Proč je hloupost, aby Han Solo nevěřil v SíluDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:8 136
Když se to vezme kolem a kolem, tak opravdu nedává moc smysl, aby Han Solo nevěřil, že Síla opravdu existuje.

Přepis titulků

Pošahaná náboženství a starobylé zbraně se nemůžou rovnat blasteru, kluku. Ty na Sílu nevěříš, že? Neexistuje žádné mystické pole energie, které ovládá můj osud. - Ty ignorantský kreténe! - To nemůž-- - Žil jsi v éře Republiky! - No a? Jediové tehdy v podstatě veleli armádě. Muselo ti být 15. Jak to, že jsi neslyšel o Jediích? - No...

- A tvůj kamarád Chewie se kamarádil s Yodou. Vůdcem Jediů. - Chewie, o tom jsi nikdy nic neříkal. - Říkal, ale ty mi nerozumíš ani slovo. - Přesně, chlupáči. - Jde o to, že Síla a Jediové a Temná strana nejsou žádné pošahané náboženství, všechno jsou to skutečné a velice dobře známé věci. Vypadá to jako pošahané náboženství, zm*de? Dobře, jsem přesvědčen. Najednou to působí samozřejmě.

Říkám si, jestli někdy budu muset vyprávět dalším generacím o Jediích a Temné straně. Pochybuju. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Mám pana Sola informovat o midichlo-- - Ale ne! - Co to říkal? Nic. Neříkal vůbec nic.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bohužel Lucas nikdy neměl hotový scénář ani k tomu filmu, co právě točil. Takže tam nasekal víc logických chyb, než měli stormtroopeři přesných zásahů.

34

Odpovědět

Jestli tam nasekal víc logických chyb, než měli stormtroopeři přesných zásahů, tak je to celkem úspěch.

60

Odpovědět

+Hostjo, to je pravda, to přirovnání se trochu otočilo proti mě:) Nicméně Lucas měnil jména, vzhled a poslání hlavních postav, planet i druhů tolikrát, že z toho on i jeho scénáristi museli mít totální guláš. I herci byli během natáčení často nas...ní, že to co hrají nedává žádný smysl.

51

Odpovědět

Pozn. k překladu: Chewie se jmenuje Žvejkal. Už od 25.7.1991!

410

Odpovědět

Chewbacca se jmenuje Chewbacca už někdy od roku 1977.

222

Odpovědět

ehm a on se někde vyjadřuje o tom, že Síla je jen nějaké show? :O

02

Odpovědět

Han Solo v Nové naději.

170

Odpovědět

ŽVEJKAL!!! Žádný Čuý do p**e! Už si to vy zasraní mileniálové zapamatujte!

1429

Odpovědět

CHEWBACCA raz a navždy CHEWBACCA nauč sa s tým žiť

1710

Odpovědět

Vtipné je, že právě generace mileniálů bude znát Chewbaccu počeštěným jménem Žvejkal. :) Každopádně pamatujete dabing prvních X-Menů? Rosomák, Bouře, Tulačka, Šavlozubec a Kyklop? Ještě že je tohle prasení už za náma. :D

173

Odpovědět

+Taanrosomak je ešte dobrý preklad, ale starý dabing v slovenčine bol vlkomuž a mystička

60

Odpovědět

nebolo jediov v čase republiky niečo cez 200 ? Porovnal by som to s budhizmom - viem, že existujú, ale to je tak všetko :D.

40

Odpovědět

několik zdrojů (např. Obrazový slovník k Epizodě I) se shoduje, že v poslední fázi Republiky měl Řád asi 10 000 členů. Nicméně když se rozpočítají na stovky milionů obydlených planet, většina obyvatel v galaxii o nich nejspíš nikdy neslyšela :)

20

Odpovědět

+wezirSlyšela- pověsti, pohádky a legendy.

00