04 – Vzorný občanAutodale (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:6 811
Kdo je vzorný občan? Je to otec živící rodinu. Je to starostlivá matka, pečující o malého chlapce nebo dívku. Je to vzorné dítě vychovávané vzornou rodinou, aby z něj vyrostl vzorný občan, jak má být! 

Přepis titulků

Zdravíčko, občané Autodale. Vítejte u dnešního hlášení. - Kdo je vzorný občan? - Jsem doma! - Jak bylo v práci, zlato? - Čistá nádhera. No, rodiny z Autodale, vzorný občan je otec živitel. Je to starostlivá matka, pečující o malého chlapce nebo dívku. Je to vzorné dítě vychované tak, aby z něj vyrostl vzorný občan, jak má být! Protože Autodale nefunguje sám od sebe. Vy a vaše rodiny jste ozubená kola, která pohánějí naše motory.

Tak doufejme, že koloběh nikdy neskončí. - Joe! - Zdravím, Robinsonovi! Denní kontrola. Jakpak se máme? - Práce mi byla potěšením! - A večeře byla výborná! - Právě jsme uložili juniora. - Skvěle! Bude po otci, doufám. - Takže je všechno v pořádku. - Jdeš tak brzy? Nezatančil by sis s mou paní, Joe? - Jednou, paní Robinsonová, ale ne dnes.

- Ach. - Zklamal jsi dámu, Joe. - Moc se omlouvám, ale povinnost volá. Jako by koloběh nikdy nekončil. A až přijde čas… Kdy vaše vzorné dítě dospěje a založí vlastní vzornou rodinu… Vzorný občan ví, že splnil povinnost a jeho čas nadešel. - Je čas. - Doufal jsem, že koloběh nikdy neskončí. - Jsem na něj pyšná. - Zvládli jsme to. Ano, zvládli, Robinsonovi.

Jste praví vzorní občané. Díky, Joe. Moc se omlouvám, Robinsonovi, povinnost volá. Obávám se, že Autodale nefunguje sám od sebe. A vy a vaše rodiny jste ozubená kola, která pohánějí naše motory. Doufejme, že koloběh nikdy neskončí.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten intrnet stojí za hovno

00

Odpovědět

USA 2021 pokud vyhraje Harris

513

Odpovědět

Zajímavé. S Každou generací je populace snížena na polovinu... Za chvíli budou pouze stroje.

51

Odpovědět

Ke strojům bez lidí ještě hodně daleko. Kolikrát vědci předpovídali, že za 10-20 let bude to a to, a nakonec se to nestalo ani za 40 let.

30

Odpovědět

+Rajče 29Řekl bych, že 01Kuba si všiml hezkého detailu, kdy v daném videu je řečeno, že správná rodina je otec, matka a dítě. Jenže když po odejetí děcka jsou rodiče zabiti, nebudou brzy lidé chybět?

63

Odpovědět

+TaliHanzKde je řečeno jen jedno dítě?

20

Odpovědět

+Rajče 29Ja to vidim tak, ze ked isli mat sex vecer (ked dieta slo spat), tak vzdy do domu prisiel ten robot a akoze ich nepriamo odohnal. Vsimli ste si to tiez alebo je to blbost ?

05

Odpovědět

V týhle rodině bylo sice jen 1 dítě, ale v prvním dílu je ukázaná rodina, která má 2. Řekla bych, že robot, který si vymyslí tento dokonalý cyklus, tenhle detail pohlídá ;-)

00