Billy Mack - Christmas Is All Around

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:668
Počet zobrazení:11 696

K Vánocům neodmyslitelně patří písnička Christmas Is All Around od Billyho Macka (kterého si zahrál William Francis Nighy) z filmu Láska nebeská. Tady je.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Cítím to v prstech na rukou i v prstech na nohou. Vánoce jsou všude kolem mě a ten pocit sílí. I vítr to ví. Je to všude, kam se jen pohnu. Takže jestli opravdu miluješ Vánoce, pojď na to, ať si sněží.

Víš, že zbožňuju Vánoce a vždycky budu. Moje mysl se cítí tak jako já. Není začátku ani konce. Protože na Vánocích můžeš být závislá. Protože na Vánocích můžeš být závislá. I vítr to ví. Je to všude, kam se jen pohnu.

Takže pokud mě opravdu miluješ, pojď a ukaž mi to. Pojď a ukaž mi to. Takže pokud mě opravdu miluješ, pojď a... Takže pokud mě opravdu miluješ, pojď a... Pokud mě teď opravdu miluješ, pojď a ukaž mi to.

No tak, Mikie. Víš stejně jako já, že ta písnička je pěkná blbost.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Poslední dobou v televizi nebo rádiu občas zaslechnu podobnou vánoční písničku, ale nemůžu zjistit jaká to je. Možná je to jiná verze téhle nebo úplně jiná, které se tou melodií podobá. Nemáte někdo tušení jaká by to mohla být?

182

Odpovědět

nehul to ( pro Williama Francise Nighyho ) ale jinak pekny tanecni kreace

190

Odpovědět

Lol, já ho znám hlavně z Underworld a tam ten jeho obličej na roli pasoval víc než výborně,těžko bych hledal lepšího herce na tu roli.

190

Odpovědět

Milé děti, neberte drogy. Staňte se hvězdou a budou Vám je dávat zadarmo!

260

Odpovědět

Neuvěřitelně kýčovitý klip, nechutné pozice Billyho ... Miluju ho ... ;)

220

Odpovědět

V Pirátech na vlnách byl nejlepší :)

180

Odpovědět

Love Actually mám rád, ale na tuhle verzi "Love is all around" si prostě nikdy nezvyknu.

185

Odpovědět

Tohle je můj oblíbený vánoční klip a on v tom filmu hraje skvěle.

200

Odpovědět

Každopádně super písnička, Love Actually je můj oblíbený film, takhle ke konci roku nebo v depresivním období je to moje slabost a lék :)

190

Odpovědět

Předem se velmi omlouvám za rejpání, vím že se to nemá ( - případně za hloupý omyl), ale určitě byste přeložili "on Christmas you can depend" jako "na Vánocích můžeš být závislá? Nemohlo by to být spíš na Vánoce se můžeš spolehnout nebo tak něco? Nejsem si jistá, jen mi tenhle význam připadá logičtější, už podle originálu od Wet Wet Wet.

181

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale ke konci roku si musím Love Actually vždycky pustit.

190

Odpovědět

This video gave me a boner.

180

Odpovědět

Mé facebook prosby byly vyslyšeny. Děkuju :D

180

Odpovědět

Vailen: ten klip je hrozný protože je to parodie na todle http://www.youtube.com/watch?v=XcATvu5f9vE&ob=av2e ale je pravda,že je to fakt hrozný :D

184

Další