Dara O'Briain - Největší pitomost, co jste udělali o dovolené

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:394
Počet zobrazení:6 925

Irský komik Dara O'Briain si tentokrát vybral téma o té největší pitomosti, co se někomu mohla stát na dovolené. Tak co, trumfnete ho? Podělte se v komentářích... :-)

Přepis titulků

Jaká je největší hloupost, kterou jste udělali na dovolené? Už se na to neptám. Už to skoro nedělám, protože mám tu nejlepší. Řekl mi ji v lednu jeden týpek v Killarney. Úplně to zabil. Zeptám se teď, abych nastavil laťku. Prostě řekněte tu největší hloupost, co jste na dovolené udělali. Byl jste na špatném místě, to se mi líbí.

A co jsem to slyšel támhle? Vy jste byl na špatném místě, co jste křičel vy tam nahoře? Vzal jste si svoji ženu. A dáma vedle hned spustila: "Líbilo se ti, jak se smáli, to byla sranda, viď?" "Hezky jsi je pobavil, viď? "Tak proč s nima nejdeš domů? Protože rozhodně nejdeš domů se mnou." Byl jste na špatném místě, vzal jste si svoji ženu, všechny jsou dobré, ještě nějaké?

Ať už to bylo cokoliv. To znělo spíš jako agitační řeč. Divím se, že jsem si nestoupla a nepředvedla to, ať už to bylo cokoliv. Tyto historky jsou fajn, ale mohly se udát kdekoliv. Vy jste byl na špatném místě, to se vážně stalo na špatném místě. Vzal jste si svoji ženu, taky kdekoliv. Vy...

To se mohlo stát kdekoliv. V Killarney jsem se zeptal na nejhorší historku z dovolené a jeden týpek prohlásil: "Nakopl jsem pásovce." Tak to je hustý, příteli. Proč jsi to udělal? Já nevím, nevím, nevím. Prostě se přede mnou objevil a já nevěděl, co kurva dělat. Byl na nějakém poznávacím výletu do džungle, kde jim místní průvodce ukazoval takové ty věci jako: A tohle je hnízdo toho a toho.

A zde můžete vidět jejich stopy. A občas tam ti ptáci najdou jídlo a donesou ho sem dolů... Všechny tyhle věci. A v pozadí stál on vedle křoví. A z něj vylezl pásovec, na což on zareagoval: "A kurva!" A prostě ho nakopl. Doslova...

puf! Nohu měl přímo pod ním, nabral ho nártem. Zvednul ho a přehodil ho přes strom. Nevím, co mi přijde srandovnější, jestli obličej toho průvodce a jeho: "Nekopej nám kurva do zvířat!" Nebo ten pásovec a jeho: "Dneska mám fakt špatnej den..." Mimochodem, největší hloupost, co jsem na dovolené udělal já, se stala na pláži Bondi v Austrálii.

Byl jsem tam a díval se na surfaře, jak jezdí... ...nahoru dolů, stáli na prknech a vypadali spokojeně. Říkám si:" Tohle zvládnu, tohle dokážu." Šel jsem do půjčovny surfů, půjčil si to největší prkno, co tam měli, běžel jsem do vody, v hlavně mi zněla hudba z Havaj 5-0. Vběhl jsem do vody a je úžasné, že v okamžiku, kdy se dotknete vody, se surf změní na kostku mýdla.

A vyletí vám z ruky. A vzápětí následuje zajímavý moment. Protože když vám půjčí prkno, přivážou vám ho k noze. Takže vám vyletí... ...a vzápětí jdete za ním... Vytáhl jsem prkno na břeh v naději, že nikdo nevidí, jak to zkouším znovu.

Pokaždé, když to zkouším, ... a je pryč. A pak zase. Dvacet minut mi prkno mizí z ruky a táhne mě za sebou. To zní pouze trapně, ale ne. Ve skutečnosti to i dost bolí. Protože ten surf má zespodu připevněné tři podělané čepele. Mají to prkno usměrňovat nebo co, ale ve skutečnosti mě pouze řízly do stehen pokaždé, když mi prkno vypadlo z ruky.

Byl jsem samá řezná rána a škrábanec. Po dvaceti minutách jsem vypadal jako nějaká divná emo holka. Zkrátka všude samé škrábance. Krvácel jsem. Do australských vod. Lákal jsem žraloky na pláž Bondai. Ale pořád jsem to zkoušel.

Chtěl jsem znovu běžet do vody a vyčíhal si parádní vlnu. Asi ve výšce ramen. Velmi důležitá věc. Surfování lekce 1. Velmi důležité. Když se tohle stane, přehoďte prkno přes vlnu. Nebo ji rozdělte špičatým koncem prkna. Nedělejte to, co já. Což bylo držet prkno přímo proti vlně.

Ve snaze odrazit vlny Jižního Pacifiku od sebe. Vzápětí jsem pocítil přitažlivou sílu Měsíce. Ježíši! Z pláže mě pozoroval muž a smál se. Prostě tam stál jen tak v šortkách a smál se mi. Chtěl jsem mu dokázat, že to zvládnu. Rozběhl jsem se do vody a skočil na prkno. Jako bych ho chtěl osedlat.

Jako někde na rodeu. Tak a teď ti ukážu. Teď ti to nandám! Safra, nesplývám s vodou tak, jak jsem myslel. Klesl jsem ke dnu a usadil se do písku. Vlny mě obeplouvaly tam a zpátky. A já koukám na ostatní surfaře a říkám: Jak je? Dobrá voda, parádní, parádní... Hlavně dávejte pozor na kameny.

Já už na ně dávám pozor teď. Protože ty už by mě úplně dodělaly. Ale musel jsem kolem toho muže projít. Sebral jsem surf a jdu směrem k tomu muži, který už v tuhle chvíli brečí smíchy. Tak jdu k němu, celý zničený. Přísahám, že to je pravda. Tak jdu kolem něj a jen vzdychám... A ten muž se na mě podíval a nejlepším přízvukem, jaký jsem kdy slyšel, řekl: "Bože, Daro, my Irové jsme fakt na prd v tom surfování, co?"

Přeložil Karasman www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ušlo to.

31

Odpovědět

Super. Taky se hlásím. Víc jeho videí :)

143

Odpovědět

█ What is the most stupid thing you have ever done ?
█ My wife.
█ Your wife ? Ha ha haaaa (Jimmy Carr´s laughter)

510

Odpovědět

Stejně mě nejvíc rozbil ten týpek co má jako nejhorší historku z dovolené, že si vzal svojí ženu :D

271

Odpovědět

Víc jeho videí. :D

1008