Díly #6-8Apokalypsa

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:4 227

Po několika měsících plánování a příprav se Steven probouzí do svého prvního dne apokalypsy. Zjišťuje, jaké má dopad meteoritů na Zemi následky a potkává další přeživší.

Přepis titulků

Vítejte u Apokalypsy. Prosím o pozornost. Toto je mimořádné hlášení. Nejde o živé vysílání. Záběry, které uvidíte, jsme obdrželi skrze mezinárodní zpravodajskou síť. A teď vám je ukážeme v našem vysílání. Zde jsou fakta. Meteority dopadly na Zemi a způsobily zkázu nevídaných rozměrů. Tu způsobilo odlomení většího kusu komety, který se po vstupu do atmosféry roztříštil a narazil do zemského povrchu…

Je nezbytné obstarat si balenou vodu, konzervované jídlo a přikrývky. Ve dne se držte hlavních tras a v noci si najděte úkryt. V okrajových částech měst se držte hlavních silnic. Následujte barevně značené trasy, které vás dovedou do bezpečných zón. Červená trasa na severu a východě země vede do Skotska. Žlutá trasa na jihu a západě vede do Walesu.

Buďte bystří a buďte… Toto je poslední vysílání britských ozbrojených sil přes přenosový vysílač a komunikační služby. Meteory zasáhly Zemi před 14 dny. Jak víte, v celé zemi platí stav ohrožení. Celou situaci řeší… Neznámý virus nevídanou rychlostí napadá stále více přeživších. Je radno…

Podle poslední teorie je za nákazu zodpovědný neznámý organismus žijící na meteoritu. Tato infekce má až třídenní inkubační dobu. Byly však zaznamenány i kratší… Můžete narazit na spálené či mrtvé lidi a zvířata. Bylo vypozorováno, že s nakaženým jedincem nelze diskutovat. Nepřibližujte se k nikomu, kdo by mohl být nakažený. Nakažení jedinci jsou velmi nebezpeční se sklonem k…

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to super, ale musí to být fake.. jinak si nedokážu představit, jak zamaskovali kameramana, který je s ním v místnosti, protože některé záběry jsou jasně pohyblivé a ne stálé jako u skrtých kamer. Popř. pokud mi dá někdo rozmuné vysvětlení, budu jedině rád. :)

41

Odpovědět

Netuším, kdy to bylo natáčené, ale kdyby nedávno, tak měl hezký prequel na Fallout 4 :D
Jinak co se týče "tajemných lahví", tak je má za sebou ;) A taky jde vidět, že na dalším střihu sedí jinak - takže to nějaký převratný důkaz není.

21

Odpovědět

v září 2012. V prvním videu na obrazovce zpráv je datum :)

20

Odpovědět

a zmizelé láhve za pár vteřin?
https://www.youtube.com/watch?v=cIO7p-fzYe8

51

Odpovědět

ma je za nohou -_-

20

Odpovědět

ono si stačí trochu prolistovat zahraniční weby aby jste si našly odpověď....
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2225243/Derren-Brown-hits-fake-Apocalypse-rumours--posts-video-debunking-conspiracy-theories.html

40

Odpovědět

Jasne, že je to nahrané
-trestné niekoho uniesť
-trestné napichnúť telefón
-hypnóza v autobuse
-za 14 dní by mal trochu iné strnisko na brade, nechty, vychudnutý,... si mohol všimnúť
-kdo ho prezlikol v tej hypnóze do toho zeleného overalu, to tiež nie je právne ok

To ma len teraz napadlo, keby som sa zamyslel bude toho viac

59

Odpovědět

... ano, taky si myslim, že je to nahraný, ALE, když chceš argumentovat, tak si prosím něco zjisti. ON JIM K TOMU DAL SOUHLAS! Koukal ses na to vůbec? Kolik lidí sem napíše tu samou p******u? Ano, s hypnózou a 14 dny souhlasim, ale ty zbylý 3 "argumenty" jsou blbost.

42

Odpovědět

+JménoCo to meleš? Jakej souhlas? Na něco se přihlásil a oni mu odpověděli že ho NEVYBRALI!!!!!!

18

Odpovědět

+JménoAno, ale u toho jim podepsal papíry, že se všim timhle souhlasí.

