Dotazy na FacebookuCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:298
Počet zobrazení:7 011

Taky vás rozčilují diskutéři ve skupinách či vaši vlastní facebookoví přátelé se svými neurčitými dotazy? "Na co mám jít do kina? Poraďte nějaké dobré anime. Nevíte, co zítra uvařit k obědu?" Vzbouřenci z College Humor by s jim podobnými rázně zatočili. Můžete se inspirovat.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Poklekněte před facebookovým princem! - Co se děje? - To je princ Facebooku, musíme respektovat jeho požadavky. Přijedou za mnou rodiče. Chtěl bych doporučit nějakou restauraci. Začni. Garage Pizza, můj pane. Je to skvělá pizzerie na East Side. - Trochu dražší, ale stojí za to. - Na pizzu nemám chuť. Ty. No, možná Mohawk Bend, pane. Výborné točené pivo a veganské jídlo. Veganské?

Hnus. Zajímají mě opravdová doporučení. Pomohlo by nám víc informací. Odkud jste, kolik chcete utratit... Po mém bydlišti a jmění vám nic není. Teď bych chtěl doporučit nějakou knihu. - Jakoukoliv knihu? - Ano, ale musí být dobrá. Ty. Pokud mohu být tak smělý, měl byste si přečíst Ďábla v bílém městě. Je to poutavý skutečný příběh sériového vraha z roku 1893. - Takže to není fikce? - Ne. Děkuji, nechci. Ty. Možná Zlatá pěnkava, vaše výsosti.

Vloni dostala Pulitzerovu cenu za fikci, moc krásný příběh. - Pulitzer? - Ano. - Čtení pro naše matky? - Omlouvám se. Čtení je pro šprty! Vtipné. - Já to nechápu, proč se nezeptá jasně? - Ticho, jsi blázen? Ne, může si to přece najít sám! - Co to bylo?

- Teď jsi tomu dala! - Ty, se žlutými vlasy... - Odpusťte jí pane, je to hlupačka. Odteď bych ocenil už jen užitečná doporučení. Fajn, tohle je směšný! Proč si to nenajdete sám? - Chevon! - Ne! Můžete si to vygooglit! Získal byste ty samé informace bez nucení ostatních, aby to hledali za vás! - Hlupačka má pravdu! - Facebook není vyhledávač pro líné lidi. Proč bych si to měl hledat?

Mám na doporučení právo! Chystáme se na výlet a potřebuju nějaký dobrý podcast. Ne! Už nebudeme poslouchat vaše žádosti! Nemusíme dělat, co nám říkáte! Pryč sfacebookovým princem! Pryč s facebookovým princem! Jsem váš princ! To byste neměli dělat! Potřebuju radu, jak se z tohohle dostat! Máte taky problém s wifinou? Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může mi někdo poradit nějaký dobrý hodnocení ?

130

Odpovědět

Třičtvrtě tatranky a trocha mlíčka.

170

Odpovědět

Hezká jemná satira bez vulgarismů a kontroverzního tématu :) Nerozumím proč se to tolika lidem nelíbí. (Asi málo extrémní)

152

Odpovědět

No, zkusím si tipnout. Je to moc zajímavý nápad, něco, s čím se většina z nás už někde setkala (a setkává), proto je to pěkné. Ale později se to už trochu vleče a samotný konec mi přišel takový nezáživný.

60

Odpovědět

Nebo se v tom většina lidí našla.

70

Odpovědět

mě třeba štve, že třeba vyhledávat filmy je docela potíž, když například o žádné dobré komedii nevím, a napíšu rovnou, že hledám nějaký vtipný film, k tomu dodám že bych asi raději nějakou americkou p******u, protože ráda dám na radu kamarádů...
Načež mi někdo odpoví že:
"Se mám podívat z okna, protože to je komedie"
hahaha, velmi vtipné, na tady máš bludišťáka, hvězdičku na čelo a děkuju za radu k ničemu.

45

Odpovědět

ČSFD, princezno, ČSFD. Umí hledat přesně jak potřebuješ. Pokud si neumíš tipnout adresu ČSFD, vygoogli si jí.

90

Odpovědět

+MikeTak jo, pojďme najít na ČSFD nějaký vtipný film, nejlépe americkou p******u. Co zkusíme? Vyhledávání? Americká p******a i americká komedie najdou Americkou krásu a Americkou aféru. Obé má žánr drama. to nic. Zkusíme žebříčky. Nejlepší americká komedie? Forrest Gump. Kdo není barbar, ví, že to není to, co chceme.
Ne, ČSFD neumí hledat tak, jak potřebujeme.

55

Odpovědět

+MikeNo tobě se nedivím. Předpokládat o tobě, že bys uměl kliknout na odkaz "Podrobné vyhledávání" by bylo opravdu blaznovství.

61

Odpovědět

Jo, nebo jsem se jednou (nikoli na facebooku) na jedný kuřácký diskuzi ptal, jakej mi kdo doporučí tabák. Hned první odpověď, ať si to vygooglim... Takže se ptám na něčí názor a mám si ho jít vygooglit, no výborný.

