Trailery - Deus Ex slaví patnácté výročí

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:3 025

Co dělá lidi lidmi, co znamená svoboda a jak se jednotlivec může vzepřít diktátu mocných - i to jsou témata, která může řešit počítačová hra, aniž by se jí dostalo opovržení hráčské obce a zmizení v propadlišti dějin. Deus Ex už je tu s námi 15 let, což oslavuje i tento animovaný trailer, který nosná témata této slavné série balí do hezkého a epického obalu.

Přepis titulků

Někteří lidé se obávají, že přestáváme být lidmi. Zlákáni slibem pokroku jsme posunuli naše morální hranice. Těla jsme protkali kovem, až nám koluje i v žilách. Příliš pozdě jsme si uvědomili, že tatáž technologie, co slibovala svobodu, se ukázala být dokonalým nástrojem k zotročení lidstva.

Prospěcháři nového světa námi manipulovali, živeni naší touhou po výjimečnosti a svobodě. Tvrdili nám, že Bůh je ukrytý ve snu o dobré vládě, snu pokřiveném neukojitelnou chamtivostí. Vždy bdící, jsou to jejich neviditelné ruce, které tahají za nitky osudu. Halí pravdu do oblaku lží.

Můžeme se proti takové moci cítit bezvýznamní. Ale s otevřenýma očima nejsme bezbranní. V chaosu rostoucího konfliktu po každé akci následuje reakce. Proti těm, jejichž oblíbenou zbraní je vliv, existuje nespočet způsobů boje. Ať už bojujeme za cokoliv. Ať už se vydáme jakoukoliv cestou a učiníme jakoukoliv volbu.

Povstaneme z popela. Vstříc novému Osvícenství. Připraveni znovu objevit, co skutečně znamená být lidmi. Corwin8 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Deus Exy mě vždycky nějakým obloukem minuli, ale vůbec bych se nebránil nějakému krátkému animovanému seriálu.

00

Odpovědět

jeden z najlepších soundtrackov :)
https://www.youtube.com/watch?v=Ns7fNPiNiNc

00

Odpovědět

Deus ex prvni dil je nejlepsi hra vubec. Dodnes jsem nehral nic lepsiho. Legenda legend

40

Odpovědět

Je super, že se vracíte ke hrám.

70

Odpovědět

Akurát včera som dohral human revolution. Vybral som si možnosť zničiť Pancheu. Aj keď možnosť s Darrowom bola tiež prijateľná s mojím chápaním sveta. Ten záver hry prekonal ME3.

10

Odpovědět

Upřímně, závěr ME3 překonává i Tetris a jakákoliv Game Over obrazovka... :-)

10

Odpovědět

+Corwin8zasa by som až tak kritický nebol :D posrali to len preto že sa Shepard/ová nedal/a zachrániť.

00

Odpovědět

Proč překreslovat něco co je už jednou udělané? Každý záběr v traileru je buďto ze hry, nebo z jiných trailerů. To mohli rovnou sestříhat.

33

Odpovědět

Tak nějak důstojně se to výročí oslavit musí, obzvlášť když je série živá. Video je podle mě opravdu povedené.

110

Odpovědět

Na nový díl se opravdu těším, není moc her odehrávajících v ČR.

131