Vánoce podle CyprienaCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:322
Počet zobrazení:6 818

V následujícím videu se s vámi známý francouzský vlogger Cyprien, kterého u nás můžete mimo jiné znát z písničky Nemám rád Vánoce, podělí o to, jak vnímá vánoční svátky. Poznámky: - Père Noël neboli Otec Vánoc nosí ve Francii dětem dárky. - Foie gras je vyhlášená francouzská pochoutka. Jsou to o husí nebo kachní játra, kterých se docílí násilným vykrmováním ptáků. Několikrát denně jim je do jícnu cpána potrava, díky čemuž jsou játra nabírají na objemu a jsou nahrazována tukovou tkání. Kvůli této poněkud brutální metodě je jejich produkce v mnoha evropských zemích zakázána.

Přepis titulků

Víte, že já a Vánoce spolu máme dlouhou historii. To je pro mě? No ne. Co to může být? Co je to? Je to dáreček. Je to překvápko. Co to může být? Byl to křeček. Vždycky vzpomínám na to, jaký Vánoce byly, když jsem byl malej. Byl jsem nadšením bez sebe. Mohl jsem se zbláznit. Nemohl jsem si pomoct, abych několik týdnů před Vánoci nehledal po celým domě dárky. Vím, že je to pitomý.

Celý jsem si to zkazil. Nejhorší na tom bylo, že jsem se při rozbalování dárků musel tvářit překvapeně. - Brusle. Díky, mami. - Otevřels dárek od babičky. Aha. Takže jsem uhodl, co mi chceš dát? Mám superschopnosti. Když jsem byl malej, rozlišoval jsem ohledně dárků dva druhy Vánoc. Vánoce, kdy jsem dostal konzoli. A ostatní Vánoce.

- Pastelky. - PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI Díky, tati. Díky, mami. Nemám si na co stěžovat. Pastelky jsou fajn. Jiný děti na Vánoce nedostanou ani to. Já si nestěžuju. Spolužákům jsem o takovým dárku ale neřekl. Já jsem dostal auto na dálkový ovládání, který se při jízdě umí transformovat. Co ty? - Já jsem dostal pastelky. - Cože? Laserový pastelky, který promítají různý věci na stěny.

Už jsem se lekl. - Přineseš je? - Ne, je to můj dárek. Nevím, jak to chodí v jiných rodinách, ale mým rodičům Vánoce fakt nejdou. Když jsme večer rozbalovali dárky, rodiče měli dost podivnou metodu. Aby dárky mohli dát nepozorovaně pod stromek, nakázali mi: Cypriene, běž si uklidit pokoj. - Jo. Na Štědrej den. - PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI Super atmoška.

Uklidil jsem si a když jsem se vrátil... Propásl jsi Père Noëla. Už tady nechal dárky. Kromě toho, že je ta metoda naprosto strašná, navíc funguje jen jednou. - Cypriene, běž si uklidit. - Už jsem si uklidil. - A vysál sis... - Vysál jsem si, poskládal jsem si oblečení, vymaloval jsem, předělal jsem elektřinu, podlahový vytápění i zateplení a odlil jsem betonový základy. - Jak jsi mluvil, Père Noël nechal dárky pod stromkem. - Sakra. Přesně si pamatuju, kdy jsem přestal věřit na Père Noëla.

Byl Štědrej den a strejda se převlíkl za Père Noëla. Měl celkem dobrej kostým. V tom problém nebyl. Problémem bylo to, - že v tom kostýmu zůstal celej večer. - Podáš mi to víno? - PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI - To víno. Co škola? Není trochu zpomalenej? Minulý Vánoce jsem se za Père Noëla převlíkl já. Jako fakt. Soused mě o to požádal kvůli dětem.

Protože mě ještě nikdy neviděly, uvěřily by, že Père Noël existuje. - Enzo, je tady Père Noël. - Strejda se zas převlíkl za... Možná jsem s tím zašel trochu moc daleko. Ty sis myslel, že jsem tvůj strejda? Kdo jsem? - Père Noël. - Ne že o mně budeš pochybovat. - Ano. - Ano, kdo? - Ano, Père Noëli. "Ano, Père Noëli." Vždyť na tom není nic složitýho. Co sis jako myslel?

Jsem Père Noël. Umím lítat na saních. - Za kamarády mám pitomý skřítky. - Père Noëli. - Když se mi zachce, žádný dárky nedostaneš. - Cypriene! Cypri... Tak se jmenuje náš soused. Jedna věc mi ale chybí. Už neexistuje. Když jsem ji viděl, věděl jsem, že se blíží Vánoce. Je to tahle reklama. To jsem já, Père Noël. Všechny děti mi můžou zavolat. - Pozorně poslouchejte moje číslo. - 08 36 65... ...65 65.

Jestli chce dítě přestat věřit na Père Noëla, stačí zavolat na tohle číslo. Pořád funguje. Je to ten největší podfuk na světě. Doufám, že jsi byl celý rok hodný. - Doufám, že jsi moc nezlobil. - Někoho jsem zabil. Výborně. A jak se jmenuješ? Adolf Hitler. - A kde bydlíš? - V tvý prdeli, debile. Vánoce jsem měl radši, když jsem byl menší.

- Vánoce bývaly... - Dárky! Dárky! - Teď je to spíš... - Jídlo! Jídlo! Na Štědrej den máme na stole vždycky dvě věci. Foie gras, což se dá, dokud se do toho nevloží moje sestra. - Viděls to video o násilným krmení kachen? - Kachna se zoufale snaží uniknout. A táta zbožňuje ústřice. Máme je každej rok. Já je ale jíst nemůžu. Bohužel. Jejich výrobu si představuju takhle. TOVÁRNA NA ÚSTŘICE - Ta se ti povedla.

- Díky. - Další. - Jo. Protože se blíží Vánoce a vy jste byli hodní, mám pro vás dárek. Vytvořil jsem pro vás stránku jmefaischais.fr. Až se budete nudit, určíte si, kolik času chcete na stránce strávit, a ta vám vytvoří náhodnej seznam mých videí. Na konci videí se můžete podívat na nesestříhaný vtipy. - Například na nepovedený záběry. - Dělám to, protože tě to štve. Hele.

- Nebo na vystřižený scény. - Nesnáším, - když mě čtyřbarevná propiska trefí do zubů. - Do háje. Jen do toho. Je to můj vánoční dárek. jmefaischier.fr. "Jme", ne "jeme". Neumím totiž psát. Čau. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

přesně takhle vnímám ústřice

50

Odpovědět

To je ale uboha kopirka Normana...

429

Odpovědět

ty jsi vůl
za 1. všichni francouzští vlogeři mají téměř stejný styl prezentace takže tam se to nebere tak že jeden druhýho kopíruje
za 2. cyprien je na YT dýl

10

Odpovědět

+mangerNeřešte to, Vyhul Mihul jenom trollí.

00

Odpovědět

Jak už bylo zmíněno. Ústřice jsem nikdy neměla a od tohoto videa už to ani v plánu nemám. Blecht, Mecht, Fuuuj :D Docela se mi z toho zvednul žaludek.
A volání taťkoj Vánoc bylo taky skvělé. Adolfík chtěl taky dárečky :-)

72

Odpovědět

Zaridme nove pravidlo
za 1. Cypriena chceme 10 Normanu ! :)

1034

Odpovědět

BUHEHEHEHEHEHEEHE no.

81

Odpovědět

najviac ma dostal zvuk vykrmovania kachny :D

230

Odpovědět

veď on je 100 krat lepší ako norman vážne :D má lepšie vtipy a lepšie strihy a zábery :D o dosť viac som sa pri ňom zabavil ...a čo sa týka vianočného vydania tak norman to mal o dosť suchšie (mám rád normana) ale tento je lepší :D

3316

Odpovědět

Když porovnám vánoční video od Cypriena a Normana tak bohužel musím konstatovat, že ode dneška se Cyprien stává mým nejoblíbenějším Francouzem :) ...teda až po Fantomasovi samozřejmě... takže druhý nejoblíbenější

336

Odpovědět

Drtivá většina videi od Normana má vynikající hodnocení, hodně z nich bývá i v topce a celkově je oblíbenější, ale stačí, aby jedno video měl horší než Cyprien a už Normana házíš přes palubu, ty seš asi pěkná svině. :D

203

Odpovědět

+TommasoNe přes palubu, ale z prvního na druhý místo :)..vlastně ten Fantomas.. tak teda ze druhýho na třetí :P

50

Odpovědět

Vím, že dostanu hodně palců dolů, ale tohle video je lepší než včerejší Norman.

858

Odpovědět

To je tak ked Cyprien viac pripomina Normana ako sam Norman :D

302

Odpovědět

+SmithNa tom něco bude. Jinak to jsem nečekal, že se mnou bude tolik lidí souhlasit. Jste mě teda příjemně překvapili.

33

Odpovědět

Okey, tak ústřice už nikdy v životě nebudu, pokaždé si totiž vzpomenu na tuto scénu.

752

Odpovědět

Továrna na ústřice :) :)

1012