát, když mi bylo 50, a teď mi je 51. - Opravdu? - Jo. - Proč golf? To máš teď tolik peněz? - Jo. - Můžu si dovolit golfovou hůl.

- Hůl? Jen hůl? - Jo. Jen hůl, na členství už nemám. - Jo tak. - Dobře. - Nemůžu si dovolit hokejovou výstroj jako ty. Je tam hodně vycpávek a taky musíš mít tu velkou věc kolem nádobíčka. Jsou to vycpané kalhoty ke kolenům, které ti chrání zadek a všechno. Jasně, ty občas nosím. - Jen tak na doma? - Jo, jen tak na doma. Chodím v nich a cpu se kapustou. - Opravdu?

- Jo. Jen tak si chodím, cpu se kapustou a říkám si: "Jooo!" - Tomu bych docela i věřil. - Jasně. A co jinak? Co děláš? Chystáš další filmy? - Jen tak odpočívám. - Dobře. Odpočívám v talk show Craiga Fergusona společně s... s kostlivcem. - Co to je za věc? - Nemluv tak o něm. To je Geoff. Miami a Vegas? Děláš si srandu? Tam není led! - Vidíš?

Tam byste neměli hrát. - Už to chápu! - Jo! - Už to chápu! - Díky němu vypadám dobrej. Nech mě hádat. Chytrák... a vtipálek. Chtěl jsi říct kráska, ale pak ti došlo, že to nejde, co? Tohle je chytrák. Tohle je kráska. A já jsem cizinec. - To jste teda trojka.

- To jo. Ty tu máš Rudolfa? Jak jsi na něj dostal tu rtěnku a řasenku? To je kůň. Jmenuje se Secretariat a ty parohy má kvůli Vánocům. Zrovna jsem chtěl říct, že koně nemají parohy. To je kostým? Jo. Copak kůň nemůže mít na sobě kostým? Kůň nemůže mít na sobě kostým? Jsi rasista! - Jsi rasista! - To určitě nejsem. Jen říkám, že kůň může mít na sobě kostým! Odsud vypadal jako Rudolf s červeným nosem.

- Protože má na sobě kostým, aby tak vypadal! - Aha! Viděl jsem ho jen zepředu. Vzadu teda asi má dlouhý ocas, - který může zvednout. - Podívej se. To víš! To víš! - Ten kůň má světlou budoucnost. - No jo. Tu ti zajistí práce stážisty. "Začínal jsem jako koňský zadek v talk show..."

- No došel nám čas, končíme. - Končíme? - Jo. - Páni. Co budeš dělat o Vánocích? Odpočívat s mým starším synem. Přijel na pár týdnů domů z vysoké. - Přivezl prádlo na vyprání? - Jo! Je to neskutečný! - To jo! Musel si připlatit za kufry, aby mohl přivézt špinavý spoďáry. - To je velká věc. Je to tvoje první dítě na vysoký? - Jo, první. - Jak to neseš? - Brečel jsem jako želva. - No jo. Ale už je to lepší.

Teď když je doma, tak si uvědomuju, jak hezky mi bylo, když byl pryč. Cuba Gooding Jr., dámy a panové! Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Náhodou vtipný, nechápu moc hodnocení.. Zítra je už vlastně Conan, lidé asi jsou nervozní :D

421

Odpovědět

Nevěš hlavu ohledně hodnocení. Kdyby lidi měli hodnotit podle popisku u hvězdiček, tak by to bylo všechno mnohem horší :)

12

Odpovědět

Žádný trapný ticho na konci? :O

172

Odpovědět

Sice rozhovor takovy o nicem ale stejne jsem mel celou dobou usmev na tvari :)

513

Odpovědět

Takže ty máš něco proti kapustě? You racist! :D

131