Ray Parker, Jr. - GhostbustersHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:619
Počet zobrazení:11 962

Možná jste zaregistrovali zprávu o tom, že v pondělí 24. 2. zemřel Harold Ramis, kterého si nejspíš pamatujete z legendárního filmu Krotitelé duchů (1984). Dnes si tedy v Hudebních klenotech připomeneme právě tento film a jeho titulní píseň v podání Raye Parkera, Jr.

 

Přepis titulků

Krotitelé duchů! Když se v sousedství děje něco divného, koho zavoláš? Krotitele duchů! Když se děje něco zvláštního a nevypadá to dobře, koho zavoláš? Krotitele duchů! Žádných duchů se nebojím.

Žádných duchů se nebojím. Když se ti hlavou honí věci, koho zavolat? Krotitele duchů! V posteli s tebou spí neviditelný člověk. Koho zavoláš? Krotitele duchů! Žádných duchů se nebojím.

Žádných duchů se nebojím. Koho zavoláš? Krotitele duchů! Když jsi úplně sama, zvedni telefon a zavolej krotitele duchů! Žádných duchů se nebojím. Prý mají rádi holky.

Žádných duchů se nebojím. Koho zavoláš? Krotitele duchů! Jestli tě vyděsil podivný duch, kotě, měla bys zavolat krotitele duchů! Něco ti povím. Krocení duchů mě baví.

Žádných duchů se nebojím. Žádných duchů se nebojím. Nenech se chytit o samotě. Krotitelé duchů! Když ti projde dveřmi, ledaže by byl vítán, měla bys zavolat krotitele duchů! Koho zavoláš?

Krotitele duchů! Koho zavoláš? Krotitele duchů! Měla bys zavolat. Krotitele duchů! Koho zavoláš? Krotitele duchů! Neslyším tě.

Koho že zavoláš? Krotitele duchů! Nahlas! Krotitele duchů! Koho zavoláš? Krotitele duchů! Koho zavoláš? Krotitele duchů! Koho zavoláš?

Krotitele duchů! Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smutná novinka. Harold Ramis v Ghostbusters nejen hrál, ale i k nim psal scénář (spolu s Danem Aykroydem, což byl třetí z té jejich duchařské trojky). A hlavně to byl i scénárista a režisér jednoho z mých nejoblíbenějších filmů vůbec, Groundhog Day (česky Na hromnice o den více). Taky s Billem Murrayem v hlavní roli, mimochodem.

170

Odpovědět

AC/DC vs Ghostbusters Mashup
http://www.youtube.com/watch?v=jiH1wNmZTII

Moc dobře to zní...:)

40

Odpovědět

Who ya gonna call? Those bastards!

380

Odpovědět

Opravdu se tam ke konci mihnul Peter Falk, alias poručík Colombo?

400

Odpovědět

hej dokonca tam dvakrát bol Chevy Chase

260

Odpovědět

Nj, když dávali na Nově Krotitele duchů, tak šlo všechno stranou :)

370

Odpovědět

Jo legenda! A bylo mu magických 69!

181

Odpovědět

Další Nestárnoucí hit.

310

Odpovědět

Breakdance Billa Murrayho :D

710

Odpovědět

film není špatnej ale hudebně jsou 80. na zblití :D

476

Odpovědět

Naopak...

405

Odpovědět

práveže sú hudobne 80. roky na tom veľmi dobre keďže v tej dobe sa robila kvalitná hudba, ba by som dokonca povedal že to bol vrchol kvalitnej hudby, narozdiel od súčasnosti kedy 80-90% súčasnej hudobnej tvorby je totálny odpad

261

Odpovědět

+ElPitoooNo...kvalitní hudba se dělá pořád. A dělala se vždycky. Akorát nám po těch letech zůstala POUZE ta kvalitní hudba a na odpad se zapomnělo. Pravda, že z takových šedesátých let nám toho zbylo určitě více než nám zbude z let 2000-2010. Lidi, vykašlete se na ten největší proud, tam tečou jenom peníze. Hledejte po žánrech a najdete tuny dobrý současný muziky (-:

81

Odpovědět

Pěkné, oba ty filmy mám moc rád, ale nezapomínejme, že tu písničku svým způsobem ukradli Huey Lewisovi (chtěli do filmu původně dát jeho song I Want a New Drug, ale nesvolil, proto udělali tuhle parafrázi).
Ale hořkost stranou, tady vládnou Bill Murray, Dan Aykroyd a Harold Ramis.
A Ellen Ripleyová.

291

Odpovědět

Tohle jsem nikdy neviděl :D :D :D To je mega! :D

372

Odpovědět

Proč má na zdi iPhone? :D

934

Odpovědět

To je ten černej?

539

Odpovědět

Ne, to si pleteš s Nelsonem Mandelou.

951

Odpovědět

+CardNelson se mi víc líbil ve filmu Božský Bruce. I když existence boha je v mé knize jasně vyvrácena.

3714

Odpovědět

+CardŽe se nestydíš takto mluvit o svém otci.

40

Odpovědět

Ne to je ten, co hral toho zelenyho ducha...

103

Odpovědět

+Vyhul MiHulHarold Ramis hrál Dr. Egona Spenglera

21