Dědečkovy příběhy z válkyCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:585
Počet zobrazení:7 688

Ve třetím díle Cyanide & Happiness Show zjistíme, jak (ne)funguje takový teleport nebo třeba jaký je nejstarší vtip v historii lidstva.

Přepis titulků

Hele, každý někdy udělá chybu. EPIZODA 3 DĚDEČKOVY PŘÍBĚHY Z VÁLKY O 43 247 LET DŘÍVE NAUČNÁ LITERATURA BIBLE STROJ ČASU Čtyři vědci z budoucnosti prahnoucí po vědění, cestující ve stroji času, se vydávají na výpravu, aby objevili nejstarší vtip v dějinách lidstva.

Nejstarší vtip v dějinách lidstva! Kupte třínohého psa, dostanete jednu nohu zdarma. Dobře, zlato. Jsme tu! Už můžeš otevřít oči. - Kočičky! - Přesně tak. A jelikož máš narozeniny, můžeš si vybrat jakoukoliv chceš, ano?

Ano! Chci, chci... Tuhle! Jsi si jistá? Protože... Ano, ano, ano! Velká modrá kočka Clawford! Musíš si pamatovat, že mít kočku je obrovská odpovědnost.

Dokážeš se o něj starat? Klimatizace! - Budeš ho muset krmit, čistit... - Teď je mi zima! Vezmu to. - Prosím? - Mohla by, prosím, vaše kočka přestat s*át na můj trávník? Jste si jistý, že to nebyl váš pes? Ano, vzhledem k tomu, že je to modré a můj pes je uvězněný uvnitř!

Hlídejte si svoji obří kočku, nebo volám policii! Zlatíčko, mohla bys sem přijít, prosím? - Ahoj, mami! - Musíme si promluvit. Myslím, že Clawford bude muset jít. Ale Clawford mě miluje! Můžeme ti sehnat kočku normální velikosti. - Dobře, necháme si ho.

- Díky, mami! Mami, mami, mami, mami, mami, mami! Neviděla jsi Clawforda? - Tohle je dobrý. - Nemůžu ho nikde najít! Maminka nemá čas, běž si hrát se svojí kočkou. Támhle je! Clawforde! - Vypadá to, že je Clawford hodně poraněný. - Prosím! - Nejspíš ho budeme muset utratit.

- Pomozte mi! Vždyť je v pořádku! Clawford je v pořádku! Není, má hodně bolestí, zlatíčko. Hodně bolestí. Zavolejte záchranku. Ležím tu skoro vejpůl. Mami, ale Clawford... Někdy se prostě musíme se svými mazlíčky rozloučit, zlato. Clawford by si to přál. Copak si nepřeješ, co by si Clawford přál?

Páni, to je velká kočka. Zlato, musíme mě... Ho zbavit trápení. Takhle to bude nejlepší. Tohle je naprostá kotěstrofa! Nejlepší část práce. Neformální pátek! Kdy mohu zabíjet zvířata. Dělám si srandu.

Tak jdeme na to, omlouvám se, holčičko. Asi se vyskytl menší problém. Je zde vše v pořádku? Je zde vše... - Pojďme domů, zlato. - Dobře. Děkujeme! Nashle! Tak, zlato, můžeš si vybrat jakékoliv zvířátko chceš! - Ano? - Ano! Tohle!

Dobře, můžeš si ho vzít. Clawforde! Překlad: Pamis www.videacesky.cz Mám obří kočku. Můžu dělat, co ku*va chci. Problémy hodím za hlavu. Jsme nejlepší přátelé. Celý svět bude náš. Pěkně v modrém. To jsme my dva.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nevim, připadá mně, jako kdybyste tady odsuzovali křesťanství....podle komentů a podle LIKE/UNLIKE, ale nemyslím si, že by si to lidé, jakožo křesťané zasloužili, doba se pořád měnila a jak už tu někdo psal, křesťanství přinášelo světlá i tmavá období, dneska jsou to ale uplně normální lidi ;-)

13

Odpovědět

Proč to nízké hodnocení ?

50

Odpovědět

nj, černoprdelníci byly vždy brzdou pokroku. Krásná a pravdivá narážka.

114

Odpovědět

Kdyby někdo nevěděl, ten skeč s kočkou je odkaz na pohádku Clifford the big red dog. :)

150

Odpovědět

Může mi někdo tu bibli vysvětlit?

226

Odpovědět

Říká se, že křesťanství zpomaluje pokrok - například byly dlouho zakázané pitvy, protože se považovalo za pohanské vrtat se v těle, místo toho se věřilo, že Bůh tě zachrání (i dnes se najdou lidi, kteří věří, že rakovina postihuje jenom "nečisté" lidi a když budeš dostatečně věřit v Boha, tak tě spasí).

