Jste na Twitteru?Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:741
Počet zobrazení:9 469

Dnešní francouzské video je z YouTube kanálu MonsieurDream Cypriena Iova, jehož jste u nás mohli před časem vidět v klipu Nemám rád Vánoce. Dozvíte se, co můžete dělat a čemu byste se naopak měli vyhnout na Twitteru.

Přepis titulků

Čím dál víc lidí si ruší účet na facebooku. Kam všichni ti lidi mizí? TWITTER Důvod, proč je na twitteru čím dál víc mladých, je jednoduchý. Na téhle sociální síti totiž naši rodiče ještě nejsou. Vidíš? Už mám taky facebook. Super, tati. Co to tam máš?

Nic. Ale ano, něco tam děláš na telefonu. Ne, já... To je... Hele, babička tě šťouchla. A jo. Asi potřebuje vyměnit plínku. Ale vidíš? Tvůj taťka jde s dobou!

Takže pro lidi, co žijou v jeskyni, která je někde v další jeskyni: Co je Twitter? Je to služba, která vám umožňuje z vašeho počítače nebo telefonu publikovat zprávy do 140 znaků, kterým se také říká "tweety", ostatní uživatelé můžou vaše tweety odebírat, jsou to tedy vaši odběratelé.

Můžete tam sledovat hvězdy jako: Gad Elmaleh, Booba nebo Cyprien. Ještě to trochu komplikuje "hashtag". Do tweetu můžete přidat slovo, před kterým je #, a označit tak téma. V reálném životě samozřejmě hashtagy používat nemůžete.

Strávil jsem s tebou nádherný večer. Možná bychom pak ke mně mohli zajít na skleničku. #sex #felace Ale... Vrať se! #anál? A protože na Twitteru jsem docela mazák, jsem tam už od června 2007, ukážu vám správnou cestu.

Pěti tweetům je třeba se vyhnout. Číslo 1: Tweet celebritě. Justine Biebere, hrozně tě miluju, odpověz pls. Určitě mu taková zpráva udělá radost. Dotkne se ho v hloubi srdce. Je tak citlivý.

Je mu to úplně fuk! Takže pokud není vaše hobby mluvit sami se sebou... V poledne jsem si dal lasagne, ještě jsem si přidal. ...jsou tyhle tweety k ničemu. Číslo 2: Lživý tweet. Šílená pařba tady v klubu se všema mýma kámošema.

Číslo 3: Retweetovat všem svým odběratelům tweet, kde se mluví o vás. Já když někoho vidím retweetovat tweet, který je o něm samém, vidím tohle: Máš pěkný triko.

Řekl, že mám pěkný triko! Řekl, že mám pěkný triko! Přeskočilo ti? Řekl, že mi přeskočilo! Číslo 4: Tweety: "Dobrý den všem!" a "Dobrou noc všem!" Kdy v historii lidstva tyhle tweety někoho zajímaly?

Pojď už konečně spát, jsou 4 hodiny ráno. Ne, nemůžu. Nemůžu, dokud... DOBROU NOC VŠEM! Číslo 5: Nepište tweety sami sobě.

Proč se tohle děje jenom mně? Dneska ráno jsem neměl vstávat. Tweet, který nemůže pochopit nikdo kromě vás. Proč? Vyjde nastejno to napsat na papír, dát ho do desek a ty vyhodit do popelnice. Výsledek je stejný.

A jestli máte rádi fotky, je tady služba Instagram, která umožňuje zveřejňovat fotky s fajn holkama, a kdo ví, třeba se vaše fotka stane populární? Já nevím... Ne, dělám si srandu! Když se podíváte na populární fotky na Instagramu, jsou tam: pěkný kočky, pěkný kočky, pěkný kočky, pěkný kočky, pěkný kočky, pěkný kočky, roztomilý zvířátko a pěkný kočky.

Jsou lidi, co se snaží být populární s fotkou západu slunce... Naivkové. Musíte ukázat kozy. A teď už vám zbývá jen jedno. Sledovat mě na Twitteru a na Instagramu. Jasný? Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tonight, we are young... :D :D :D

200

Odpovědět

Parádní video :D

200

Odpovědět

Ta francouzština se skvěle poslouchá, jak u Normana, tak tady ;) Super video :D

244

Odpovědět

Nejvíc mě dostalo "Dobrou noc všem!" - toniiight, we are young! :D a "Pěkný kočky, pěkný kočky, pěkný kočky, roztomilý zvířátko.... a pěkný kočky" :D

220

Odpovědět

tak za 1) codneska všichni maj s tim fish eye? Zas tak úžasné to není. :D (ááá mlč Lenko, ty si ho taky kupuješ :D)

a za 2) tak nějak mi to přípomíná naši včerejší debatu s kamarádkou. Už jako malé jsme rády hrály Shash Car (RC Car) http://www.youtube.com/watch?v=YqE9145wQic a nedávno jsem tuto hru zase našla a tak jsme hrály. Dokocne tam funguje i webová hra :D a kamarádka prohlásila- tyjo, myslím, že tuhle hru už hrajeme jenom my dvě.
A já odpvoěděla- No jo, je to jako bychom byly na My Space

2021

Odpovědět

Huh?

