Dara O'Briain - Co dělat, když máte doma zloděje

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:6 563

Minule se nám Dara O'Briain pochlubil s tou největší pitomostí, kterou na dovolené zažil. Tentokrát se poradí s diváky o tom, co dělat, když jste doma a někdo se rozhodne vás vykrást.

Přepis titulků

Lidé se bojí víc, když mají děti. Vystraší se velice rychle. Chtějí pevné zdi a zkrátka zabránit tomu, aby se stal zločin u nich doma. Toho se já hodně bojím, protože pracuju v noci. Byl bych... Nespal bych... Pracuji minimálně do jedenácti večer. Často déle, pokud mám energii. Často nejdu spát před čtvrtou nebo pátou ráno. Téměř vždy jsem ještě vzhůru před čtvrtou nebo pátou hodinou ráno. Jsem jako sova.

Zkrátka bych byl vzhůru, pokud by mě šel někdo vykrást. Vím, že teď zním jako svoje matka. Byla jsem vzhůru, když zloděj dorazil. Bože, je tu zloděj. Bežte do obchodu, nic tu nemáme. Nic tu pro něj nemáme. Běžte pro něj připravit aspoň nějaké sušenky. Zloději, nedívej se na ten nepořádek!

Nedívej se na nepořádek! Nemáme tu uklizeno. Ale já se toho bojím, protože bych byl u sebe doma, zatímco bych měl v kuchyni zloděje. Byl bych jen za dveřmi přes chodbu. A ty dveře jsou dřevěné jen dole, jinak jsou prosklené. A já nebudu vědět... Já se s ním nechci vidět nebo s ním bojovat. Chci ho jen vylekat nebo vystrašit, aby utekl z mého domu.

Nevěděl bych, jak to udělat, nikdy jsem nikomu nevyhrožoval. Ale musí to být něco úderného. Nemůžete říct výhrůžku a nechat ji vyznít naprázdno. Nemůžete zakřičet:"Vypadni z mého domu... ...nebo nevím, co udělám..." Musí to být údernější. Pokud budu za dveřmi a on bude v kuchyni, co na něj zakřičíte?

Řekněte mi to první, co na něj zakřičíte. Prosím? Ruce vzhůru!? Ruce vzhůru! Moment... proč... čím na mě míříte? Safra, prokoukl můj blaf... Nic tu nemám. Máte doma zbraň?

Ne, samozřejmě že ne. Takže "ruce vzhůru" asi nebude to pravé. Vy máte palici? Proč doma máte palici? Aha, malou paličku? Takže by zloděj zakřičel: "Né, palička!" A vy byste se na něj rozběhla... Jako Donkey Kong.

Tímhle způsobem. Jak velká je ta palička? Hlava asi tak, ale jak velká je rukojeť? Asi takhle. Takže jste odkázaná asi na takovouhle vzdálenost. Nepřibližujte se! Nebo vás bouchnu! Zatluču vás do země! "Ruce vzhůru, mám paličku!" Nemyslím si, že by to fungovalo.

Dejte mi další. Další. Co jste říkal? Táhni! Nejlepší je ten znuděný tón. Táhni... Jako na nějakou vosu... Jako když jste na pikniku a odháníte vosu. Zatracená vosa, táhni!

Zatracenej zloději, táhni! Ale jinak dobré, je vidět, že tahle hláška je tu hodně populární. Jedna žena křičela něco támhle. Co to bylo? Yipikayey! A zloděj si řekne: "Proboha, je tu Bruce Willis!" Asi se plazí někde v šachtách nade mnou. Co jste to říkala vy?

Ťuk ťuk? To toho zloděje pěkně zmate. Ve vlastním domě budu dělat: "Ťuk ťuk?!" A on automaticky odpoví: "Kdo je tam?" - Poměranč. - Jaký pomeranč? Ne, tenhle debilní vtip říkat nebudu. Co byste řekla po "ťuk ťuk"? On by řekl "ťuk ťuk"?

Proč by on říkal "ťuk ťuk"? Unikla vám pointa téhle hry? Snažím se ho dostat z mého domu. Nechci po něm žádné vystoupení. Tak když už jsi tady, zloději, můžeš mi říct pár vtipů. Pak si ten DVD přehrávač můžeš vzít. Začněme pár klasickými "ťuk ťuk". - Ťuk ťuk.

