Pokémon Rusty #7Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:436
Počet zobrazení:6 214

Je tu další díl Rustyho, který tentokrát narazí na hodně zvláštního trenéra.

Přepis titulků

CLEFAIRY použila ÚDER! Porazil jsi mě rychleji než ostatní. Není divu, povaha tvýho Zubata je pěkně na prd. Povaha? Nevím, co to je. - Nauč mě to! - Jo, já vím. Jsem EV trenér. To je super tajný umění pouze pro opravdový mistry pokémonů. Musíš mít tolik odznaků.

Odznaky jsou pro lamy, kámo. Já bojuju v nezávislých turnajích, který se konaj v exkluzivních hračkářstvích a školních tělocvičnách. - Tak proto je tvá Clefairy tak nabušená. - Clefairy! Tak jo, musíš mě učit! Dobrá, nejdřív musíš do pokémona začít ládovat vitamíny na zlepšení vlastností. - Jasný, díky! - Jo, ale to platí jen dokud je EV pod 100. Pak potřebuješ Macho Brace, ty debile.

Píšeš si to vůbec někam, blbče? Co to je to EV? Tohle bude asi na dýl. EV trénink kazí zábavu. EV trénink - na to jseš už starej! Využíváš hru, protože máš život na prd. A mlácení dětí ti zvyšuje sebevědomí! EV trénink, jo! - A teď víš všechny moje tajemství.

- Páni! To zní pěkně nudně! Pokémoni nejsou o zábavě. Jsou o matice a vyhrávání. Je to jako práce, za kterou nedostaneš zaplaceno, ty troubo. Práce, za kterou... Tak počkat! To je jako škola! Trenérem pokémonů jsem se nestal, abych se učil nějaký tabulky násobení! Tak to asi nikdy nebudeš mít tak cool a silnýho pokémona, jako mám já.

Čus, trable jsou tady, vy vocasové nebo tak něco. Jsme Rakeťáci a kradem vám pokémony. Mír! Ne,taková škoda! Hmm, Rakeťáci... Počkat chvíli! Kdybych je sledoval, mohl bych zachránit Pikachu! Měj se, nudnej týpku! Ne, stůj! Zapomněl ses přihlásit k odběru a ohodnotit moje videa Jak na to. Ohodnoť je a odebírej!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hehe, to je sranda, kouknul jsem na youtube o čem ten EV trénink je a zjistil jsem, že jsem to kutil naposled co jsem tuto hru hrál :D Dočetl jsem se v nějaké dokumentaci o skrytých hodnotách, udělal jsem si nějaké tabulky, zvolil cíl, způsob a trochu jsem potrénoval.

No, je pravda, že když jsem pak měl za cíl mít dokonalé pokémony (vytipoval jsem si pár s nejlepším poměrem stats / lvl-expy, dohromady pokrývající skoro všechny efektivity v boji) tak mě to po chvíli přestalo bavit - bo už jsem se nebavil hrou, ale "pracoval" na dosažení cíle...

To už je pak asi fakt lepší to hacknout jak píše Nathaka :))
Anebo se na dokonalé pokemony jednoduše úplně vykašlat a prostě si jen hrát :)

190

Odpovědět

Je fakt, že co jsem si načetl pár věcí o těch skrytých hodnotách jako EV a IV, tak ta hra začala být o něčem jiném. :-) Už neposílám do souboje Pokémony podle toho, na jakej typ má slabost, ale který Pokémon z mého týmu může dostat nějaké body do Attack EV. :D
A protože jsem takovej, že bych nesnesl, aby byl můj Pokémon vytrénovaný špatně (sakra ne), ale zároveň nemám čas a trpělivost na to, abych Kadabru trénoval jen v jedné lokaci, kde bude dostávat jen Sp.Atk EV, tak jsem se to rozhodl řešit přes SaveEditory. Cheaty, přátelé. Cheaty jsou tu od toho, aby nám pomáhaly skloubit dětskou touhu prostě si užívat hru a dospěláckou touhu mít všechno co nejlepší. :B

182

Odpovědět

Nebo je to možná naopak?

180

Odpovědět

Až vyjde toto :D http://www.moddb.com/games/pokemon-generations/news tak se opět vrátím k pokemonům :D zatím ta beta vypadá pěkně :)

181

Odpovědět

Mír!xD

181

Odpovědět

A to ešte nepočul o IV. Ale inak bez EV tréningu, správnej nature a itemu si ani neškrtnete vo wifi proti majorite japončíkov.

186

Odpovědět

ale je to neskutečnej voser a ta hra ztrácí ze svýho kouzla. plno EV trenérům už dneska ani nejde o Pokémony. kdyby se mohli "realizovat" někde jinde, tak to jdou o dům dál.

180

Odpovědět

hezky vystihli můj postoj k EV tréningům a trenérům :D

181

Odpovědět

PGH(Pokemon Growth Hormone) :D :D :D

181

Odpovědět

U rakeťáků jsem uchcával :D

181

Odpovědět

tajne umenie F.E.A.R rataty

181

Odpovědět

It's like my Rattata is in the top percentage of rattatas.

181

Odpovědět

Tomu se říká nenucená reklama! :-D Ohodnoť je a odebírej! :-D

181