Robotníkova nová přezdívkaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:5 550

V dnešním díle seriálu Dorkly se podíváme do světa Ježka Soníka. Jeho úhlavní nepřítel má totiž novou přezdívku. Ale uchytí se?

Přepis titulků

Tohle ti jen tak neprojde, Robotníku. Modrák nikdy nemůže zastavit Velkýho čokla. - Co prosím? - Jen jsem použil naše přezdívky. Naše řádné přezdívky. - Kdo ti říká Velkej čokle? - Všichni! Dívejte. Jsem čokl, se kterým si není radno zahrávat. Vypadáš spíš jako obří vejce s debilním knírem. Jo, Vaječňák, to je přezdívka.

Ne, ne, sklapni, sklapni! To není má přezdívka! Páni, neřek tu někdo Robotníkovi Vaječňáku? Vaječňák, to musím hodit na Twitter. Neříkejte mi Vaječňáku! Pokud tedy nechcete pocítit hněv Velkýho čokla! VELKEJ ČOKL MĚ PĚKNĚ VYKOSTIL Jo!

Líbí? Vzal jsem pár triček navíc, kdybyste chtěli. - To je fixa? - Panebože, on si je udělal sám! - To je celej Vaječňák. - Jo... Takhle je to víc indie. Víte vůbec, kolik dneska stojí potisk triček? Tyhle lítající stroje mě stály balík. Nemůžu vyhazovat peníze oknem. - Ty vejcovitý lítací stroje? - Cože? Ne, ne, ne... Bože můj, fakt vypadaj jako vejce. Do háje.

Nebo jako... obří psí varlata? - Budem teda bojovat, Vaječňáku? - Přestaň! Vaječňák je posměšná přezdívka! Já jsem zlej Velkej čokl a budete mě brát s patřičnou vážností! Jak chceš. VEJCOČOKL Aspoň něco. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I am the eggman (woo), they are the eggmen (woo), I am the walrus, goo goo g' joob!
(http://youtu.be/Ap6kSV_U45o)

181

Odpovědět

Ne každý kdo napíše záporný komentář je troll.

181

Odpovědět

Hmm tak kde nezanechám svůj odkaz to moc nediskutuje^^

186

Odpovědět

Protože když něco napíšeš ty, tak všichní ví, že větší kravinu nenapíšou a začnou s klidnou hlavou komentovat ;)

181

Odpovědět

Eeh.. close enough :D

194

Odpovědět

Závěr parádní :D

191