Děti reagují na Kapitána AmerikuDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:5 722

Je tu sobotní večer a s ním i další vydání pořadu Děti reagují na... V dnešním díle pustí tvůrci dětem trailer na film Kapitán Amerika, který už zřejmě mnozí z vás viděli. Děti se s vámi podělí o své názory na filmy plné superhrdinů, jejich cílovou skupinu a na to, proč se podobných filmů do kin valí v poslední době takové množství. Opět nebude chybět pár nových tváří, takže určitě pište, kdo vás nejvíce zaujal a co si o komiksových filmech myslíte vy. :-)

Přepis titulků

Děti reagují na... filmové trailery! V dnešním díle: Kapitán Amerika! Ve válkách se bojuje zbraněmi... ale vyhrávají je muži! Naším cílem je vytvořit nový druh... Ne, na tuhle část se nechci dívat. - Jak ti je?

- Bože můj! - Jé, Kapitán Amerika! - Kapitán Amerika. To je Kapitán Amerika. America Man nebo tak nějak, ne? - Tohle chci strašně moc vidět. - Měli bychom se na tohle vůbec dívat? Kapitán Amerika. V kinech již od 22. července. - Hustej trailer. - Ten konec byl trochu lacinej. Samý bum, bum, bum... Tohle nechci vidět! Čas na otázky!

- Co to bylo za film? - Kapitán Amerika. - Kapitán Amerika. - Kapitán Amerika. - Chceš ten film vidět? - Rozhodně. - Jo. - Ano. - Jo. - Jo. - Možná. - Ne! - Ne. - Ne. - Proč ho chceš vidět? - Vypadá dobře. Docela dobrodružně. - Mám rád chlapíky se superschopnostma. - Mám rád výbuchy a speciální efekty. Bude se tam bojovat.

To miluju. - Proč ho nechceš vidět? - Nevypadá moc dobře. - Podle mě bude dost nudnej. V trailerech vypadají ty filmy vždycky skvěle a vy si říkáte: "Jé, to bude nářez. Chci to vidět," ale výsledek je pak fakt příšernej. - Odcházíte z kina akorát zklamaný. - Protože bych se bála. Pal a já si hned říkala: "Tohle nechci vidět!" Radši bych... Akční filmy mi nevaděj, ale musím na ně jít s partou lidí, aby byla sranda.

Takže ty jsi jednou z těch, co se smějí, baví se a všem kazí zážitek z filmu? Přesně tak. To s kamarádama v kině děláme. Radši se mnou do kina nechoďte. Můžeš nám říct, co o Kapitánovi Amerika víš? Já o něm nevím prakticky nic. - Já znám akorát Batmana. - Je to Avenger. Má takovej super štít, kterej umí dělat parádní věci.

Třeba ho hodí, trefí několik nepřátel a pak se mu zase vrátí. Pamatuju si, že byl v nějakým komiksu. Všechny tyhle filmy se točej podle komiksu. - Věděl jsi, že je Kapitán Amerika postava z komiksu? - Věděl. - Ne. - Je? - Vážně? - Ne. - Ten komiks začal vycházet už ve 40. letech. - Božínku! To je starší než má babča. - Točí se podle tebe filmů se superhrdiny moc? - Jo. - Teď jich je víc než normálních filmů.

- Podle mě jich točí naopak málo. Ne! Já mám ráda filmy se superhrdiny! - Proč se jich podle tebe točí tolik? - Protože existuje spousta komiksů. - Vlastně ani nevím. - Protože jsou nový technologie, - díky kterým se dají točit boží filmy. - Vydělávají hodně peněz. Vydělávání peněz je fajn... tak natočíme další, i kdyby měl mít... čtyři pokračování. - Kdo je tvůj oblíbený superhrdina? - Batman. - Spider-Man. - Já mám ráda Hulka.

- Můj oblíbenec je Green Lantern, který má konečně taky vlastní film! Wonder Woman nebo Catwoman, ale to je moje... - Počkat, není Catwomen zloduška? - Je. - To neva. Je fajn. - Superman. - Proč ho máš nejradši? - Protože je nesmrtelnej. Na jaký film se v létě nejvíc těšíš? - Na Harryho Pottera. - Na Šéfy na zabití a Harryho Pottera. - Chci vidět Auta 2. - Na Kovboje a vetřelce. - Na Kapitána Ameriku.

