TesticlésDoraleous a společníci (S01E31)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:8 847

Testiclés se připojuje k našim hrdinům a svěří se jim, po čem to vlastně pátrá. Drak mezitím narazí na závážný problém s úplňkem...

Přepis titulků

Hylerie byla zachráněna, a tak jsme se vrátili domů. Na první polovinu cesty se k nám přidal i Testiclés. - A tady mě kousnul Chňaploun. - Páni. - A tady pro změnu Hydra. - Páni. Ty máš na oku taky slušnou jizvu. Kde jsi k ní přišel? Díky. Už ani nevím... Nejspíš v nějaké bitvě. Říkals, že ti pod nohama ujel koberec. - Koberec?

- Jo. Prej ses smeknul a spadnuls na stůl. - Už si to moc nevybavuju. - Proto ta jizva. Nevzpomínám si. - Mohl to být koberec i bitva. - Spíš koberec. Ne, to ne, spíš... - Říkal jsem, že jsem upadnul? - Jo. - Asi jsem upadnul. - Živě sis to vybavoval. Živě?

Aha... Hele, Tezaurus je zpátky. Cos nám ulovil? Ahoj, chlapi. Mám špatnou zprávu. Nenašel jsem nic, co by se dalo jíst. - Vážně? - Není tu žádná divoká. - Takže nic, jo? - Jo, omlouvám se. Měl jedinej úkol – sehnat něco k jídlu. - No jo. - A vrátí se s prázdnou. Moc se vám omlouvám.

Snažil jsem se. Tvá omluva mi ale břicho nenaplní, cucáku. - Snažil se, Draku. - Co je s tebou, Tezaurusi? Taťka tě nenaučil, jak se loví? Možná jo, nevím. Umřel, když mi byly tři. Třeba mě to naučil, když mi byly dva, a já to zapomněl. Chlapi, čumte na to. Pštrosi snesli vejce! Paráda, pštrosí vejce miluju!

To jsme dva. Cucáku, uvař nám je. Páni, jsou vážně výborný. Jo, moc dobrý. Ty, Doraleousi, poslouchej... - Co se děje? - Nakloň se blíž. - Dobře. - Ještě. - Jsem dost blízko. - Ještě blíž. Nerad bych měl v puse tvý vousy.

- Viděls už měsíc? - Jo, je úplněk. Nevím, jestli sis toho všimnul, ale v tu noc, kdy Draka zabili... - byl taky úplněk. - Nejspíš jo, viď? A další úplněk byl tu noc v Dongu, kdy jsme viděli tu nestvůru. Vážně? To mi nedošlo, ale chápu, kam tím míříš. Měli bysme radši na Draka dohlídnout. - Nebo ho zabít.

- Zabíjet ho nebudem. Jednou už svou smrt přežil. - Nejspíš by přežil zas. - Dohlídnem na něj. Testiclési, co tě vlastně přivádí do těchto končin? Víš, sire Walkene, nerad to roztrubuji do světa, ale vám se asi věřit dá. Snažím se najít kouzelnou zbraň zvanou Větrobřit. Neslyšeli jste o ní? Jistě že slyšeli.

Větrobřit zná snad každý. Spousta lidí už mi řekla, že jsem podle nich Vyvoleným a měl bych se Větrobřitu zmocnit, což bych moc rád, jenže nevím, kde je. - Testiclési, můžeme ti-- - Doraleousi... to, kde se Větrobřit nachází, bys neměl vyzrazovat jen tak na potkání. Ale tady jde přece o Testiclése. Pokud je Vyvoleným, bylo by to přece ku prospěchu všech. Jak myslíš, Doraleousi. - Testiclési.

- Ano? Víme, kde je Větrobřit. A kurva! Draku, jsi v pořádku? - Nevím. - Co je, kamaráde? - Draku? - Jo, možná. Možná. Ustupte a vytaste zbraně pro případ, že dojde na nejhorší. - Co se děje?

- Ustup a vytas zbraň. Jsme tu s tebou, Draku. Druhý den ráno jsem poslal Mirdona, Walkena, Tezauruse a Broofa do hradu... - Doraleousi, počkej. - Co je, Broofe? Chci jít s Testiclésem. - Ale já chci, aby ses vrátil do hradu. - Poslouchej mě... Nežádám toho příliš. Rád bych s Testiclésem ještě chvíli pobyl. Tak jo, dobře, Broofe.

