Nesmrtelný vězeňDoraleous a společníci (S01E41)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:8 289

Broof a Walken se vydávají zkontrolovat věznici Arzon, zatímco ostatní řeší Olgu a jejího uneseného přítele...

Přepis titulků

EPIZODA 41 NESMRTELNÝ VĚZEŇ To snad není možný. Jak může bejt někdo tak línej? Nechápu, proč tam nemůže dojít sám. Musí se nechat donést. - A překvapuje tě to? - Je to král. Krále si nemůžu dovolit. Neboj se, cenu to nezmění. - Pořád pár šupů. - Potřebuju svýho přítele. - Chci žít v jeho obličeji.

- Cože? Doraleousi, nepřelezem tu zeď sami? Ne. Čím víc nás tam bude, tím spíš si nás... - Oni ho nesou i přes tu zeď. - Cože? - To teda čumím. - Musej bejt namakaný. Namakaný urostlý mládenci. Jak těžký asi je se takhle vypracovat? - Já posiluju. - Ne, ty jseš tlustej. Doraleusi, tys míval svaly. Jo, ale pak jsem na to začal kašlat.

Jestli nám to podělá a připraví mě o přítele... Vím, že to vypadá bledě, ale má talent to vždycky nějak ochcat. - Jak to mluvíš? - Milovali jste někdy někoho tak, - že byste mu chtěli sníst nehty? - Jo jo. Jsou nahoře. Doraleousi! Je to hrozná prča! Támhle je, Broofe. Věznice Arzan. - Jsi připraven?

- Už od narození, Walkene. Já vím. Brzy se setkáme tváří v tvář s nejobávanějším mužem v Nudonii. A ještě k tomu musíme překonat jezero, aniž by nás sežral mocný Chobodrak. To zvládnem, Walkene. Jsem v tom s tebou až do konce. Toho si vážím. Pokud by se mi náhodou něco stalo, chci, abys věděl, že jsem vděčný za vše, co jsi udělal. Nápodobně, Walkene.

Dobrá. Nahodit převleky. Jdem na to. - Tak jo, řeknu vám plán. - Můžu použít svý šípy? - Ne. - Kruci. Princ je nahoře ve věži, takže se rozdělíme... Voříšku, to jsem já, Olga! - Vylez!

- Olgo, co to děláš? - Tak se jmenuje? - Ticho! - Voříšku, pojď dolů! Olgo? Olgo, jsi to ty? - Jo. - Co tady děláš? Přišla jsem tě zachránit, debile. - Kdo pojmenuje svý dítě Voříšek? - Princi Voříšku? Přišli jsme vás zachránit. Před děláním špatných rozhodnutí a tou tvojí děvkou.

- Cože? - Smiř se už s tím, že se budu ženit. - Co to má bejt? - Takže ho neunesli? Voříšku, nepřišla jsem se tě doprošovat. Jen ti chci oznámit, že mám novýho přítele. Jmenuje se Dorabelous. - To není pravda. - Prej ti klidně nakope prdel. - To jsem neříkal. - Vážně? - Podá si tě. - Je to drsoň.

- Levou zadní. - Jen mu dej, Doraleousi. - Ztište se. Dorabelousi, polib mě. - Dělej. - Otevři pusu a polib mě. - Ne. - Začíná to bejt divný. Plácnem si? Tak teda jo. Jak se ti líbí plácání? Jo, zmrde! - Zastavit, stát!

- Dobrý den. Zdravím vás. Jsem generál Jakžtakž, poradce pro stabilizaci rozpočtu. - Jak se máte, pane generále? - Jakž takž. Toto je můj kolega, poradce poradce pro stabilizaci rozpočtu. Přišli jsme na inspekci věznice, abychom se ujistili, že je vše tip ťop. Pane generále, můžeme vás ujistit, že je vše tip ťop. Ale víte, že tu držíme Barata, viďte? To snad ne! Já myslel, že jsme v továrně na čokoládu. Jistě že to vím.

Nevykládejte si to špatně, ale jakmile vstoupíte dovnitř, - neručíme za vaši bezpečnost. - Vtipné. Já zase neručím za to, že až podám zítra hlášení králi, nepřijdete o práci. Dobrá, víte co? My skočíme nejdřív dovnitř... Ujistit se, že je všechno v nejlepším pořádku. Dobrá tedy. Olgo, jak dlouho už se s ním znáš? Dost dlouho na to, abych věděla, že plácá mnohem líp než ty.

