Lovu zdarDoraleous a společníci (S01E46)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
97 %
163. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:8 886

Dneska budeme lovit. Na scénu se po dlouhé době vrací král Callas, který chce s pomocí svých kumpánů a zkušeného lovce ulovit Doraleouse a společníky...

Přepis titulků

VE ZKUŠEBCE EPIZODA 46 LOVU ZDAR Poté, co jsme zbavili Georgianu hrozby nemrtvých, Broof šel navštívit babičku, Walken sehnat další zakázku a my ostatní jsme vyrazili zpět domů. Doralingus už je skoro tady. - Výborně! - Teď stačí jen čekat. Mé pasti nikdy neselžou.

Můžu mít jednu rychlou otázku? Neměly by ty pasti být radši přímo na cestě než vedle ní? Používají se na lov medvědů, takže musí být upevněné ke stromu. Medvědi jsou jako lidi. Mají oči a nos... Jakmile Doralingus přijde, zmerčí čerstvou rybu, půjde si pro ni a bum! Co když ryby nejí? Rybí jí snad každej! Dokonce i ryby jedí jiný ryby. Jo, syrová ryba ležící v hlíně u cesty...

Už se mi sbíhaj sliny. Medvědi je milujou! Ale my nelovíme medvěda, lovíme Doralinguse. Opakuju, že medvědi jsou skoro jako lidi. No... Doralinguse jsi vystopoval, takže ti budu věřit, lovče, ale jestli selžeš, tak si mě nepřej. Všichni k zemi! Už jdou.

Radši sklapněte! - Mluvíte jen vy. - Sklapni! Všechno oddřu, ale jsem furt ve zkušební periodě? Teď jsi to oddřel, ale tak to nebude vždycky. Periodu znám od bývalý přítelkyně. - Dals jí zkušební periodu? - Ne, byla v ní sama od sebe. Jak dlouho? - Obvykle tak týden. - To zní férově. - Za týden už budu společník.

- Jo. - Ne. Zvláštní. Ta špinavá smradlavá ryba je nezaujala. - Ani si jí nevšimnul! - Mám další esa v rukávu. Dostanem ho. Ty zvířata, co mám na sobě, na mě taky nenaskákaly samy od sebe. Počkat, vypadá to, že se k tý pasti blíží něco jinýho. - Krocan. - To byste neřekli, kolik toho má krocan společnýho s medvědem. Chytili jsme krocana! To je toho!

Potřebujem Doralinguse! Krocana můžem použít jako návnadu na Doralinguse. - Chutná vám krocan? - Když je upečenej... Pečený krocan je skvělý. - Vidíte, jak se vám sbíhají sliny? - Má pravdu! Příště ho dostaneme. Dobrá práce. Ten krocan vypadá lákavě. - Děkuju. - Ta past je ale dost nápadná. Je to past na králíky, ale lidi jsou králíkům hodně podobný.

- To není vůbec pravda! - Ale krocana už si všimnou. Hlavně ho ucítí. Nevím, jestli jsem tam nedal málo rozmarýnu... - Dal jsi ho tam tak akorát. - Ano. - Je perfektní. - Děkuju moc. Nehejbejte se. Jen vás trochu poliju. - Co to je? - Moč mojí manželky. Ty na mě stříkáš moč svojí manželky? Jo.

Když totiž medvěd cítí moč medvědice, - jde přímo za nosem a... - My ale nechceme, aby šel sem. Chceme, aby šel k té pasti. Dobrá připomínka. - Tu moč vám nebudu účtovat. - Ještě abys nám ji účtoval! Tiše, tiše, k zemi! Už jdou. - On prodal pštrosy? - Jo, bylo to nutný. Vždyť jsme na nich jezdili. Teď musíme chodit pěšky. Jo, ale museli jsme je prodat.

