Nick Pitera feat. Su Wong - All I Want For Christmas Is You

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:4 461

Určitě se tu najde mnoho lidí, kteří považují, stejně jako já, film Láska nebeská za jednu z nejlepších romantických komedií všech dob. Právě díky tomuto filmu jsem si oblíbil tuto píseň, kterou nazpívala původně Mariah Carey. V Lásce nebeské ji zpívá mladá Olivia Olson a její verze se mi líbila mnohem víc. Nicméně tato dvě podání All I Want For Christmas Is You asi plno z vás zná a vystoupení Olivie se nedá na YouTube najít v moc dobré kvalitě, takže sem dávám tuto "amatérskou verzi", ke které je natočeno i video, které vás určitě aspoň trochu nabije pozitivní energií, tedy pokud nepatříte mezi ty, kteří tuto píseň, podobně jako Last Christmas od Wham!, ze srdce nenávidí :-)

Přepis titulků

Letos... toho k Vánocům nechci příliš. Potřebuji pouze jednu věc. Nezajímají mě žádné dárky vyskládané pod stromkem. Jen tě chci mít pro sebe víc, než si vůbec dokážeš představit. Vyplň mi mé přání.

Letos si k Vánocům přeji... jen... tebe! Jo! Letos toho k Vánocům nechci příliš. Potřebuji pouze jednu věc. Nezajímají mě žádné dárky vyskládané pod stromkem.

Nepotřebuji si věšet punčochu nad krb v obývacím pokoji. Santa Claus mě neučiní šťastnou tím, že mi dá k Vánocům nějakou hračku. Jen tě chci mít pro sebe víc, než si vůbec dokážeš představit. Vyplň mi mé přání. - Lásko, letos si k Vánocům přeji jen tebe.

- Letos si k Vánocům přeji jen tebe. Ne, ne... - Tebe, lásko. - Tebe, lásko. Ne. Letos si nebudu přát mnoho věcí. Nebudu si ani přát, aby sněžilo. Chci jen spatřit svou lásku přímo na mém zápraží. Nebudu posílat žádný dopis Santovi na severní pól.

Ani nebudu ponocovat, abych slyšel kouzelné soby na střeše. Dnes večer potřebuji jen tebe. Chci tě pevně sevřít v náručí. Co víc pro to mohu udělat? Lásko, letos si k Vánocům přeji jen tebe. Ne, ne... Tebe, lásko.

Ne. Všechna světla svítí a rozjasňují okolí. A všude kolem slyším děti. Jejich smích je cítit ve vzduchu. Všichni zpívají koledy. Slyším zvuk rolniček na saních. Santo, přines mi jedinou osobu, po které toužím. Přines mi sem prosím moji lásku.

Ne, ne, ne, ne... Letos toho k Vánocům nechci příliš. Žádám tě jen o jednu věc. Chci jen spatřit svou lásku přímo na mém zápraží. Jen tě chci mít pro sebe mnohem víc, než vůbec tušíš. Vyplň mi mé přání. Lásko, letos si k Vánocům přeji...

jen tebe! Lásko. Letos si k Vánocům přeji... Tebe, lásko. Letos si přeji, letos si přeji jen... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nick Pitera je totálně boží. <3 Nejvíc miluju jeho úpravy písniček z Disneyovek. :)

00

Odpovědět


Odpovědět

wooow, tohle je super!:)

180

Odpovědět

V podání MC se mi All I Want For Christmas Is You líbí 1000x víc.

181

Odpovědět


Odpovědět

Nechcete sem dat písnicku Let it Snow od Deana Martina??? Myslimze klasictejsi vanocni pisnicka neexistuje

180

Odpovědět

Hey: rok 2003

180

Odpovědět

z jakýho roku je ta láska nebeská?

180

Odpovědět

Ludia som po ozieracke , zaludok mam jak titanic a toto mi sem date , mozno keby som bol na LSD a durmane by som to pozotvne hodnotil ale uz je tych vianocnich kravin nejak vela :D dajte daco ine :D

180

Odpovědět

Jééé Nick. Určitě by stálo za to, přeložit některé jeho další videa. Tohle je fakt borec. Dokáže zpívat jak holčičím, tak chlaspkým hlasem. Byl dokonce i u Ellen a zpíval tam.

180

Odpovědět

Láska nebeská patří mezi mé nejoblíbenější filmy vůbec. Čekala jsem, že se tady ta písnička objeví a souhlasím s jupiland, chce to Billa :D

180

Odpovědět

ja mylsle ze to zpiva holka??

180

Odpovědět

Vypadají jako dobrá parta lidí :-)

180

Odpovědět

Ještě by to chtěla Billa a už se odsud nehnu :D

180