Plácej si, s kým chceš. - Mezi námi je konec. - Vážně? To jen tak odejdeš za tou svou hroší snoubenkou a plácneš s ní do vany? - Kde je tvé slušné vychování? - Všude na Dorabelousových dlaních. - To je nechutný. - Přesně proto se vyhýbám vztahům. - Olgo, ty jsi úplně zešílela. - Láskou k tobě. To není žádná láska.

Už to neříkej! Ale je! A teď si znova plácnu s Dorabelousem. Olgo, nech toho! Už jdu dolů! Nikam nechoď! Jen aby ses sem kolem tý tvý tlustoprdky dostal. Není zas tak tlustá! Tak jsme tu, pánové. Blíž bych být vámi nechodil. - Barate, slyšíš mě? - Slyším, generále prasoksichte. Čiré zlo.

Jak se ti tady v Arzanu daří? Je to tu příšerné. Místní bachaři pracují neskutečně efektivně. - To je pravda. - Mohl bys odsud nějakým způsobem uniknout? Leda kdyby jistý generál přišel o rozum a seškrtal rozpočet. To bych odsud zmizel raz dva. Žádali jsme o prostředky na nové řetězy. Něco mi tu nevoní.

Barat začíná znít jako lobbista. - Podej mi tu pochodeň. - Radši už bychom měli jít... Asi... Asi zapálím nějaké štěně! - To myslíte vážně? - Jejda. - On je mrtvý? - Trošičku. Trošičku? Vždyť je z něj kostlivec! Co to má být?! Sakra. Jak asi víte, snažili jsme se ho zabít dost dlouho. Nic nezabíralo, jenže pak sem oknem vletělo pár včel a ukázalo se, že je alergický na žihadla.

Takže Barat umřel na včelí bodnutí? Ano, pane, přesně tak. - Jak dlouho už je mrtvý? - Asi tak... jedenáct let. Jedenáct let? Proč jste nám to neřekli? Pane, víte, máme rodinu a nechtěli jsme přijít o práci. Nemůžu tomu uvěřit. Co bude příště? Řeknete mi, že Chobodrak neexistuje? - Je to dobré lákadlo na turisty.

- Děláte si srandu? Člověku tady nehrozí žádné nebezpečí. Olgo, proč si tu s ním takhle plácáš? Kdybys pustil k vodě tu svou machnu, tak bych si s ním neplácala. A proč jsi tu? Proč zrovna teď? Abych ti ukázala, jak jsem zamilovaná. To já taky. Čeká mě svatba. - Jen žárlíš. - Nežárlím! - Tak proč máš tak dlouhý nehty?

- Dlouho jsem si je nestříhal. - Chceš je ode mě ostříhat? - Možná jo. - Mám ti je sníst? - Panebože... Možná. Já fakt nevím. - Asi budu zvracet. - Přiznej si to, Voříšku. - Chybím ti. - Možná že jo. A co jako? Když se rozejdeš s tou bachyní, utnu to s Dorabelousem. Olgo, tak teda platí.

- Dorabelousi? - Jo. - Hádej, co udělám. - Dáš mi kopačky? - Asi bys měl jít. - Dorabelousi, bylo nám spolu hezky. - Nebylo. - Padáme odsud. - Chytej. Díky. Mirdone, tohle bude naše klientela, pokud budem dělat za pár šupů. Ty letáky bodly. Tenhle kšeft mě náhodou náramně bavil. Vážení, udělejte Walkenovi laskavost. Lajkujte, odebírejte a hodnoťte tohle video.

Pošlete ho kamarádům a příbuzným. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ten je best

20

Odpovědět

"Jejího unešeného přítele"? Je nejen unesen, ale je i unešen? Potom ale čím? Nebo kým? Samotnou Olgou? Únosci? Obrazem "Lenin ve Finsku"? :D

20

Odpovědět

Opraveno. ;-)

50

Odpovědět

Tak tenhle díl stál už od začátku zato, obzvlášť to Neebsovo přepadení. XD

190