- Co to sakra je? - Pečenej krocan pod velkou bednou. Počkat, tady musíme být mimořádně opatrný. Krocan takhle v divočině by nám nemusel udělat vůbec dobře. - Nebudem ho jíst. - Bude cejtit zvěřinou. - Co to tam řeší? - Koukají přímo na návnadu. - Jo, vidí ji. - Ještě aby ne. Vy si jídlo taky před zakousnutím prohlídnete. - To je pravda.

- Já pokaždé. - Je to jasná past. - Proč myslíš? - Ta bedna je podepřená klackem s provazem. - Ty vidíš ve všem to nejhorší. - Je to do očí bijící. - Někdo nám tu nechá krocana a ty v tom hned vidíš past. A ty bys po něm hned skočil? - Proč ne? - Protože je to past! Kdo ví, jak dlouho už tam ten krocan leží. Vždyť se z něj ještě kouří.

Akorát použili moc rozmarýnu. - Jo, to jde cítit. - Takže ho nesníme? - Ne. - Určitě? - Moc rozmarýnu. - Moc rozmarýnu. - Moc rozmarýnu. - Tak jo. - Vyšlo to? - Promiňte, asi jsem ho málo okořenil. - Ne, dochucuješ vždycky skvěle. - Ten krocan byl perfektní! - Ale past stála za prd! - Počkat. - Dívejte se na to. - To je panter. Hoši, chytli jsme pantera.

A co jako? Doralingus zase pláchnul. Máme přece chytit jeho! Nalákáme ho na tu černou číču. Bude se nám hodit. Krucipísek! - Do třetice všeho dobrého. - Platí to i u pastí? - Samozřejmě. - Opravdu? - Jo! - Jo! Jako záložní plán můžeme použít tuhle lidskou vábničku. - Vábničku?

- Až uslyšíte, uvidíte, že neodoláte. Ale odolejte. Teď malá ukázka. Hej! Hej, tady jsem! - Jsme v řiti. - Mám ho zabít? - Rád bych viděl, jak to dopadne. - Tiše, už sem jdou. - Mirdone, ty bys prodal tunu košťat. - Já si taky říkám. To je možná pra-- Chlapi. - Proč zastavujem? - To myslíš vážně? - Kvůli tomuhle.

- Pár stohů trávy. - Vždyť je to další past. - Jak to může bejt past? Ty to fakt nevidíš? Podívej na ten kopec hlíny. Někdo tu evidentně vyhrabal díru. A tu pak zakryl tímhle. Navíc do ní dal nějaký divoký zvíře. - Pantera. Toho poznám vždycky. - Tak to vidíš. Pojďme dál. Nebo si ho chceš nechat, Mirdone? Nechci, ale taky ho tu nechci nechat umřít. Třeba by neumřel.

Možná je tam dole síť chodeb. - Kolikrát jsou několik kilometrů dlouhý. - Kočky nehrabou chodby. - Většina koček dýchá pod zemí. - Nehrabou chodby! Cože? Doraleousi, já ti to vysvětlím. Viděls už někdy kočku? Viděl? A víš, jak vždycky zmizí? - Kam myslíš, že zmizí? - Do země. - Do země? - To snad není možný. - Zmizí do podzemní sítě chodeb?

- Samozřejmě! - Kočičí chodby? - No jasně! - Mňaudúza tam byla taky. - Neříkej mi, že to nevíš. - Mňaudúza si tu jeskyni nevykopala. Jak to můžeš vědět? Co když ty malý koťátka... Tady se ani nedá mluvit o kopání. To, že zahrabou bobek hlínou, neznamená, že si uměj vyhrabávat podzemní síť chodeb. Co si vyhrabeš, to si zahrabeš. Napiš si to. - Nenapíšu. - Je to inspirativní. Ne, to teda není.

Celej tenhle rozhovor mi akorát snižuje IQ. Hej! Hej, tady jsem! - Co to sakra bylo? - Asi člověk. Jo, to jsem poznal. - Někdo nás volá, tak jdeme. - Ne, nejdeme. Půjdeme si pěkně po svých. - Tvoje pasti nefungujou. - Chce to trpělivost. Na tu ti kašlu.