200

Odpovědět

+GranisAsi si myslí, že dokoukání videa ji automaticky přesměruje na Twitter.

230

Odpovědět

Sice mě baví, ale je to ten typ videí, kterých se člověk docela rychle přejí.

1812

Odpovědět

můžete mi říct jak se jmenuje ta písnička co začíná 2:47 děkuju :)

196

Odpovědět

We are young.

190

Odpovědět

Fun ft. Janelle Monáe - We Are Young

192

Odpovědět

Prosím víc videí od něj, bavil jsem se náramně! :D

201

Odpovědět

Pěkně to řekl, I like it!! Nebo spíš.. J'aime!! :D :D

1910

Odpovědět

chybí ti tam objekt, n'est-ce pas?

203

Odpovědět

Pobavilo, ale tím koncem ať jej člověk začne sledovat to podělal. ´:D Vsadil bych se že to bude jeden z těch co táguje nebo spíše tágoval své fotky hastagem #follow. Dneska už to asi nebude mít zapotřebí.

1821

Odpovědět

Francouzštinu upřímně nenávidím, ale tohle video nebylo špatný ... :)

1824

Odpovědět

Číslo pět by si měl pouštět dokola Jan Doskočil z nejmenovaného herního webu.

182

Odpovědět

Mě se francouzština líbila do té doby, než sem se ji začal učit :D nejhorší předmět, kterého sem celých 6 let na gymplu litoval :D ale ty videa nejsou špatné, víc takových :)

196

Odpovědět

Predpokladám, že bude opäť každý druhý komentár o kráse francúzštiny....
Mne sa páčia stredné veľké kozy, vysoké ženy, lamborghini, vysoké budovy a pusté ostrovy.... Že vás to zaujíma ? :)
Ten strapatý francúz je značne lepší...

1813

Odpovědět

Soudit po jednom videu, kdo z nich dvou je lepší, je podle mě přinejmenším ukvapené. ;-)

1817

Odpovědět

+BugHer0strapáč mal obe výborné, tento obe nič moc...Teda, aspoň podľa mojho skromného názoru :)

1815

Odpovědět

+BugHer0Já bych byl pro aby se tu objevilo ještě tak 100 videí od každého, ať se následně můžeme objektivně rozhodnout který z nich je lepší.. Děkuji :D

195

Odpovědět

Le francais est la langue belle!

199

Odpovědět

+Simonkačíslo 6 : Psát jazykem kterému 95% diskutérů nerozumí....

204

Odpovědět

+SimonkaNo, že by bylo zrovna týhle větě tak těžký porozumět...

195

Odpovědět

+Simonkanavíc - la belle langue :)

182

Odpovědět

+Simonkaomelette du fromage!

193

Odpovědět

+Simonkanavíc - une belle langue :D

190

Odpovědět

Francouzština se mi hrozně nelíbí francouzské komedie taky nesnáším, ale francouzské youtubery začínám milovat.

1941

Odpovědět

Nieže by mi to nejak trhalo žili.... Ale za boha a za aláha a za všetkých svätých nepochopím, z akého dôvodu človek klikne na ten červený palec ? Kôli tomu, že človek napíše, čo sa mu nepáči ?
Banda vypatlaných blbcov...

1923

Odpovědět

+matusyto neni prostrednicek, my ho kvuli jeho nazorum neposilame nekam, my proste nesouhlasime, od toho ten palec je.. prece tu nebude kazdy psat nesouhlasim, francouzstina je krasna, zato tebe bych nejradsi poslal do Slunickove zeme, procpak jsme vsichni blbci? me by to zajimalo

182

Odpovědět

+matusyA o tom to práve je... Ako môžeš nesúhlasiť s tým, čo sa jemu páči ? Keby napísal, že je francúžština hnusný jazyk, tak môžeš nesúhlasiť... On však nič také nenapísal... napísal len, že jemu osobne sa nepáči... ako môžeš s niečim takým nesúhlasiť ? ... ved je to taký bullshit... ste blbci !

1810

Odpovědět

+matusyTo je jedna z těch zásadních otázek světa... Proč lidi dávají dislajky? Proč píšou před vykřičníkem a otazníkem mezeru? Existuje Yetti? A co Jan Tleskač?

213

Odpovědět

Tak nečekal jsem až takovou rudopalcovou smršť, ale nevadí. Jenom jsem se chtěl se světem podělit o to, že kvůli takový srandě překousnu i svůj nejneoblíbenější jazyk :D.

180
Další