Dívka z MightopolisDoraleous a společníci (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:6 325

Naši hrdinové se vydávají do Mightopolis, aby našli pohřešovanou Aleenu. Neebs však celou pátrací akci značně zkomplikuje...

Přepis titulků

EPIZODA 15 DÍVKA Z MIGHTOPOLIS Kdesi v Mightopolis volala dívka jménem Aleena o pomoc. Proto jsme ihned opustili hostinec a po cestě přibrali Walkena. Páni. Tomu říkám velkoměsto. To bude na dlouho, Broofe. Doraleousi, zatím se mi nepoštěstilo na tu dívku narazit. Je to jako hledat jehlu v kupce sena.

- Co ty? - Taky zatím nic. Škoda. Představíš mi svého kamaráda? Kamaráda? To je Broof. Cože? Ne, není. Broofa přece poznám. - Vypadá úplně jinak. - Jsem to já. Ahoj, Broofe. Skvělý převlek.

Inkognito. To se mi líbí. Děláš si srandu? Tys ho fakt nepoznal? Ne, ta páska přes oko a knírek... Byl vážně k nepoznání. Dobře. Snad mají ostatní větší štěstí. Ty, elfe...

chceš si vydělat balík? - Má kočka prdel? - Jistě že ano. - To si piš, že si chci vydělat balík! - Tak přistup blíž. Máme tu její obrázek. Jmenuje se Aleena. Nuže, podívám se do křišťálové koule. - Draku, akorát tu ztrácíme čas. - Sklapni. - Šarlatánka jedna! - Nech ji pracovat. Žádnou dívku nevidím.

- Nečekaně. - Cože? Počkat. Vidím tady... nějaký hrad. Hrad? A taky Větrosušenku a trolla Martyho. - Cože? - A také vidím vybuchující kočku. - A obrovitého koně.

- Samý kraviny. - Vidím Vyvoleného. - Opravdu? Není to můj odraz? Jmenuje se... Doraleous. - Ty, Doraleousi... - Tak co? Máš něco? Mám pro tebe velkou novinu. Vzpomínáš, jak jsi vždycky říkal, že chceš být gladiátor? Přihlásil jsem tě, aby sis to zkusil.

To jsem nikdy v životě neřekl. Ty si nevzpomínáš? Pořád jsi o tom mluvil. Ne, ani jednou. - Vážně ne? - Ne. Přísahal bych, žes... Ne, počkat. Víš, kdo to říkal? Můj kamarád Thademus. - To on chtěl být gladiátor. - Ale stejně jsi mě přihlásil? - Jo, bude z tebe gladiátor!

- To myslíš vážně? - Si piš! - Vždyť bojují na smrt. - Ne, to si nemyslím. - Ale jo. Bojujou na život a na smrt. - Kdes mě přihlásil? - U přihlašovacího stánku. Okamžitě mě tam doveď! Pořád ti to nežeru. Když jsi tak vševědoucí, tak mi něco řekni, ty stará rašple. - Na jaký číslo myslím? - Sedmnáct. - Ty krávo, fakt že jo.

Sedmnáct. - Jo? - Dobře. Moje oblíbený jídlo? - Rybí tacos. - Ty mám rád. - Já taky. - Páni. Jakou barvu maj moje spodky? - Žádné na sobě nemáš. - Nestačím zírat. - Tak proto ten smrad. Do mločí prdele, to snad není možný. Osm centimetrů. Ani jsem se nestihnul zeptat a trefila to! Cože?

Na co ses chtěl zeptat? Po tom je ti leda tak velký kulový, Draku! Tak tady jsem tě přihlásil, Doraleousi. Zdravím, došlo k malému nedorozumění. Tady můj kamarád mě totiž přihlásil do turnaje... a já se ho nebudu účastnit, takže mě prosím vyškrtněte. Dobrá, podíváme se na to. Jak se jmenuješ? - Doraleous. - Dobře... Jo, mám tě tady.

Přihlásil ses. Tak pojď. Ne, já nikam nejdu. Proto jsem tady. - Chci se odhlásit. - Jseš Doraleous? - Jo. - Přihlásil ses do arény, tak šup... Ale došlo k nedorozumění. Přihlásil mě omylem. - Nebudu se účastnit. - Tys ho přihlásil omylem? - Nebyl to moc omyl. - To je jedno... - Spíš laskavost. - Nebudu... Cože? - Nebudu se toho turnaje účastnit.

- Hele, mám tě na seznamu... jmenuješ se Doraleous, tak šup... - Vyškrtněte mě! - Chlapi, chlapi... - Vyškrtněte mě. - Tak šup, jdeme... - Nechte mě bejt! - Tak šup... - Půjdeš s náma. - Nechte mě! Věř si, neztrácej naději. Vidím tu ještě něco... Co to je?

Vidím... smrt... a temnotu. - Jak můžeš vidět temnotu? - Prostě ji vidím! Vidím smrt a temnotu. Dál už nemůžu. Nejde to. Ne, ne, nepřestávej. Dopověz to! Na, tumáš další měďák.

Bylo jich šest... ale zbude jen pět. - Počkat, nás je přece šest, Draku. - To snad ne... Jeden z vás brzy zemře. Zabije ho totiž strašlivě příšerná stvůra. Pánové, slovy lze jen těžko popsat strašlivě příšernou stvůru, které budete dnes muset čelit. Celých sto procent z vás jistojistě zemře.

Ale dobrou zprávou je, že na to nebudete sami. Budeme totiž všechny bojovníky párovat. Ty, už jsi někdy bojoval s Chňaplounem? Ne, zatím ne. Aspoň že to tu je samý nadějný bojovník. Tafoid a Wilhelm! A máme tu poslední dvě jména. Doraleous bude ve dvojici s...

Lesliem. To mě poser. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Three inches .. hm, čo sa asi tak chcel opýtať :D

90

Odpovědět

Ten závěr byl epický :)

251

Odpovědět

Už se těším na další díl!!!

120

Odpovědět

Jestli se ti nechce čekat, tak všechny epizody jsou na Youtube.

210

Odpovědět

+DomaleousDíky, o tom vím, protože vždy po skončení zde uvedeného dílu jdu na joutůba a kliknu tam na "palec nahoru".
Raději si počkám na zdejší profi překlad než se mrcasit s překladem strojovým.
Bohužel jsem z té prastaré generace, která se povinně musela učit ruštinu a o angličtině se tehdy v padesátých letech nesmělo uvažovat ani potichu.

100