Letaldí motivaceDoraleous a společníci (S01E47)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:8 175

Už zbývá jen pár dílů. V tom dnešním se znovu shledáme s Lesliem, který v Letaldově trošičku povýšil, ale přesto potřebuje Doraleousovu pomoc.

Přepis titulků

VE ZKUŠEBCE EPIZODA 47 LETALDÍ MOTIVACE - Čau, chlapi. - Doraleous! - Jo! - Co děláš? - Porada! - Leze ti do zadku. - Jasně. - Chci zachránit Nudonii. Kdy jsi mi naposled při nástupu na poradu tleskal? - To jako máme tleskat?

- Ne, rozhodně ne. - Občas zavádíš divný pravidla. - Nic nezavádím, jen jsem to nečekal. - Pojďme k věci. Skončila mi zkušebka? - Ne. To dneska řešit nebudem. Mirdone, mám pro tebe dárek. - Knížku! - Ne... Ne na čtení, ale na psaní. Je prázdná. Na tvoje kouzla. - To je ještě horší. - Skvělej nápad! - Nech toho, Neebsi. - Víš co? To umím taky. No tak, Draku.

Takže ty chceš, abych tam napsal každý kouzlo, který znám? - Přesně tak. - Máš nějaký oblíbený? - Uřvanýho ptáka. - O tom jsem nikdy neslyšel. - To jsme dva. - Vždyť ho vytahuju v jednom kuse. - Možná ho ani nechci vidět. - Tady je. Páni! - Skvělý párty kouzlo. - Mně se líbí, přijde mi zbytečný. - To mně taky.

- Hlavně si ho zapiš. - Do sekce zbytečných kouzel. - Měl by tam mít i smrtící kouzla. - Obranný, smrtící... - Uděláš si kapitoly. Bude to sranda. No dobře, dej to sem. Někdy to zkusím... Dobře. Skočíte tam někdo? - Já ne. - Já ne. - Já ne. - Takhle mi pomáháte? - Tak jo. Vstupte! - Jaký vstupte? Nevíme, kdo to je. - To přece nevadí. - Ty jseš ale línej.

- Nejsem línej, ale efektivní. - Podívej, už je tu. - To vidím. - Napíšu ti to do hodnocení. - Jmenuji se Kevin. - Ahoj, Kevine. - Posílá mě král Dublišón z Letaldova. Mám vás přivést, abyste si promluvili s naším generálem Lesliem. - Král Dublišón je připraven-- - Počkat. Leslie je generál? - Prosím, nechte mě domluvit. - Pardon. - Jmenuji se Kevin. - Ahoj, Kevine. - Posílá mě král Dublišón...

- On začíná znova? - Mám vás přivést, abyste si-- - To už víme. Je ti jasný, že začne zas od začátku? Nech ho domluvit! Dobře, už chápu. Pokračuj. - Jmenuji se... - Kevin, jasný. - Sklapni! - Posílá mě král Dublišón z Letaldova... - Nedělej to. Mám vás přivést, Doloriousi, abyste si promluvil s naším generálem Lesliem. Nedaří se mu totiž motivovat naše muže.

Teď prosím ticho. - Jmenuji se Kevin. - Díky, Kevine. Král Dublišón je připraven vám za vaši službu zaplatit 50 stříbrňáků. - 50 stříbrňáků? - Za to, že naučíš Leslieho... - Motivovat vojáky. - Motivovat? - To je dobrá nabídka. - Rozhodně. Přijímáme, Kevine. - Pomůžeme vám. - Razíme. - Neebsi, ty tu zůstaneš.

- Proč? Potřebuju, aby tady někdo poklidil. - Já tu klidně zůstanu. - Ne, ty musíš dělat na knize kouzel. - To se dá odložit. - Ne, nedá. - Draku, ty půjdeš taky se mnou. - Já ten hrad vypucuju jak ďas. - Díky. - Až se vrátíš, skončí mi zkušebka a půjdem na věc. - O tom nerozhoduješ ty, Neebsi. - Já nic nerozhodnul. Řekls, kdy ti končí zkušebka, a to záleží na mně. Mirdone, popadni knížku.

Vyrážíme, Kevine? - Já zůstanu a poklidím. - Kevine, žádný takový. Dovedeš nás do Letaldova, jo? A tak jsme šli znovu pomoct Letaldovu. Jenže jakmile jsme dorazili, nestačili jsme se divit. Králi Dublišóne, já nevěděl, že jste pod útokem. Omlouvám se ti, Doraleousi. My jsme nevěděli, že nás dnes napadnou. No nic, musíme se připravit na boj. Ať nastoupí vojáci do řad. Nejdřív musíme naučit Leslieho, jak je má motivovat.

Na to teď bohužel nemáme čas. Čelíte válce. Ale vojáci to musí slyšet od generála. Tak to u nás v Letaldově prostě je. Dobrá, Leslie... Podívej se na mě. Tady. Dobře. - Jsi jejich generál. - Generál. - Víš, co jsi ještě? - Bojovník. Ne, ty jsi mnohem víc.

