Díly #9-11Apokalypsa

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:3 762

Steven je teď společně s Leonu a Ianem v bezpečí a záhy se dozvídá, že jeho rodina byla evakuována do Walesu. Je odhodlaný se za nimi vydat, ale Ian má se svou dodávkou namířeno do Skotska. Vzhledem k tomu, že pěšky by byla cesta velmi nebezpečná, rozhodne se Steven s Ianovou pomocí získat vysílačku z infikované oblasti. Při této nebezpečné výpravě však přijdou o dodávku, a tak je jejich jedinou nadějí, že někdo zachytí jejich nouzový signál a přijde je zachránit. Čeká je však ještě jedno překvapení...

Přepis titulků

Vítejte u Apokalypsy. V chráněném areálu předkládá Ian Stevenovi jeho možnosti. Anglií vedou dvě trasy. Žlutá vede do Walesu. Červená vede do Skotska. Tam mám namířeno já. Za pár dní zavřou všechny hranice. Potom neprojde nikdo tam ani zpátky. Tak to je. Iane, mohl bys ho poslat ke zdi pohřešovaných?

Co se projít po areálu? Vidíš tu zeď nalevo od brány? Říkám tomu zeď přání. Lidi tudy prochází a nechávají tam vzkazy svým blízkým. Možná byste se tam pak mohli jít podívat. - Dobře. - Jo? Ta zeď je támhle. Můžete se tam jít podívat.

Můžete jít každý sám, nebo spolu. Až skončíte, tak se vraťte. Leono, rozpovídej se trochu o tom, jak nemůžeš najít svou matku. Chci vědět, jestli se o tebe začne starat. Díky. Myslíš, že tam bude něco od mámy? Nevím. Podíváme se. Začneme tady? Koho hledáš?

Bratra. Kéž bych taky měla bratra. - Stevene? - Jo? Postaráš se o mě, než najdu mámu? Jistě. - Slibuješ? - Slibuju. - Tvoji mámu najdeme, neboj. - Dobře. To jsi ty.

Jsou v bezpečí. Co se tam píše? Odjeli do Breikenu. Musím zjistit, kde to je. Třeba to bude vědět Ian. Říkal jsem ti to. - Asi odjeli do Walesu. - Jo. Dejte si trochu polévky.

Iane, můžeš odvést Leonu ven? Chceme dát Stevenovi čas přemýšlet. To jsou dobré zprávy. Je tam nějaké datum? Nic takového tu není. - Leono, máš taky vzkaz? - Nic jsem nenašla. Dívala ses všude? Asi ne. Tak jo, počkej. Steve, posaď se a sněz si polévku.

Dobrá? Kdybys chtěl, můžeš si přidat. My se půjdeme ještě jednou podívat. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem si jist, že celá věc je nahraná. Pracuju v oboru a vím, že by si tvůrci nemohli dovolit investovat tolik času a peněz do něčeho, co by jednou nečekanou reakcí mohl hlavní aktér celé shodit. Potřebují, aby se choval podle scénáře a nemohou spoléhat na to, že se někdo bude chovat tak, jak očekávají. To by byl ohromný risk.

91

Odpovědět

Joo ty seš si jist... :D :D Tak to jo. To mě p**er lol.. Mistr se je jist. Tak to bude 100% pravda. Když to říká čech co si je jist.. Wow.

39

Odpovědět

+EllPan toyrider ale krom toho, že si je jist, uvádí i docela dobrý argument. Vy akorát shazujete to, že si je jist. No, že si je někdo něčím jist, to neznamená vůbec nic. Ani to, že nemá pravdu. Ale je to běžná fráze, takže vaše reakce je dost hloupá. Kdybyste polemizoval s tím argumentem, tak O. K. ale vy nasadíte osobní útok. Navýsost trapné.

81

Odpovědět

Pochybuji že to není nahrané. Ale pokud by to bylo skutečné a já si představil sebe v situaci toho kluka, myslím že po závěrečném odhalení by si Derren musel hledat opravdu dobrého zubaře. :-D

40

Odpovědět

Jako líbí se mi to, ale je tam spousta děr, což dokazuje, že je to nahrané.

