Láska nebeskáUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:640
Počet zobrazení:14 559

K Vánocům už samozřejmě patří i nejrůznější pohádky a filmy. Jedním takovým je i romantická komedie Láska nebeská. Ale má vlastně s Vánoci vůbec něco společného?

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Od muže zodpovědného za každý film, na který se vás vaše holka pokusila zatáhnout, přichází film zodpovědný za sérii špatných filmů o tuctu lidí, kteří se zamilují o nějakém svátku. Láska nebeská O těchto svátcích se připravte na ultimátní romantickou komedii, která není moc romantická. Ani vtipná. A nemá nic společného s Vánoci.

Obsazují role ve školní hře o narození Ježíška. - A já hraju humra. - V náboženské hře? Ale nebojte se. Když to přetrpíte, možná si vrznete. Tak se připojte k tomuto Pulp Fiction pro ženy, v němž je osm dějových linek, které jsou ve skutečnosti divné a depresivní, když se nad nimi zamyslíte. Například: Tenhle muž se snaží vzpamatovat ze smrti své ženy tím, že synovi pomůže sbalit holku, která se jmenuje stejně jako jeho mrtvá máma.

- Jmenuje se Joanna? - Stejně jako máma. Tahle žena zůstane sama se svým psychicky labilním bratrem, namísto aby byla s tímhle sexy kolegou. Tohle mi nedělej, zlatíčko. Tenhle chlap se snaží ojet ženu svého nejlepšího kámoše. Počkat, není to Rick? - Myslíš, že o tom ví Carl? - Carle! Carle! Tenhle chlap se vzdá své milující ženy a dětí, aby mohl koupit náhrdelník pro tuhle chodící vagínu. Je plná temných koutů za dělání zlých skutků.

Tenhle mocný starší muž, který vyhodí svou podřízenou, protože ho rozptyluje tím, jak je sexy. Tenhle mocný starší muž, kterému zahne žena. A tak svede svou mladou sexy podřízenou, která ani neumí anglicky. Měla bych jít zase pracovat. A taky jsou tu tihle dva nesví komparzisti v nejdražším pornu všech dob. Prožijte sestřih těch největších klišé ze všech příruček. Například: Doběhnutí na letiště na poslední možnou chvíli.

Same? Já myslel, že neznáš moje jméno. Nekňubové k pomilování. Výjezd na Třinácté, to je úplný peklo. Dneska tam byla strašná zácpa. Muchlování za oponou a následné odhalení. Zpívání na veřejnosti. Dobrý král Václav se rozhlédl... Roztomilé děti.

Jsem zamilovanej. Přepísknutá romantická gesta. Jediné, co musíš mít, je láska. A Hugh zas*anej Grant! Tyto Vánoce se podívejte na nejpodvratnější film pro holky všech dob. Ten je sice zaměřen na ženské publikum, ale taky tvrdí, že ideální žena muži přinese jídlo... Tohle je pro vás. Koláč.

Není tlustá... - Ta tlusťoška? - Říkal, že tloustnu. - Přijď později, Kuličko. - Myslím, že má poměrně velký zadek. Obří stehna. A ukáže vám svoje kozičky. Díky, kámo. Hrají: Všichni lidi, které máte radši v jiných filmech.

Rick. Já vám povídám, že tohle je určitě Rick, Bilbo Pytlík z Hobita, Qui-Gon Jin, Hans Gruber, Davy Jones, Kim Bauerová, profesorka Trelawneyová, Liz Shawová z Pána času, Nadia z Prci, prci, prcičky, Betty Draperová, Xerxes, Carmen z Hvězdné pěchoty, Santa je úchyl!, samozřejmě, že v tom hraje i Mr.

Bean, Jojen Reed, Elizabeth z Pirátů z Karibiku a hlas Marceline z Času na dobrodružství.

Páni, už chybí jenom někdo z Perníkovýho táty. No to mě po*er! To je ten chlap z Gray Matter v Perníkovým tátovi! Bingo! Mám bingo! Sra*ka nebeská Tohle je pěkná sra*ka, že jo? Jo, pěkná sra*ka, co nám vydělá tunu prachů, maestro. Přesně tak.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože jak já ten film miluju. Na štědrý den vsávám o dvě hodiny dříve, abych si ho stihla pustit... a je to i romantické i vtopné. Nevím co tam melou :D Ale "COOOORAAAALLLL" pobavil :D

184

Odpovědět

Ty jo, asi je to vážně tahle :D

10

Odpovědět

Ale zkazilo mi to tuhle scénu s The Office:
https://www.youtube.com/watch?v=xzCKJ3LTn9s

10

Odpovědět

Tenhle film jsem nikdy neviděla... a po shlédnutí HMT jsem i docela ráda :-)

1644

Odpovědět

Tak toto fakt sedlo!

42

Odpovědět

Hans Gruber? To je hlavně Snape! :-D

816

Odpovědět

Musím říct, že mi nejde do hlavy, jakou má tenhle film u nás oblibu. Nenávidím ho, nenávidím ho z hloubi duše. Je to kýč, který ani nedrží pohromadě. Trapné a otravné dialogy, polovinu lidí tam i jako odpůrce násilí máte chuť něčím vzít po hlavě. Obrovské množství zápletek a musíte si dokonce kreslit grafy, abyste se vyznali v postavách. Jsem smířený s tím, že jsem v menšině, ale Láska nebeská prostě uráží moji inteligenci. A to se fakt nepovažuju za kdovíjakého filmového gurmána. Sorry, názor antifanouška romantických komedií.

2770

Odpovědět

Nejsi sám, taky absolutně nechápu tu oblibu. Vždyť je to trapné od začátku do konce, "poselství" z poloviny depresivní nebo negativní a celé je to ugh.

11

Odpovědět

+AmiaTak nějak, většině postav jsem vůbec nefandila a ty nejsympatičtější (holka, co se stará o svého bráchu) dopadly nejhůř, takže jsem byla ve výsledku dost otrávená...

11

Odpovědět

WTF, ten film neznám, ale tolik dobrých a relativně dobrých herců hraje v takové srač*e? To sou divy.

1053

Odpovědět

Exactly. :D Skvělý film a ještě lepší Upřímný trailer. Předčasný vánoční dárek obdržen, děkuji. :)

1145

Odpovědět

Tento film veru môžem

477

Odpovědět

Pro mě je to nejkrásnější film, kterého mám spojeného s Vánocemi, poslední doby. Co si budeme... :)

5229

Odpovědět

Tohle je první Upřímný trailer (z těch, co jsem viděl), po kterém mám chuť se na ten film podívat.

4323

Odpovědět

to je nechutný

5827

Odpovědět

Tak tenhle trailer mi padnul do noty, ten film se mi zdál fakt hrozně klišovitý a nudný.
Nejlepší lovestory je stejně Arwen a Aragorn :D

4524

Odpovědět

Čert to vem! Stejně je to úžasnej film! :D

22138

Odpovědět

Hugh fu*king Grant pobavil :D

1285

Odpovědět

Rick to zabil :D CARLLLLLLLLLLL

1955

Další