383

Odpovědět

+NinjerPodle mě zpomaluje pokrok český slavík.

300

Odpovědět

+NinjerJá bych tomu docela i věřil. Když si vezmeš, kde jsme jako lidstvo byli v antice a pak x století "křesťanského temna"...

155

Odpovědět

+NinjerLepší by bylo, kdyby tam místo bible hodil korán. To by se v pozadí všichni řezali :)

72

Odpovědět

To s tou Biblí je geniální :D to mě dostalo :D

1115

Odpovědět

popravdě nebýt tu a na youtube tolik komentářů kolem toho vtípku s biblí, možná bych si ho ani nevšiml... a byl to jeden z lepších vtipů tohoto dílu... navíc byl určitě myšlený všeobecně k náboženství... a co si tak nějak vybavuju ze školy, tak se střídali období více zaměřené na boha, které byly pochmurné a chudé a pak období zaměřené na člověka a vědu ve znamení rozmachu, takže ať chcete nebo ne, ten vtípek je historicky ověřený :D

327

Odpovědět

S tou Biblí je to strašně ubohé. Je zajímavé, že Evropa a severní amerika jsou 2 nejvyspělejší kontinenty, kdežto muslimské země ještě před 20 lety ohřívaly obědy na velbloudích lejnech a teprve díky západním penězům z ropy a architektům či dělníkům z Indie jsou tam, kde jsou. Ale křesťané jsou v pohodě, takže někdo se zasměje a někdo video vypne, kdežto být ve videu korán tak už další díl nebude jelikož uřízlé hlavy napíchlé na kůly toho moc neudělají.

2069

Odpovědět

Myslím, ze se todá pouzit na nábozenství vseobecne

276

Odpovědět

+poslitomneI Buddhismus a podobně?

35

Odpovědět

+poslitomneBudhismus je spise filosofie a nikdy nebyla moc rozšířená, předevšim se v Asii vyznával konfucianismus

293

Odpovědět

s tou biblí to není ubohé... vlastně je to dost pravdivé. Už v době antického Řecka a Říma znali matematiku, fyziku, chápali běh věcí... sakra! Vždyť iu v umělecké tvorbě byli luxusní, A pak? PIC HO!!! Křesťanství, všechn ošpatně zpátky na stromy do doby debilní, zničení mnoha jezdeckých soch v Římě, naprostá ztráta umělecké kvality děl, žádné stínování, úplně pokroucená perspektiva, proporce lidí naprosto nesmyslné, žádnej kontrapost. A od ranného křesťanství 1. stol N.L. až do konce gotiky ve 14. stol. N.L. těm lidem trvalo, než se vrátili na úroveň Antických kultur, tedy do nástupu Renesance. A čím je známá Renesance? Právě oblibou antických témat a hlavně odproštění se od bezmezného křesťanského vlivu.
A Islám, ten vychází z křesťanství a je velice radikální, tady vidíš příklad, jaké zlo křestaňství zplodilo.

769

Odpovědět

+lenaciaJe pěkné jak tu vychvaluješ Řím. Sice technicky pokročilý národ, který ale ničil vše co mu přišlo do cesty, stejně jako nacistické Německo. Křesťanství spojovalo národy.

637

Odpovědět

+lenaciaTo máš pravdu. Řím byl velmi dobyvačný. Ale u něj to dává smysl, on prostě dobývat chtěl, neshovával to zbaběle za náboženství.

305

Odpovědět

+lenaciaKřesťanství spojovalo národy? Ano, spojovalo, ale mečem.

343

Odpovědět

Nejhorší díl a úplně trapný.

2348

Odpovědět

Už tři komentáře o bibli, je vidět, že na tuhle stránku chodí i úplní vymaštěnci.

2233

Odpovědět

Tatík měl strike :)

143

Odpovědět

Tomu ale říkám číča :D

126

Odpovědět

já chci Clawforda!

394

Odpovědět

Paci sa mi, aky realny a triezvy nazor maju autori na princip krestanstva. Teda, nabozenstiev...
Mysliet vlastnou hlavou a zo vsetkeho si zobrat iba dobre a potrebne informacie je v dnesnej dobe vzacnost. Myslim si, ze videacesky podporuju tieto kriteria na vybornu.

2716

Odpovědět

Poučení z příběhu: Když házíte knihovnu 43 000 let do minulosti vynechte Bibli! :-D

1198

Odpovědět

Nj ale jde videt ze je to dobre napsana kniha, když donutila inteligentniho cloveka co se vyznal ve kvantove fyzice zmenit nazor na svet:D

837

Odpovědět

+trdelinTo Mein Kampf taky :D

414

Odpovědět

Že to píše někdo se jménem z oblasti zaostalého světa :DDDD

49
Další