- Ten jsem slyšel. - Sakra. Proč by ten zloděj dělal ťuk ťuk? Jak slušní jsou zloději ve vaší zemi? Ťuk ťuk, já jsem zloděj... Jen jsem chtěl říct, že jsem tady a kradu nějaké věci. Nechci rušit, vidím, že se díváte na televizi. Mějte se hezky, já jsem zloděj, na shledanou, jsem zloděj. Skvělé, ale nejsem si jistý, jak to zabere. Důležité je, že jsme se dostali za "táhni".

Teď jsme ve fázi, kdy jsem za dvěřmi, iluzi čeho vytvořím, abych toho zloděje vystrašil a vyhnal. Jakou iluzi... Na jednom vystoupení jsem udělal chybu, že jsem se zeptal: "Jakou iluzi za dveřmi vytvoříte?" A jeden týpek s obrovským nadšením odpověděl: "Narnii." Trošku pootevřít dveře a házet umělý sníh do té mezery a volat: "Musíš hned odejít, jde sem ledová královna, odejdi hned!"

Co byste za těmi dveřmi dělali, abyste vytvořili iluzi, že je někdo s vámi? Co jste říkal? Zničit! Nikdo ještě nenavrhnul, abych dělal robota. Za dveřmi! Zničit!

Zničit! Něco jednoduššího, co jste říkala? Zaštěkat! Zaštěkat jako pes! Musíte zaštěkat jako pes. Poslechněme si to. Poslechněme si, jak to děláte. Takže já jsem zloděj, tady jsou dveře, tady jsou dveře,kradu vám věci, když v tom slyším tohle...

Prosím, nikdo jiný, nikdo jiný... Slyším tenhle zvuk! Nic nevystraší zloděje víc, než malý pejsánek. Malý pejsánek, který vylezl z tašky, kde bydlí... Běž, běž, ... Když jde nakopnout pásovec, můžete kopnout malého psa... Žádný velký rozdíl... Můžete štěkat.

Můžete mluvit jako robot. Ještě něco? Co někdo tady... Omlouvám se. Moje pozornost byla upoutána támhle. Protože to byla nejstrašidelnější věc, jakou jsem kdy slyšel. Zdá se mi to nebo ta žena řekla: "Peekaboo!" To je asi ta nejstrašidelnější věc, co můžete...

Co to je za zkurvený horor? Ta panenka je živá! Peekaboo! V jakém prokletém strašidelném domě ten lupič je? Mám si na prut s vlascem uvázat talíř a mávat s ním ve vzduchu? Peekaboo!

A mám tě! Daleko strašidelnější než "ťuk ťuk", že ano? Ťuk ťuk je jako z doby minulé, že? Tomu zloději teď úplně blbneme hlavu. Proč třeba nehraje hudba z "čertíka v krabičce"? Peekaboo! A teď jsi můj! Existuje jedna odpověď, ne tak strašidelná a divná jako tamta. Jedna odpověď, která vždy zazní v Irsku.

Vždycky mě dostane. Pokaždé zazní v Irsku. A stoprocentně vyžene irského zloděje z domu. Nikdy nezazní v Anglii. Nikdy. Cože? Teď jen křičíte kraviny! "Jé, určitě se chce, abych teď zakřičel brambora!" Co jste říkala vy? Ježíš tě vidí!

Asi v dnešní době přeceňujete sílu katolické cíkve. Kdybyste řekla: "Tvůj kněz tě vidí." To by bylo strašidelnější. Ne, ne, ne... Správná odpověď, přestože by nefungovala tady, správná odpověď v Irsku, pokud chcete vyhnat z domu irského zloděje, pootevřete dveře a zavoláte: "Znám tvoji matku!"

Žádný irský zloděj v tom domě nezůstane. "Proboha, asi vážně ano!" a byl by pryč. Všechno jsou to skvělé návrhy. Přeložil Karasman www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten vlk na konci mě vážně vyděsil. :D

10

Odpovědět

Přišlo mi to nudný. Jimmy Carr nasadil laťku stand up improvizace moc vysoko, tohle je jako jeho nudnej táta.

1612

Odpovědět

Allahu akbar!

