Jak vytvořit vánoční hit

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:359
Počet zobrazení:6 852

Brett Domino nám už ukázal, jak vytvořit skvělý popový hit. Ale tentokrát se přeladil na vánoční notu a rozhodl se nám ukázat, jak vytvořit úspěšný vánoční hit.

Přepis titulků

Zdravím, jsem Brett Domino. Mnoho lidí po mně chce, abych udělal návod na vánoční písničku. Jsem si jistý, že jak vytvořit vánoční písničku je všem jasné. Rolničky, trubkové zvonky, chóry a rohy. Zpívá se o kaštanech, jmelí, sněhu, Santovi, fíkovém pudinku. Existují 3 druhy vánočních písní. Sentimentální, optimistické a sexy. Poprvé v dějinách se pokusím spojit všechny tři druhy a vytvořit tak ultimátní vánoční popovou píseň.

Potřebujeme chytlavý text, který je melancholický a zároveň provokativní. Něco jako: "Kéž bych byl tyto Vánoce s tebou, protože tvůj zadek je tak krásný... Nutí mě říct páni!" To je celkem dobrý. Grandiózní, optimistický, snadno zapamatovatelný refrén je důležitý.

Musí být vánoční, aby každý věděl, že je to vánoční píseň. Vlastně tohle stačí. Každý musí vědět, že jsou Vánoce. "Každý musí vědět, že jsou Vánoce..." Nemusíte nad tím moc přemýšlet. Spojení veselé Vánoce je až příliš používané. Zkuste přijít na originálnější spojení. Zkusil jsem napsat veselé do online slovníku.

Našlo mi to spoustu skvělých alternativ. Nebo můžete předřadit zvláštní přídavné jméno nebo spoustu velmi. To se také hodí, pokud musíte vyplnit pár tónů. Už jsme pokryli sexy a sentimentální. Pozitivního ladění docílíme zdvojnásobením tempa. PESIMISTICKÉ OPTIMISTICKÉ Teď to vše spojme se tím, co už o vánočním hitu víme, udělejme pár klíčových změn a uvidíme, co se stane.

Všem vám přeji bezprecedentně sváteční Vánoce a družný nový rok. Stojím tu pod jmelím, myslím, že venku začíná sněžit. Myslíš na mě? Já na tebe totiž myslím... Já vím... Já vím... Ty máš větší kaštany, které bych mohl zahřívat.

Kéž bych byl tyto Vánoce s tebou, tvůj zadek mě nutí říct páni! Nutí mě říct páni! Nutí mě říct páni! Nutí mě říct pááááni! Každý den s tebou je jako Vánoce. Nutíš mě říct páni! Nutíš mě říct páni! Nutíš mě říct páni! Nutíš mě říct pááááni!

Každý musí vědět, že jsou Vánoce. Každé srdce na Vánoce potřebuje teplé místo. Tak ať sníh padá, já jsem plný nadějí. Zavolám ti a popřeju velmi velmi velmi veselé Vánoce! Tobě! V dálce slyším, jak zvoní rolničky na saních. Že by to byl Santa se saněmi plnými radosti? Přinese ji mně?

Přinese ji tobě? Poví mi to, co toužím slyšet? To, že letos dostanu ochutnat kousek tvého fíkového pudinku? Kéž bych byl tyto Vánoce s tebou, tvůj zadek mě nutí říct páni! Nutí mě říct páni! Nutí mě říct páni! Nutí mě říct pááááni! Každý den s tebou je jako Vánoce. Nutíš mě říct páni!

Nutíš mě říct páni! Nutíš mě říct páni! Nutíš mě říct pááááni! Každý musí vědět, že jsou Vánoce. Každé srdce na Vánoce potřebuje teplé místo. Tak ať sníh padá, já jsem plný nadějí. Zavolám ti a popřeju ti velmi sváteční Vánoce. Přání ode mě pro tebe. Každý musí vědět, že jsou Vánoce.

Každé srdce na Vánoce potřebuje teplé místo. Každý musí vědět, že jsou Vánoce. Každé srdce na Vánoce potřebuje teplé místo. Tak ať sníh padá, já jsem plný nadějí. Zavolám ti a popřeju velmi velmi velmi veselé Vánoce! Vánoce... Tobě... VESELÉ VÁNOCE Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Key change v tomto kontexte znamená zmenu tóniny (prechod z nižších tónov do vyšších)

80

Odpovědět

Odborně řečeno modulace :-D (nemachruju, jenom doplňuju)

32

Odpovědět

Tí dvaja vyzerajú ako vystrihnuté postavy z The Big Bang Theory :-D

263

Odpovědět

Mě to spíš pokaždé připomene díl IT Crowd kde fotili ty nerdy do kalendáře.

340

Odpovědět

Sentimental
upbeat
sexy
zapoměl dodat, že tam přidal: creapy

710

Odpovědět

Sorry, ale nesouhlasím, protože:

1. je to creepy
2. creepy je anglický výraz pro "strašidelný"
A dost pochybuju o tom, že by vánoční písničky mohly být nebo měli velkou úspěšnost, pokud by byly strašidelné :D

719

Odpovědět

+KashaCreepy není jen strašidelný. Dá se to použít v hodně případech např.
"Wow, Josh is really creepy! Why is he texting you all the time?"

182

Odpovědět

+Kashaomlouvám se, že jsem místo e, dala a, ten hlusný překlep z toho, že už rok jsem nebyla ve škole a samotný slovo jsem nepsala/nečetla ještě mnohem delší dobu a neudělala sjemt ak důležitou věc, jako je ověření si jak se to píše

211

Odpovědět

+Kashatyjo, člověk se upřímně omluví, a ještě za to dostane negativně vynadáno :D

60

Odpovědět

Song je super, ale to klavesove solo je masaker :D

200

Odpovědět

Sakra, víte jak těžké to musí být? Hrát celoživotně tu roli úchylného nerda i když v hlavě je něco úplně jiného. Myslel jsem, že to třeba hrajou jenom v těch videí tu image, jenže oni tak fakt byli i v "něco" Má talent (už nevím která země to byla) a to bylo před x lety, takže smekám :)

183

Odpovědět

ten přehuštěný beat mi to kazil.

Ale na London, Paris and Tokyo to nemá :)

302