Dobře. Druhý den ráno jsem poslal Mirdona, Walkena a Tezauruse do hradu... - Ne, Doraleousi. Já chci jít... - Vždyť s námi jdeš, Broofe. My ostatní jsme vyrazili za Jezerní paní. Mohla bys prosím vylézt ven? - Vítej, Doraleousi. - Ahoj. Můžeš prosím zase vylézt? Promiň, Doraleousi, hned jsem zpátky. Dělá si srandu?

Testiclési, jestli se ti bude snažit nacpat sušenku - nebo nedejbože nějaký zvíře... - Já chci Větrobřit. Bude ti tvrdit, že je to Větrobřit, ale není. - Je to přece meč. - Není. - Není to meč. - O to právě jde. Čekal bys meč, ale je to větev. - Opravdu? - Kouzelná větev. - Větev? - Přesně tak. - To by mě nenapadlo.

- To asi nikoho. - Omluv mé zdržení, Doraleousi. - V pohodě. Jak ti mohu pomoci? - Nejspíš jsme našli Vyvoleného. - Zdravím, jmenuji se Testiclés. Já myslela, že Vyvoleným jsi chtěl být ty. To jsem samozřejmě chtěl, ale když jím nejsem, tak se nedá nic dělat. A tady Testiclés jím dost možná je. Doraleousi, to je od tebe velmi nesobecké a vznešené. Dík.

A taky hloupé. - Testiclsi... - Ano. - Předstup. - Neb Testicls je novým Vyvoleným. - Testiclés. - Tak jsem pravila. - Jsem vážně Vyvolený? Ano. - Doraleousi, já to věděl! - Věřil jsem, že to vyjde. Jsi Vyvolený. Ještě než ti vydám Větrobřit, musíš splnit jeden úkol.

Řekni jaký a pokládej ho za splněný. Musíš nejdříve porazit tu největší sílu v celé Nudonii. Co je to? Ty sám. Já sám? No jistě... Překonat své vlastní já. Vše do sebe zapadá. Nyní tedy půjdu, porazím sám sebe a poté se vrátím pro Větrobřit!

- Buď odvážný, Testiclsi. - Vrátím se! To jako fakt? Vymyslet si, že má porazit nejsilnějšího bojovníka v zemi? Kdo podle tebe zvítězí? Vsadím pět měďáků na Testiclése. A v hlavě všechno v pořádku? Je tak silný... neskutečně. Dívejte na něj.

Já už bych byl dávno mrtvej. Nejde to, jsem moc silný. Mě zkrátka není možné přemoci. Selhal jsem, Doraleousi. - Nejsem Vyvolený. - Omlouvám se ti za tu ztrátu času, Testiclési. Testiclési, pro mě budeš vždy Vyvoleným. Díky, Broofe. Paničko, je někdo z nás, co tady stojíme, Vyvolený?

- Kdokoli? - Ano. - Draku, předstup... - Vážně? - Neb ty... - Tak jo, mizíme. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakryš, jak to dělají, že už proběhlo tolik dílů, a furt se těší na další a další a…

121

Odpovědět

Protože se jim daří neskutečně držet kvalitu. Mě osobně to bavilo až do úplně posledního dílu. To se jen tak nevidí...

111

Odpovědět

He has gaaaas. :-)
Pěkný díl. Díky.

30

Odpovědět

Není Lady of Lake přestrojený sir Walken? :D

120

Odpovědět

6:26 je myslím "screwing with the greatest warrior", to bych přeložil jako "dělat si srandu, utahovat, zesměšňovat nebo prostě dělat p***l z někoho". Čeština je v tomto kreativní.

Jinak Lady of the Lake je adept na troll roku.

110

Odpovědět

Jo, je to tam, ale myslím, že i z toho "vymyslet si" je jasně patrný, že si z něj střílí a vymyslela si pro něj blbost.

71

Odpovědět

Lady of the Lake opět nezklamala :D parádní postava

320