03 – Dětské hračkyAutodale (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:7 287

Třetí volné pokračování krátkých filmů Být krásní a Žádné příšery nám odhalí další děsivá tajemství městečka Autodale...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Představivost. Má takovou moc. A vaše děti jsou jí plné. Jejich mysl bloudí v úžasných a kouzelných zákoutích kreativity. Často si představují chytré i příšerné věci. Nemožné věci. Je to nebezpečná věc, taková představivost. Ale zároveň úžasná věc. Hračky! Tak nápadité a úžasné věci. Hračky ovlivňují a formují růst vašich dětí. Zlé hračky vědou k šikaně. Měkké hračky k homosexualitě. Dovolte svému dítěti dospívat se správnými vzory.

Aby vyrostlo do krásy. S novou dvaceticentimetrovou panenkou údržbáře. Tuto akční figurku, jak jí říkají chlapci, máme v tmavě modré a jemné růžové. Údržbář a údržbářka. Pro vaše malé chlapce a holčičky. K dostání s přátelskou pohyblivou funkcí, elektronickým světýlky a pěti snadnými frázemi, které u dětí zvýší sebedůvěru. A navedou vaše mladé správným směrem. Hračky!

Tak nápadité a úžasné věci. Zdravím tě, dítě. Neboj se, v Autodale jsi v bezpečí. V Autodale jsi v bezpečí. OŠKLIVÝ Hračky! Tak nápadité a úžasné věci. Představivost. Má takovou moc. A vaše děti jsou jí plné. Často si představují chytré i příšerné věci. Ale to jsou nemožné věci.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děti. Často si představují chytré i příšerné věci. A všechno to jsou možné věci. Tak jim neničte jejich fantazii... Čím míň komerční hračky, tím líp. Kolikrát postačí kus klacíku nebo kamení někde v trávě a dostatek času a prostoru k tomu - a jak si s tím vyhrají... Protože kalcík může být letadlo, klacík může být auto, může to být kouzelná hůlka, meč, pastelka, cokoliv... Zato drahé technicky vytutěné hračky končí brzo někde v rohu nebo v koši a kupují se místo toho nové a nové... a fantazie pak končí v koši spolu s nimi...

20

Odpovědět

Dotazek mimo budou jeste dalsi videa s ADAM nebo to zkoncilo treti epizodou?
A ted k videu trosku mi to propomina Bioshock ponurou steampunkovou atmosferou. Dobre natocene.

60

Odpovědět

moze mi to video niekto vysvetlit ?

32