Víkendová svatbaCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:557
Počet zobrazení:8 631

Francouzský vlogger Cyprien, kterého jsme tady na webu už několikrát měli, tentokrát krátce povypráví o svatbě své sestřenky. Protože se u minulého videa někteří z vás bouřili, že jsem na web dala někoho, kdo tak nestoudně vykrádá Normana, rozhodla jsem se tentokrát připojit menší poznámku. Ti z vás, kteří sledují francouzské vloggery, určitě ví, že skoro všichni z nich mají podobný styl, a to komentář následovaný kratší scénkou. Není to formát, kterým by se unikátně pyšnil jen Norman. Jen tak pro zajímavost, Cyprien a Norman s vloggováním začínali zhruba ve stejnou dobu. Poprvé spolupracovali už někdy v roce 2009 a ve videích je spolu můžete vídat do teď. Spolupráce je častá mezi většinou francouzských vloggerů. Hodně tváří, které se opakovaně objevují například v Normanových videích, jsou právě vloggeři. Druhým bodem jsou komentáře typu: "Cyprien nemá na Normana, už dlouho tu nebyl Norman" atd. Norman vydává 1 - 2 videa měsíčně a jeho videa tady početně nikdy dominovat nebudou. Jestli chcete anglická videa čas od času zpestřit francouzštinou, jednou z možností je právě Cyprien.  Vím, že po závěrečné půlminutě videa skalní příznivci Normana zmučeně proklínají nebesa, ale byla bych ráda, kdyby se případná kritika zakládala na obsahu videa, ne na pořadí francouzských YouTube kanálů. Cyprien za to, že je první, chudák nemůže, takže ho tady kvůli tomu snad neukamenujete. Každopádně doufám, že se video bude líbit, a názory klasicky můžete vyjádřit v komentářích.

Přepis titulků

Před pár dnama jsem byl na svatbě svojí sestřenky... a její ženy. Je zvláštní, že mi na to všichni kámoši řekli to samý. - Příští víkend musím na svatbu... - To je na nic. - ...homosexuálů. - To je hrubý. - Musel jsem jim odpovědět... - Je to jen normální svatba. Je rok 2013. Je to prostě svazek dvou žen, které se milují. Uznávám, že je to hrubý. Před svatbou jsem si položil jednu otázku.

Co si vezmou na sebe? Šaty? Oblek? Neměl jsem tušení. Když jsem se zeptal sestřenky, odpověděla: "Uvidíš na svatbě." V den svatby na sobě každá měla šaty. Jedna bílý, druhá černý. Když jsem je viděl, řekl jsem: Bílá a černá. Jin a jang. Komplementarita. Manželský svazek. Není to špatný. - Ne, mně se akorát líbí bílá. - A mně černá. - Je to ale tak trochu jin jang. - Ne. - Je to otázka vkusu.

- Dobře... Je to jin jang. Nejvíc jsem se ale těšil na chvíli, kdy má starosta říct: "Tímto vás prohlašuji za muže a ženu." Co řekne? "Tímto vás prohlašuji za ženu a ženu?" Nemohl jsem se dočkat. - Jménem zákona... - Jo. - ...prohlašuji... - Do toho. Řekni to! Řekni to! Řekni to! - ...váš sňatek za právoplatně uzavřený.

- To ne! Přišlo nám, že ta svatba starostovi trochu zpestřila práci. - V jednu chvíli dokonce zavtipkoval. - Tahle svatba mi udělala radost, protože budu moct dát pusu na tvář dvěma nevěstám místo jedné. Jean-Louis Meunier vždy snil o tom, že bude komikem, jež bude rozesmívat davy. Kvůli tlaku ze strany rodiny zůstává ve své obci ve funkci starosty. Občas pomyslí na své vysněné povolání, kvůli čemuž propadne hluboké depresi. Zapomněl jsem na jeden menší detail.

Babička těsně před svatbou zmizela. Neumřela. Jen se ztratila. Těsně před svatbou zmizela. Byla to malinkatá vesnička. Bylo nemožný se v ní ztratit. Co jsme měli dělat? Zrušit svatbu a jít hledat babičku, nebo mít svatbu bez babičky? Přesně to jsme udělali. Celej obřad jsem strávil takhle. To je krása. Sestřenka celá září. - Možná už nemám babičku.

- Babičku jsme našli hned po svatbě. Byla v kostele naproti, kde se ve stejnou dobu konala další svatba. Nevím, jak si mohla splést svatbu. To znamená, že strávila 30 minut na špatné svatbě. V pohodě. Moje holčička si konečně našla muže. A změnila vzhled. A celá moje rodina zmizela. Počkat... Alzheimer.