- Na Jacka a Jill s Adamem Sandlerem. Na Šmouly! Strašně moc chci jít na Šmouly! - To myslíš vážně? - Co je na tom špatnýho? Je Kapitán Amerika spíš pro kluky, nebo pro holky? - Spíš pro kluky. - Pro kluky. Pro kluky, protože holky neválčej, a kluci jo. Hokám by se to asi líbilo, kdyby byly... - gotičky nebo tak něco. - Pro všechny. Je to úplně jedno. Pro kluky, kteří mají rádi válčení, ale holky se můžou taky podívat.

Nikde se nepíše: - "Tenhle film není pro holky." - Holkám by se to líbilo, protože si tam sundává tričko jako zatracenej Taylor Lautner. Podle mě podepsal smlouvu, ve které je napsáno, že na sobě nemůže mít tričko dýl než dvě minuty. Jaké věci dávají tvůrci do podobných filmů, aby na ně nalákali holky do kina? - Milostný pletky. - Romantickou zápletku. "Dáme tam pár ženskejch a máme romantiku."

Dávaj tam sexy chlapy. Máma vždycky říká: "Ten je hezkej. Na to půjdem." - Jak se ti tyhle věci ve filmech zamlouvají? - Mě ty scény vždycky akorát otrávěj. To věčný sundávání trika? Říkám si: "Tak jo..." "To už stačilo. Chci vidět nějakou akci a taky nějaký příběh." Budou podle tebe chtít lidi z jiných zemí vidět film, který se jmenuje Kapitán Amerika?

To je jako... Dívali bysme se my na film Kapitán Německo? - Podle mě ne. - Ne, protože by mu nerozuměli. - To je u každýho jiný. - Chlap z Pákistánu se na něj asi nekoukne. Jo, vždyť přece nejde o název. Jde jen o to, jakej ten film je. To je přece jasný. EMMINA MOUDRÁ SLOVA A jsme na konci dalšího dílu našeho pořadu.

Každý týden vydáváme nový díl, tak nás nezapomeňte odebírat. Jestli se vám video líbilo, přidejte si ho do oblíbených a dejte mu palec nahoru! Na viděnou za týden! - Čau! - Čau! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Máme taky halušky :) Opravdu tam bylo: "Jsi na řadě!" :D

180

Odpovědět

Já nevim jestli se to zdá jenom mě ? ale na konci jak se tam ty deti loučí to zni jako kdyz ta mala holcicka rekne si na řadě :D asi mám halušky :D

181

Odpovědět

Další díl "Děti reagují na.." by mohl být o Justinu Biebrovi..:D celkem by mě zajímal názor Lii,Williama a Morgan! :D ;)

180

Odpovědět

Na Captain Germany bych šla určitě '

181

Odpovědět

Chci další díl! :D

180

Odpovědět

Ta blondýna bude asi vážně ''blondýna'' :D

180

Odpovědět

Morgan je jako já,taky chce vidět Auta 2 :-)

181

Odpovědět

videls sem ten film, uplna hovadina

183

Odpovědět

zajimalo by me, jestli dostavaj views z kazdyho kdo tu kouka :)

181

Odpovědět

Já ty děcka žeru

180

Odpovědět

Všimly jste si, že Athena(holka ve žlutým triku)má na každem záběru zakrytý výstřih pandou :D
P.S. : nejsem pedofil :)

196

Odpovědět

Zelí: Nauč se psát a pak komentuj. Vůbec nechápu, cos tím chtěl říct.

182

Odpovědět

Zdá se mi že má Royel scénář minule říkal jen Lady Gaga má velký kukadla a dneska říkaání věci divné

189

Odpovědět

Batman je s****a na Supermana nemá!!!

1821

Odpovědět

Co si budem namlouvat všme se Nolanův Batman líbí jen proto že tam byl bravurně zahraný Joker , i když ten Nicholsonův má blíže ke comicsu a styl Burtonova filmu taky

189

Další