03

Odpovědět

Dobré díly, dost dobré ! Ale potřebuju udělat rozbor why is this fake, prosím, profesory psychologie a sociologie, aby zde napsali své rozbory :D

83

Odpovědět

youtube + prank = fake ... je lepsi se ridit touhle jednoduchou rovnici nez dumat nad tim zda byla prvni slepice nebo vajicko.

211

Odpovědět

Nejsem sice žádný profesor ale několik věcí i tu nehraje. Jeho chování mi přijde až příliš herecké, prostě se chová jako by byl ve filmu a chybí tomu ta lidská přirozenost. Málo se zajímá o celkovou situaci a na to co si prožívá je až moc v klidu. Jeho fráze (př. ,,I need to you to be strong") jsou nepřirozené a teatrální. Taky záběry jsou někdy až moc dobrý, když to porovnáme s reality show, kde není kameraman(ale to je jen můj dojem, nejsem kameraman ani se tím nezabývám). Těch nesrovnalostí je určitě mnohem víc, ale tohle mi přijde jako zásadní.

102

Odpovědět

+RychartProstě když tomu někdo nevěří tak v tom hledá chyby... a kdo hledá ten najde... prostě ti připadá jeho chování herecké tak jo, možná... já osobně na tom nějak zvlášť velkou chybu nenašel... hypnozu neřeším neprotože o tom nic moc nevím...
kamery, vesměs v tom areálu je vidět spoustu bezpečnostních kamer, ty dokážou nahrávat velice kvalitní záznam + než to pustili do vysílaní tak ty záběry určitě upravily ;)
že se někdy chová iracionálně... ono je to trochu jiný člověk, proto si ho asi z těch několika set vybrali ;)
dále berte, že se k němu těch pár týdnů nějak chovali a připravovali si ho na to, sám nevíš jak by jsi se v té situaci choval a hlava by ti šrotovala na 100% něco vymyslet, tak by sem tam vypadla nějaká nesmyslná špatně promyšlená věc :D

73

Odpovědět

+Rycharta když řešíš kamery... já bych třeba řešil zvuk... ono jesli na sobě nemá svůj mikrofon tak jeho hlas by měl být trochu víc problematický nahrát... a třeba ten se mi zdá docela dobrý

130

Odpovědět

Mne tam najviac smrdí prečo si prirodzene nenasadne do tej dodávky na predné sedadlo, vzadu by som dobrovoľne určite nesedel. Vysielačka? Určite by som nečakal nato kým mi niekto zavolá a verím tomu že aj blb by tam omylom naladil komerčné rádio alebo hocičo, ale naladil. Na vysielačke za 10€ z tesca chytám rôzne frekvencie a to bývam fakt v p****i. Letecká premávka? Skôr by som povedal že to je hrané.

30

Odpovědět

"Jen si užívejte. Zítra je další den."
Tak tohle mi připomnělo Chatu v horách.

31

Odpovědět

A taky jak mohli takový davy lidí "procházet" oploceným areálem kdesi na samotě s vytisknutými obrázky lidí. Neměli by je nechávat spíš na nějakém frekventovanějším místě... kam se dá dostat?

51

Odpovědět

Tak jestli to byla nějaká vojenská základna, nebo tak něco, tak by to bylo asi první "útočiště". Všechny zdravý z okolí by armáda schromáždila tam a pak by se přesouvali do safe zón.

80

Odpovědět

Další díra... proč přestali hledat ty "dopisi" (nebo co to je, to je jedno), hned po tom, co našli jeho? Co ona? Co jeji matka? To mu nepříde ani trochu divný, že najednou je jí to úplně jedno a ani neprohledaj celou zeď? Ah, dobrý, oni se tam vrátěj... chtělo by to dokoukat, než začnu psát :D, ale i tak je to divný, že by předtim jen tak odešla a nehledala dál.

913

Odpovědět

Přemýšlím co mu tak mohl říct do toho telefonu, že se hned sesypal... "Dobrý den, voláme z monitoringu webové historie, máme pár otázek." nebo "Ahoj, tady Derren, marně jsem přemýšlel jak udělám tuhle část pokusu, takže takhle, dostaneš 100 dollarů, prostě se teď sesyp na zem, vysvětlím ti to později."

43

Odpovědět

Oh s**t ... too soon. :D No nic, spoiler alert. :D

63