Vyřeším to po svém. Vy dva, za mnou! Ale, ale, ale... Doralingus. Callasi, kde se tu bereš? Přišel jsem se s tebou utkat! Pojď sem. - Co kdybys šel ty sem? - Ne, to ne. Nevytasím meč. Klidně zaútoč první. Nechtěj, abych tě rozčílil.

- To nehrozí. - Tvá matka je prostitutka! - Není. - Tvá sestra je tlustá! Máš sestru? - Nemám rodinu. - Vůbec? - Ani otce? - Otec je člen rodiny. A tu nemám. Nemáš žádnou rodinu. - Vyrůstal jsi sám! - Podpásovka. - Podpásovka. - Pojď si pro ránu. Nerad bych spadl do tvé pasti.

- O jaké pasti to mluvíš? - O té s kočkou, co nás chce rozsápat. O té bedně s krocanem, do které jsi nás chtěl chytit. A o tom vašem: "Hej, tady jsem!" Už víš? Chlapi, neslyšeli jste-- Tak... pořád chceš bojovat, Callasi? - Ne. - Tak někdy jindy. - Ano, někdy jindy. - Dobře. - Rád jsem tě viděl.

- Já tebe taky. Zatím! Ty jo, je tu síť podzemních chodeb. Pomozte mi Doraleouse pořádně vytočit tím, že dáte tomuhle videu víc palců než všem ostatním. Dejte mu palec nahoru! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěli naštvat jednu nejmenovanou organizaci? :-D

50

Odpovědět

První díly se mi vůbec nelíbili a myslel jsem, že to je pěkná blbost, ale stále se to zlepšuje a je mi líto, že to už končí. Snad bude nějaký další dobrý překládány seriál

121

Odpovědět

Už to pomale končí? Sakra, a já doufal, že to má tak 80 dílů, jak je to výborný :/

40

Odpovědět

+BrutBohužel jen 50 dílů

40

Odpovědět

+BrutKromě tohohle seroše dělali ještě pro Machinemu BattleField Friends (někde na webu je tu první díl, ale dál se nepokračovalo, protože si lidi stěžovali na to, že je to již přeložené na YT. Co na tom, že ty titulky stojí za prd a navíc jsou natvrdo nahrané přes zkopírované video, takže tvůrcům nejdou žádná views... možná se po D&A k tomu tady někdo vrátí, pochybuji, že je přeložených všech 6 sérií) a Mob Squad, což je seriál odehrávající se v Minecraft světě z pohledů pětice mobů. Také mají na svědomí celovečerní animovaný film ToonStone, který by měl být nyní na Amazonu zdarma. Bohužel jen v Americe...

Kromě toho tahle parta udělala před animací několik sketchů a sérii celkem povedených reklam na ReMax. Protože animace na YT nevynášela tolik, rozhodli se dělat raději herní videa na kanálu Neebs Gaming (nyní 1,6 miliony odběratelů) Všech pět se rozhodlo vzdát se práce, věnovat se naplno YT a ještě platit 2-3 editory. Díky tomu jsme se také po několika letech dočkali 50. dílu D&A a momentálně údajně pracují na novém animovaném seriálu.

Kdyby BugHer0 chtěl a byl o to zájem ze strany publika, pak bych o nich mohl napsat podrobnější článek (něco jako tu má Pod lupou: The Lonely Island)

60

Odpovědět

Black pussy = panter? Vážně? :(

06

Odpovědět

Děkuji, že jste to přepsali, ale možná by se hodila nějaká reakce, ať i ostatní ví o čem mluvim...

07

Odpovědět

+BullOverJá jsem nic nepřepisoval. Zřejmě to opravil Xardass. Mě to nějak nenapadlo a nechal jsem tam automaticky pantera. Nepřišlo mi to jako nějak extra důležitý "vtípek" nebo něco. V angličtině možná, protože tam funguje dvojsmysl, který v češtině nefunguje.

80

Odpovědět

+BugHer0A ten dvojsmysl známe díky našemu vzdělanému prezidentovi. :-D

80