Jsi ten, ke kterému vzhlíží. Musíš na ně přenést své sebevědomí, - aby tě poslouchali na slovo. - Vzhlíží ke mně. Kéž by tě tak slyšeli. Poslouchej mě. Generál Warts, pod kterým jsem sloužil u brány do Starého světa, měl kdysi proslov, který nás napumpoval tak, že se náš válečný křik rozléhal tak hlasitě, že nepřátelé utekli s ocasy mezi nohama. - Tak má vypadat proslov.

- Jo. - Tak dostaneš vojáky na svou stranu. - Jo! Je to tvoje povinnost, protože jsi generál! Společníci, jste připraveni bojovat? - Jo! - Jo! - Jste připraveni bojovat? - Jo! - Jo! Skvěle! Vidíš, jak to funguje? Kde je sakra Leslie?

- Co to děláš? - Jsem generál. Kam se poděl Leslie, kterýho jsem znal? - Je... - Kde je? Je tady. Leslie, kterýho jsem znal, nebyl malej uplakánek. Vzpomínáš si, jak jsme porazili toho Chňaplouna? - Doraleousi, jestli mohu... - Dobře, chápu. - Vzpomínáš, jak jsi zabil toho Chňaplouna?

- Já ho zabil. - Co jsi potom řekl? Řekl jsem: "Bavíte se?" Ale trochu hlasitějc, ne? Jo. Jak ses na konci ptal diváků? - Bavíte se? - Jak ses jich ptal? Ptal jsem se jich, jestli se baví. - Ale jak? - Bavíte se? - Hlasitěji! - Bavíte se? Ano, bavím se!

- Bavíte se? - Správně, Leslie! Tak jo, jdem na to! Nechápu, proč jsem tě vůbec dával do zkušebky. Snad mi odpustíš. A co kdybych od teď uklízel na hradě já sám? Nech to bejt, Doraleousi. Chyby dělá každej. Ty a Drak obzvlášť.

Máš recht. Většinu chyb dělám já. - To je z toho, jak jsem furt naštvanej. - Já vím, Draku. Kdybych nic neuměl, taky by mě to štvalo. Má recht, Draku. Vždyť ty fakt nic neumíš. A já zas furt zapomínám. Ale Doraleous si mě tu pořád nechává. Nechme to už plavat. Teď jsem zase společník, tak pojďme zachránit svět.

Tak, Leslie, teď je inspiruj. A nezapomeň to zakončit válečným pokřikem. - Dobrá. - Jdi na to! Tak... - Pojďme, Letaldi... - Hlasitěji. - Přidej. - Mluv zřetelně. Čeká nás... boj.

- Sakra. - To ne. - Je to bída, Doraleousi. - Já vím, to zvládne. Snažte se a bavte se. - On jim říká, ať se bavěj? - Fakt že jo. - Čím se maj bavit? - Jsme hrdinové... No do prdele. To je fakt průser. Tímhle mu moc nepomáháš. No tak, no tak, no tak...

Leslie! Bojujte. - Dobře. - To bylo lepší. - Řekl: "Bojujte." - Přesně. Leslie, přejdi rovnou k pokřiku. - Co to sakra je? - Kurva. - Hlasitějc! - Co ten pokřik? Tohle je divný.

- Spi, Letalde, sladce spi. - Leslie, co to děláš? - Hezky lež a necekni. - Nezvládá to. - Zpívá ukolébavku. - Válečnou ukolébavku? Máma s tátou chtějí klid. Dneska totiž byli pít. - Bere je to. - Zpívaj s ním. Spi, Letalde, sladce spi. Hezky lež a hned usni.

Když uslyšíš vrzání, chystáme ti na zítra hraní. Tak počkat, co se to tam děje? Válečnou ukolébavku může zpívat jedině šílenec! Hezky lež a necekni. Srát na to. Leslie, tys to dokázal! Nepřítel ustupuje! Páni, teď už můžu v klidu umřít.

Tak jo, nechte toho. Uvádíte mě do rozpaků. Teď jsme tým. Nechci být pořád opěvován jen proto, že jsem nejlepší bojovník široko daleko. Draku, neboj, i ty jednou něco dokážeš. - Co to sakra je? - Doraleousi! Doraleousi! Koukej sem naklusat, ty sráči! A kurva. - Leslie, řekni jim, ať olajkují video!

- Olajkujte video! - Ještě jednou! - Olajkujte video! - A ať to video sdílí! - Sdílejte to video! - Hlasitěji! - Hlasitěji! - To je ono! - Hlasitěji! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Letální motivace.

20

Odpovědět

Fuckight ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Odpovědět

Co myslíte, slyšeli autoři o našich Husitech? :D

50

Odpovědět

O Husitech asi ne (zatím), tohle byla spíš narážka na Sparťany (tuším). Nicméně o České republice slyšeli: CZ-3A1 Battlefield 4 ;)

10

Odpovědět

Jestli leslie někdy získa větrobřit tak pak už definitivně umřu.

61

Odpovědět

:-))))))

40

Odpovědět

Nevím, nemám Leslieho rád, strašně piští a blbá postava

19

Odpovědět

A takhle nějak, milé děti, zvítězili tenkrát i Husiti...

190

Odpovědět

Tak teď už můžu umřít :D

170

Odpovědět

NEBLBNI!!!

Ještě zbejvaj tři díly! ;)

140