41

Odpovědět

+JménoNo minimalne je to z jejich strany planovany podvod a takova vec je v rozporu s dobrymi mravy, libovolny soud by je potahal. Ze je neco necitelne pod carou na podepsanem papiru, neznamena ze to ma pravni platnost. Hlavne kdyz se u nej dopousti protizakoneho jednani, pricemz mu muzou i nevedomky zpusobit znacnou skodu.

41

Odpovědět

+JménoJá nesouhlasím ani s tím strništěm. V nemocnici ho mohli holit a opustit jí jen před pár dny.

31

Odpovědět

a ty si myslíš, že když je někdo v komatu v nemocnici tak, že ho neholí?

11

Odpovědět

Anebo. Mohl v té nemocnici ležet třeba hodinu, nebo den. A Jenom mu řekli, že to bylo 14 dní..

60

Odpovědět

tak samozrejme ze je to cele nahrane. Neni pravne mozne neco takovyho delat bez predchoziho souhlasu.

A jak tu nekdo rikal - nemuzou si ani dovolit, kdyby to byla pravda jako ze to na toho cloveka fakt nahrali a on to nevedel, co by se znej mohlo stat.. vetsina lidi na svete pod tlakem reaguje agresivne, stanou se znich z***i, nasilnici a zlodeji. Takovej je fakt. Ja bych to taky udelal. Rozdel a panuj.

28

Odpovědět

Tak to neni až takovej problém - on jim ten souhlas dal... a navíc je to určitě dobře jištěný (cokoliv by se posralo, okamžitě to ukončej - bylo tam např. vidět, jak šel zavřít ty dveře, i když v reálu by prostě jel s otevřenýma (to si ale kuli bezpečnosti nemohli dovolit)).
Zatim 2 největší díry je to uspání během vteřiny a 14 dní v bezvědomí bez umělý výživy...

62

Odpovědět

Moc krátké jsou ty díly :/

50

Odpovědět

Čistě teoreticky, co by se dělo v tý nemocnici, když by to byl nasilník a pedofil? :D

240

Odpovědět

Co mi na tom hodně vadí (budu ignorovat, že si myslim, že je to fake), že je to takhle rozkouskovaný... třeba ten poslední díl? WTF? Celej díl jen o tom, že přijedou na "základnu" a převlíknou se? To jako vážně? To je tak na nějakej prostřih na 20 vteřin, né na celej "díl"...

90

Odpovědět

A další věc, která mi příde hodně divná, je to vysílání.
Nejde o živé vysílání. - ok, to je logický, je to prostě nějaká nahraná správa, která de ve smyčce... bylo by to v pohodě, až do doby, kdy řekla, že je to 14 dní od dopadu meteoritu. 14 dní! A ještě v přednahranej správě, která už se může vysílat bůh ví jak dlouho... takže byl minimálně 14 dní mimo. Bez vyživy! Probudí se po 14 dnech a ani nemá hlad? WTF? A pak se ani tý holky nezeptal, jak dlouho tam je, což je asi první věc, na kterou by se zeptal každej, kdo se právě dozvěděl, že byl minimálně 14 dní v bezvědomí... (A jak tam ta holka mohla vydržet tak dlouho? Sama!? Prostě každej by se na 100% zeptal, jak dlouho tam je.)

105

Odpovědět

+JménoJasný, vole, hlavně že v tom máš jasno :D

123

Odpovědět

+Jménoclovek umre na nedostatek vody za par dni. 14 dni by nikdo nikdy neprezil ani na tekuty pomoci a to nemluve o tom, ze po 14 dnech mas radne atrofovany svaly.

22

Odpovědět

1. Probudit se v opustene nemocnici
2. Dozvedet se o infikovanych agresivnich lidech
3. Jit ven bez improvizovane zbrane
4. Not profit?

202

Odpovědět

Vážně mě zajímá, jestli je to fake a nebo real...

171

Odpovědět

Je mi jedno jestli je to fake a nebo realita. Baví mě to. Kdyby to někdo provedl mě, byl bych štěstím bez sebe (až by bylo po všem pochopitelně) :)

231

Odpovědět

vynikajúce časti ... až je to celé živé (čiže absolutne prirodzené zo stevenovej strany) a fakt nič netuší, je to veľmi pozoruhodné a dokonca mi až zaslzeli oči pri momente ako ju chytil a vzal preč :D veľmi silné a som zvedavý ako to skončí, super experiment

96