Pak jsme měli hostinu, na které se sešli všichni včetně starosty. Byla to malinkatá vesnička. Museli jsme dělat věc, kterou nemůžu vystát. Napsat něco do knihy hostů. Snažil jsem se držet při zemi. I tak jsem to ale zprasil. Ať žijí manželé! Do háje!

Napsal jsem špatnou koncovku. - Cos napsal, bratránku? - Nic. - No tak, ukaž. - Ne, ještě to nemám. - Ještě dokončuju. - Podepsal jsem se divným písmem, aby to vypadalo, že tak píšu normálně. Ať žijí manželky. Cyprien. Mám trochu zvláštní písmo. Ale jinak to byla super svatba. Byla dojemná i zábavná. - Všichni byli fajn.

I starosta. - Už musím běžet. Jsem rád, že jste se oženily. Ještě jedno slůvko na závěr pro vás, uživatele internetu. Chci vám jednoduše poděkovat, protože se můj YouTube kanál před několika týdny dostal na první místo. Být francouzským vloggerem číslo jedna je pro mě obrovská čest. Je to díky vám. Umožnili jste to jen jedním malým kliknutím. Abych se vám odvděčil, natočím ještě spoustu videí. Čau. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super, dakujem za preklad.
Vazne sa v cestine pouziva fraza "to je hruby" vid preklad "trop style" ...viem ze nieco mze byt "husty", "drsny" a "kruty"...

01

Odpovědět

Sakra jaktože je to v žebříčku nad Normanem???? Nezkutečné! :(

23

Odpovědět

asi si nechám prohlídnout hlavu, protože celé video jsem si říkal, proč si Norman říká jinak asi kvůli těm brýlím :D

80

Odpovědět

za mne dobrý :D vďaka videa česky som si uvedomil aká je francúzština krásny jazyk a preto sa vždy veľmi teším na každé ďalšie francúzske video takže víc Cypriena klidne uvítam :D

172

Odpovědět

To je ale hnusna kopirna Normana... :-)
soudim podle videacesky ale Norman lepsi, protoze ma zajimavejsi temata, a dokaze vyuzit celou dobu; Cyprien si moji pozornost neudrzel, a nekolikrat se opakoval, mozna to mohl zkratit...

830

Odpovědět

tak proč se na Cypriena koukáš jfc, nikdo tě nenutí

85

Odpovědět

Přišlo mi to ok a to nemám Francouze rád. :-D

152

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale Norman mi prostě přijde vtipnější, většinou se u něj řehtám nahlas. Tohle bylo... fajn, ale něco tomu prostě chybělo.

8612

Odpovědět

To bude tím, že Cyprian nemá vzhled "nekňuby", tudíž jsou ty příhody méně uvěřitelné...

Dotaz: Druhý v žebříčku pod názvem nqtv je Rémi?

406

Odpovědět

+Radek.PriborskyJo. To video je ale 10 měsíců starý a na druhý místo se mezitím stačil vyšvihnout Norman :): http://vidstatsx.com/youtube-top-100-most-subscribed-france-fr-channels

231

Odpovědět

Mě to naopak sedlo, a může se podle mě v klidu zařadit po bok nejlepších videí od Normana :)

287

Odpovědět

n´importe qui!

55

Odpovědět

Nemůžeme srovnávat Normana a Cypriena, stejně jako Raye Williama Johnsona a jeho nástupce v =3. Vždycky, když dva dělají totéž, není to totéž. A to je právě super. Kdyby byli všichni stejní, nebyl by důvod na ně koukat.
Takže za mě je Cyprien bezva, příjemnej, vtipy jsou fajn, líbí se mi jeho hlas a basta. :)

585

Odpovědět

Dobré, u babiččina alzheimera jsem se dokonce usmál.

525

Odpovědět

je vtipnej ale Cyprien celým stylem kopíruje Normana :(

1584

Odpovědět

Tak nevím, jestli neumíš číst popisky, nebo jestli to je trolling :D

858

Odpovědět

Mám ráda Normana i Cypriena a jejich videa se mi vždycky líbí. :D takže super a děkuji za překlad. :)

1004

Odpovědět

Alespoň, že se "česky" rozloučil :D

364

Odpovědět

Díky za překlad ;)

172

Odpovědět

náhodou se mi to líbilo víc jak Norman za poslední dobu...

3023

Další