Holky z Instagramu 4: SvatbaCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:3 736

Léto je jako dělané pro svatby, které můžou být pro organizátory dost stresující. O to víc, když jste instagramerka, která chce mít všechno fotogenické a tento jedinečný okamžik sdílet s fanoušky live!

Poznámka:
Caroline Receveur je francouzská fashion blogerka, moderátorka a herečka.

 

Přepis titulků

Chceš mi říct, že se budu vdávat na zámku? - Přesně tak. - Ty máš ale neskutečné nápady! Mám své kontakty. Jsi dokonalá družička, je to parádní. - Mně se to taky… - A tos neviděla vnitřek! Ááá, budeme se vdávat! - Krása, co? - Je to krása. Promiň, jsem trochu ve stresu, protože je den D.

- Musím se chystat. - Uděláme nádherné fotky. Snad. Musím vám ukázat své šaty! Tady jsou mé šaty, které byly ušity na… Alice? Co to děláš? Zoé… Ještě že jsem si tvé šaty vyzkoušela! - Představ si, že… - Fotíš se v nich na Instagram? - Co?

Jak tě to napadlo? - Píšeš hashtagy? Tak já tě na té fotce otaguju, no. Promiňte, to… Nejdou mi ale sundat, pomoz mi. Tomu nemůžu uvěřit. Co tě to popadlo? - Trochu jsem se zpotila. - To cítím! - Stresuju. - To bude dobrý. - Co budu dělat? - Vše je pod kontrolou. - Fakt? - Mám tvůj mobil, heslo, při tvém příchodu rozjedu stream, bude to bomba. - Super, co je mé heslo?

- 2632. - Výborně. - Jsi nejkrásnější. - Tati, pohni sebou! Dám tam filtr. Jejda. Co se stalo? Proč to nejde dolů? Kolik lidí se dívá? Do prdele. Smazat, smazat. Berete si Zoé Filipeti za svou manželku?

Ano, beru. Hele, na videu není nic slyšet, může znovu? Můžete to zopakovat trochu hlasitěji? Má teta tamhle nic neslyší. Anthony Jean-Baptiste, - berete si… - Hlasitěji. Znovu. Anthony Jean-Baptiste, berete si Zoé Filipeti za manželku?

Ano, beru. Zoé Filipeti, berete si… No jasně, letadlo. Začneme od začátku, ju? Nevadí vám to, že? Nevadí. Tati, můžeš, prosím? - Můžeme? - Fotografka bude hned ready, bude to skvělé. Super, ale žádné házení rýží. Víš, co si myslím o plýtvání jídlem. Mám něco 100krát lepšího. - Dobře.

- Budete krásní. Budeme foukat bubliny, poslužte si. - Foukejte z plných plic. - Ale ne moc. Viděla jsem to na Instagramu. Připraveni? Ty foť, jasné? Můžete! No tak, foukáme! - Foukejte! - Jé, bubliny, paráda! - Je normální, že z toho štípou oči? - Trochu to štípe. - Fotky se povedly? - Kde jsi, lásko? - Nevím, nevidím. Proč to takhle štípe?!

- Je to mýdlo! - A fotky se povedly? - Nevím, nevidím, vše je rozmazané. - Foukejte dál! Odešli jsme! Uděláme si fotečku. Poprosím rodinu, ať jde k sobě. Postavte se vedle novomanželů. Je to jednotné, nádhera, jste úchvatní. - A uděláme fotku. - Počkat, pán vedle ženicha, běžte doprava, to bude lepší. - Tak.

- Ale to je kmotr. Ale na Instagramu by to nevypadalo hezky. - Ale takhle tam máme díru. - Tak tam půjde třeba pán támhle. - To je číšník. - Je to hezké. Když to zarámuješ, nepůjdou vidět okraje. - Víš něco o rámování? - Jo. - Na tři řeknete: Číšník! Raz, dva, tři. - Číšník! - Báječné. - Báječné. Chceš mě učit mou práci? - Ale ne. Sem, výborně.

