Kdyby byly záznamy v Pokédexu doslovné 3Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:4 111

Pokédex je zdrojem spousty informací. Někdy dost divných a nesmyslných informací. Pokud vás video bavilo, koukněte i na první a druhý díl.

Přepis titulků

DOSLOVNÉ ZÁZNAMY V POKÉDEXU 3 Gorebyss. Přestože při plavání ztělesňuje Gorebyss eleganci a krásu, je také velice krutý. Když zahlédne kořist, zasune tento Pokémon svá úzká ústa do těla kořisti a vysaje z ní veškeré tělesné tekutiny. Božínku, to je ale krásný Pokémon. To je opravdu... Snorlax.

Nemá dost, pokud nesní alespoň 400 kilogramů potravy denně. Jakmile dojí, okamžitě usíná. Mám tu 400 kilo pizzy pro pana Snorlaxe. Mohl byste mi tu pizzu nacpat do pusy a pak odejít? Shuckle. Skrývá se pod kamením, své tělo schovává ve schránce a konzumuje nasbírané bobule.

V kombinaci s jeho tělesnými tekutinami se z těchto bobulí stává džus. Jo, tady Shuckle! Ty mi piješ bobulkový džus? To je to červené, co mi vysáváš z žil? Panečku, je mi nějak mdlo. Shuklí džus! Spoink. Poskakuje na svém ocasu. Díky otřesům z poskakování mu pumpuje srdce.

V důsledku toho tento Pokémon nesmí přestat poskakovat. Pokud přestane, zastaví se mu srdce. Jak jsem měl vědět, že uspávací prášek zapříčiní tohle? Magikarp. Co do síly i rychlosti je naprosto k ničemu. Je to ten nejslabší a nejpatetičtější Pokémon na světě. Další Pokémon, kterého můžu vysát. Objevil se divoký Magikarp. - Fuj, Magikarp? To radši vysaju popelnici nebo budu o hladu.

Gorebyss bude radši o hladu. Trapák. Shucklovi došel džusík. Magikarp omdlel. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář