Výzkum + video pro české fanoušky!Divize (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:3 364

Seriál Divize jsme vám tu už kdysi představili a první dva díly najdete přeložené ZDE! Další epizody vznikají postupně a autor seriálu Eric Won s nimi vždy objíždí nejrůznější americké festivaly a snaží se přitom sehnat prostředky na to, aby mohl v natáčení pokračovat. Dnes vám přináším překlad nejnovějšího dílu, který nedávno vyšel. S tvůrcem seriálu jsme dlouhodobě v kontaktu a na natáčení dnešní epizody jsme dokonce finančně přispěli (takže nás najdete i v závěrečných titulcích). Navíc vytváříme k webseriálu i anglické titulky. Tuto epizodu najdete s anglickými titulky zde. Dnes pro vás navíc máme malý bonus. Po zhlédnutí aktuálního dílu si můžete pustit speciální video, které natočil Eric přímo pro české fanoušky. Prosí vás v něm o podporu seriálu, takže pokud vás Divize baví a chcete vědět, jak to celé dopadne, klikněte na tento odkaz a přispějte na natáčení. Cílu 7 tisíc dolarů se sice zřejmě nedosáhne, ale Indiegogo má oproti Kickstarteru výhodu v tom, že se peníze k tvůrcům dostanou, i když se nevybere požadovaná částka. Eric vám bude určitě zavázán!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přemýšlel jsem kdo z videačesky teamu se jmenuje Temara Melek :) az pak me docvaklo ze maj sponzory ve dvou sloupcích :D

180

Odpovědět

Je pěkné, jak se nedokázali fontově vypořádat s vaším názvem v titulkách :).

180

Odpovědět

Prispivat na serial, ktery vychazi skoro po roce a pul? To je docela dobry vtip... Jeste ke vsemu, kdyz to zadny extra zazrak neni (tim nemyslim, ze to neni dobry, ale proste neni ani skvely).

188

Odpovědět

Můžou si snad přispívat na co chtějí, ne? Taky ti nevyčítám, že sis někdy koupil hamburger. Lepší, když peníze přispějí na nějaký překládaný seriál, než aby to propili někde v baru.

Já bych v tom viděl naopak poněkud šlechetný krok hodný pochvaly, tak nevím, proč si tu tak přehnaně hraješ na cynika.

Ke kvalitě seriálu se vyjadřovat nebudu - to mi přijde ohledně dobročinnosti dost irelevantní, vzhledem k tomu, že jsou všechny tyto úsudky ryze subjektivní (aneb až přispěješ na děti v Africe, tak ti taky nebudu říkat, že byl příspěvek k ničemu, neboť jsou hrozně vyhublí a to jim vůbec nesluší)

181

Odpovědět

Ten scénárista má červené oči jak po hulení :D

180

Odpovědět

Trochu míň zpomalených záběrů by ani nevadilo...

182

Odpovědět

Vůbec jsem měl chvílemi pocit, že by to chtělo ještě trochu prostříhat.

180

Odpovědět

Že by druhý Flashforward, asi objevila nějakou látku díky které viděla do budoucnosti. Škoda těch problémů s financováním, tenhle seriál by zasloužil víc shlédnutí :)

181