1014

Odpovědět

Já má doma levnou napodobeninu katany. Takže pokud by neměl pistoly, měl bych vyhráno:)

53

Odpovědět

Ono máš zřejmě i levnou napodobeninu Pravidel českého pravopisu…

573

Odpovědět

Mně teda nejvíc creepy přišlo to zavytí na konci...

330

Odpovědět

Pani s hláškou "Ješíš Tě vidí" zapomněla dodat druhou půlku: "Ježíš je dobrman!"

464

Odpovědět

Je celkem dost možností...

Do p****e kde si s tím pytlem tak dlouho? Musíme se té mrtvoly zbavit!

*hlasitým šeptem* Buď zticha ať ho nevyplašíš a podej mi tu brokovnici!

Aláh Akbar! Aláh Akbar! Lá iláha illálláhi wa Muhammadun rasúlulláhi!

Idi na chuj pizďuk! Job tvoju mať!

161

Odpovědět

Otevřít si na Youtube zvuk policejní sirény, pustit a postupně ten zvuk dávat nahlas.

221

Odpovědět

som rad ze sa rozbehlo prekladanie Dari, este by ste mohli zacat aj Fluffyho prekladat :)

PS: k tomuto videu treba doplnit tagy :)

141

Odpovědět

nemá to takový impakt jako jiní stand-upi tady.

917

Odpovědět

přeložit klasické slovo Dalek jako robot je teda hrozný :D
jinak jsem se neskutečně nasmál :D

1203

Odpovědět

8:01 ta kamera je akosi zaujimavo umiestnena :D

320

Odpovědět

Přijde mi to smutné a že se u toho tlemí ještě smutnější.
Britové se musí ze zákona nechat okrást, znásilnit, zmrzačit, zabít... ve vlastním domě... a pak si můžou leda stěžovat na nádraží. Nejnechutnější video, co jsem tu viděl.

875

Odpovědět

Nemáte se vy dementi sdružovat na Novinky.cz? Kušuj

906

Odpovědět

+eXeNa novinkách se sdružují obdobní levičáci, kteří v UK tuto neomarxistickou zhůvěřilost prosadili. Máte to nějaké popletené.

836

Odpovědět

+eXeTak běště, běšte! Vaše přítomnost je jistě přivede k rozumu.

110

Odpovědět

+eXeběžte* ... neměl bych psát po ránu...

76

Odpovědět

+eXe"Neměl bych psát po ránu: 12:34" :D :D

10

Odpovědět

To je taková pravda! Oni už zkouší i na hranicích ochotu plnit zákon. Když jsem se takhle ozkoušen ubytoval v Londýně, hned první den mi na dveře zaklepal týpek a říká "knock knock." Odpovídám: "Who’s there?" A on: "Allah akbar." "Allah Akbar who?" "Allah akbar." - vůbec ty fóry nechápou. Tak jsem si šel stěžovat na ministerstvo britského humoru a tam mě zabili hned ve dveřích a nemohl jsem říct ani popel.

136

Odpovědět

Já nechápu ty mínusy, vždyť má pravdu. Odhlédnuto, že video je vtip, tak skutečnost je opravdu ta, že když v Kingdom of Condom paní UKÁZALA za oknem prokazatelným lupičům kteří vykrádali její dům, kuchyňský nůž, tedy v podstatě běžné vybavení domácnosti, byla policií napomenuta za VYHROŽOVÁNÍ NEBEZPEČNOU ZBRANÍ. Tento případ proběhl i v našich médiích.
Restrikce jdou až tak daleko, že se za nebezpečnou zbraň považuje dlouhý šroubovák nebo kladivo.
Takže jo, to video je sice vtip ale poněkud z něho tuhne úsměv, protože ono těm nešťastníkům v podstatě nic jiného nezbude, než uchechtat zloděje k smrti... a za to budou později obviněni.

51

Odpovědět

:( Dalekové nejsou roboti.

741

Odpovědět

Souhlasím. Dalekové jsou geneticky upravená rasa mimozemšťanů.

411

Odpovědět

A i kdyby byli, tak proč to tak překládat? Snad Daleky zná už skoro každý a kdo ne, tak si to vygooglí. Dalek je totiž tisíckrát hrůzostrašnější hrozba než jen "robot". :)

383

Odpovědět

+LigerTo byla snaha o politickou korektnost.

40