Položte ho sem. - Skvělé, děkuji vám. - Zlato, náš dort! - Co to je, Alice? - Tvůj dort přece. Proč je na něm všude napsáno Prasátko? To je tvůj sponzor. Přece jsi na svatbu chtěla sponzora jako Chiara Ferragni. Ale její sponzor je Christian Dior. Christian ale neodpovídá, zato Prasátko odpovědělo. - To je pohroma. - Není. Je to spousta peněz. Platí ti svatbu, není to má vina, tví rodiče jsou švorc.

Musíš jim ve story poděkovat. Nasaď si toto a uděláme fotku. Takže pro sponzora, budou nadšení, úsměv. Třeba to bez salámu bude dobré. Špatný nápad, dali ho i dovnitř. Bude takový sladko-slaný, nejedla bych ho. - Ale já jsem vegetariánka. - No ale to nenese peníze. Alice, kde je DJ? Žádný tu není, to já jsem DJ.

Dala jsem tam Spotify, mačkám tlačítka, zvedám ruce, lidi vidí jen světla, myslí si, že jsem hvězda. Ušetřila jsem ti 500 eur. Dobře. - Neříkalas, že tvá kámoška je DJ. - Pak ti to vysvětlím. Pravidelně vám uniká moč? Díky vložkám Urifluide a jejich superabsorpční zóně - na úniky zapomenete. - Ty nemáš prémiový účet? Už žádné úniky s Urifluide.

Ochrana bez protečení. Nemusíš nic vysvětlovat. Alice, Alice? - Nevidělas Zoé? - Ne. Už ji hledám hodinu. Najdeme ji, dobře? Zmizet v den svatby. Co tu děláš? Co to je? To byl error, protože tvůj mobil…

A že si zkoušíš mé šaty? Nebo dort od Prasátka, to byl taky error? - Jen se snažím pomoct. - Pomoct? Jsem internetu pro smích. - A rodina mi říká prasátko. To je pomoc? - Nepleť vše do sebe. - Beze mě by nebyl zámek. - Zámek mi je u prdele. Jediné, co chci, je být šťastná. Ale ne, od chvíle, co jsem s tebou, jde jenom o lajky, sponzory, hashtagy, šup, šup.

- Zblázním se z tebe! - Nevím, co po mně chceš. Chci po tobě jen to, abys odešla. A právě pro tohle všechno jsi, Zoé, nejúžasnější člověk, jakého znám, a doufám, že ti budu báječným manželem. Dobrá, otravný proslov je u konce, teď je načase začít zase pařit! Zoé, mrzí mě to. Pamatuješ, když jsme byly na 2. stupni, nebyly jsme zrovna nejoblíbenější. Všichni se nám posmívali.

Tobě to bylo fuk. A podívej se na sebe dnes, jsi nejkrásnější nevěsta. A já ti všechno zkazila. Vždycky hledám, jak zvýšit popularitu, ale ty to nepotřebuješ. Musíš být jen sama sebou a hele, všichni tě milují, všichni tě následují.

To jsem ti nejdřív záviděla. Všichni mi říkali: Jo, Zoé je nejsrandovnější, nejkrásnější. Ale dnes tě vidím a… jsem na tebe pyšná. Pochopila bych, kdybys už se mnou nechtěla mluvit. Měla jsem pro tebe dárek, ale kůň nám odpoledne utekl. Našli ho v ostnatém drátu, ošklivé. Tak jsem improvizovala, snad se ti to bude líbit.

Pozor, jsi na Instagramu živě. - Ahoj Zoé, tady Caroline Receveur. - To je Caroline Receveur. - Dobrý den, Caroline! - Tvá svatba byla mimořádná, tleskám. - Děkuji. - Požádala jsem svou komunitu, ať tě sledují, moc se mi líbíš. Děkuji vám, Caroline. Děkuji. - Taky byste měli sledovat mou kamarádku Alice. - Nech toho. @Inparisalice. - Posílám pusu.

- Mluvila jsem s Caroline Receveur! Jsem na tebe pyšná. - Tak hraj, dýdžeji. - No jo, hudbu! - Jsem tak šťastná, mám u sebe dvě své nejmilejší osoby. - Nech toho. Byli jste nádherní. - Ty taky. - Ochutnal jsem dort. - Ne! A co? - Upřímně… - No? - Nechutný. - Je mi zle. - Dali kusy i dovnitř?

- Jo. - Debilní nápad. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář