David Hasselhoff - True Survivor

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:549
Počet zobrazení:11 358

V loňském roce na Kickstarteru získal neuvěřitelnou podporu akční film s názvem Kung Fury. Ujetá pocta osmdesátkovým béčkovým filmům, ve které policista cestuje zpět časem, aby... Nebudeme spoilerovat a počkáme si na premiéru 28.5. 2015! Jako lákadlo je tu první píseň ze soundtracku v podání Davida Hasselhoffa.

Přepis titulků

Hej, máte na ty zbraně povolení? Jasně, tady ho máš. Povolení se zamítá. V ulicích se hroutí kostky z domina, bejby, tentokrát nikdo neustoupí, nikdo se nevzdává. Probouzí se Ďábel, stín z minulosti, posiluje oheň, který hoří na hraně zuřivosti. Celý čas, vrhám se do něj, dochází nám čas, dnes v noci slyším tikot hodin, které měří, kolik ještě zbývá.

Běž, potřebujem akci! Jestli máme přežít... Potřebujem akci! Jestli se odtud máme dostat. Potřebujem živou vášeň pro svou víru, ohnivé srdce a nový pocit. Akci! Jestli máme přežít... Fénix se ozývá z popela a znovu z něj povstává, bojuje za světlo, za dobro, za všechno, v co věříme. Běž, potřebujem akci!

Jestli máme přežít... Potřebujem akci! Jestli se odtud máme dostat. Potřebujem živou vášeň pro svou víru, ohnivé srdce a nový pocit. Akci! Jestli máme přežít... Až bude po všem, hrdina zůstane stát, nepřátelé padají jeden za druhým... Celý čas, vrhám se do něj, dochází nám čas, dnes v noci slyším tikot hodin, které měří, kolik ještě zbývá. Běž, potřebujem akci!

Akci! Akci! Jestli máme přežít... Potřebujem akci! Jestli se odtud máme dostat. Potřebujem živou vášeň pro svou víru, ohnivé srdce a nový pocit. Akci! Jestli máme přežít... Jestli máme přežít... Jestli máme přežít...

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já se fakt stydim...........ale mě se to líbí!!!!!!!!
90!!!!!!!!!!!!!!!

30

Odpovědět

80

10

Odpovědět

+Larion70 (schválně kdo se přidá)

01

Odpovědět


Odpovědět

Do haje od te doby co to tady je mi ta pisnicka nonstop g¨hraje v hlave a nechce to prestat. HERPES ME!!!!

30

Odpovědět


Odpovědět

Tomuhle se říká totální Brainwashing ve stylu osmdesátek :D

200

Odpovědět

Tak ta písnička nezní vůbec špatně. Docela mě chytla a je to prostě taková ta stará klasika 80tek :) ... na to jaké dřív točil Hasselhoff kýčovité klipy a písničky, je toto povedené a překvapilo mě to.

470

Odpovědět

Zdá se mi to nebo zpívá docela slušně? :-D

371

Odpovědět

Zajímalo by mě, kde je ta hranice, kdy se z totální kokotiny stává klasika :D :D

930

Odpovědět

Countach, otřesný bicí a Hasselhoff na koksu, prostě osmdesátky. :D

351

Odpovědět

Hasselhoff na koksu a zatraceně upocenej zvukař aby to nějak znělo :-D :-D

151

Odpovědět

A já myslel že je to novy trailer na Avengers? Roboti, Nacisti, Thor a kung-fu špioni je tam prostě vše:D

280

Odpovědět

seděl jsem přesně tam kde seděl i David, v Kittovi, byl před 10 lety na výstavišti, jsem ale dobrej co ? chce někdo autogram ?

322

Odpovědět

Skutočne netuším, čo sa vám na tom páči. :)

Pre mňa je to hnus.

958

Odpovědět


Odpovědět

A já pořád říkám že ten fialovej nádech a rozmazání co měly filmy přehrávaný z VHS byla epická kombinace ;-). Dneska se vše cpe do HD/4k, neříkám že to je špatný, ale tohle mělo prostě svoje kouzlo. Jednoduše jestli to bude odlehčená akčňárna se vším co k té době patřilo ( Auta,Holky,Akce a "Mič Bjukenen"/Arnold/Sly :-D ) tak by to mohl být solidní nářez.

345
Další