32

Odpovědět

Taky vás rozčilují diskutéři ve skupinách či vaši vlastní facebookoví přátelé se svými neurčitými dotazy? „Na co mám jít do kina? Poraďte nějaké dobré anime. Nevíte, co zítra uvařit k obědu?“

Nerozčilují. Nepoužívám facebook...

815

Odpovědět

I'm looking for a suggestion of a tinfoil hat.

72

Odpovědět

Dostává mě, jak si každej bez facebooku myslí, že je kvůli tomu nějak lepší a troubí to do světa. Je snad každýmu normálnímu úplně jedno, jestli někdo má facebook, nebo nemá.

80

Odpovědět

Doporučte mi tu nějaké dobré video.

112

Odpovědět

+komunardYoutube? To vůbec, chci nějaké tady na VideaČesky.

72

Odpovědět

Jo to jsem zažil jednou, něco sem podobnému princátku doporučil a ten mi na oplátku virtuálně flusnul do xichtu na což jsem zareagoval silně pasivně agresivním gestem a skončilo to že mi dané princátko vyhrožovalo že mi způsobí újmu na zdraví
fakt na palici tyhle lidi

72

Odpovědět

Dle mého je to fakt super video a záporné hodnocení tomu dávají jen ti, kteří si uvědomili, že se to týká i jich (tedy polovina hlasujících) :D

207

Odpovědět

Ach jo, College Humor byli kdysi fakt super kanál...

247

Odpovědět

Pořád je.

1512

Odpovědět

+komunardPokud to pořád je super kanál, tak nechápu, proč produkuje takové sračky.

713

Odpovědět

a tys býval Chanandler Bong -_-

82

Odpovědět

kdo říká že veganské jídlo je hnus tak toho člověka opravdu lituji že má tak pomatený mozeček a z toho vyplývá že o hromadě věcí ví hovno jen se zajímá o práci která je jeho celý život... takže hodně štěstí v životě moderní otroku

696

Odpovědět

Hm, jsi troll nebo militantní vegan...?
Určitě ne zapálený čtenář, to by ti vadil komentář k Pulitzerově ceně a o tom, že čtení je pro šprty... :D Ale jinak díky za komentář mimo téma.

651

Odpovědět

+Moderní otrokUrčitě to nenapsal zrovna nejlíp a slušně, ale má v určité věci pravdu. Veganské jídlo je prostě normální jídlo jako každé jiné. Nakonec, každý NEvegan jí i veganská jídla, jako zeleninu, chleba a podobně.
Já pokud byhc měl chuť na salát, tak je přece jedno, jestli zajdu na salát do Mekáče nebo k veganům. Naopak, u Veganů ten salát bude aspoň klasa. :)
Nebo to si vážně myslíte, že vegani žerou piliny a uhelný brikety? :D

1024

Odpovědět

+Moderní otrokTak já jsem téměř opak vegana (spíš opak vegetariána by byl přesnější) - nejím ovoce a skoro žádnou zeleninu. A znám několik dalších podobných lidí.

Mě by spíš zajímala motivace veganů/vegetariánů. Zvířata se budou chovat na mléko a maso stále - takže zlepšení světa nenastane (možná by chtěli i lvy etc. přechovat na vegetariány...nevim...)

Zdraví... dle tohoto bych měl být dávno tuhý a přitom jsem zdravější než ségra, co jí úplně všechno...

No a přidám jeden vtip, který jsem nedávno slyšel:

"Víte, jak poznáte vegana?"

...

"Nijak. Do tří vteřin vám to sám řekne."

184

Odpovědět

+Moderní otrokAd zdraví: Lidské zdraví je ovlivněno mnoha faktory které nejde eliminovat (byť to, že za kontrolní vzorek berete svou sestru, ukazuje, že se o to snažíte. To je dobré, ale nestačí to). Proto se studie o prospěšnosti/škodlivosti čehokoli dělají na větších vzorcích, aby náhodné faktory vypadly při zpracování.

Ponechme stranou důvody náboženské, zdravotní (někomu maso prostě nedělá dobře), lidi, kterým prostě nechutná atd.

Ad zlepšení světa: Samozřejmě, že jednání jednotlivce svět nezmění. Ale jaksi jste zapomněl zohlednit, jak působí na jedince samého. Někdo se nechce účastnit toho, co pokládá za špatné, i když ví, že to tím nezmění (bo svědomí). Nebo nechtějí být pokrytci, kteří dělají to, proti čemu agitují (případ spíš aktivistů). Nebo chtějí jít příkladem, aby ukázali, že to jde.

Personální: Nejsem vegetarián, ale pár jich znám.

Taky přidám vtipnou věc:
https://www.youtube.com/watch?v=oeuBSqk6R6Q

72

Odpovědět

+Moderní otrokJá tím ale nemyslel vubec nic proti masožravcům. Sám si dám radši flákotu než brambor. :)
Ale říct, že veganský jídlo je hnus? Drtivá většina lidí tu zeleninu jí. Je to normální jídlo. Jen masožravci tomu řeknou většinou slovem "příloha" k masu. Ale jinak je to to samé.
I takovej bramborák (když neni na sádle) je veganskej. A bramborák si dám s chutí jako masožravec. :)

10

Odpovědět

Tohle je to co tě na tom videu zaujalo nejvíc? :/

121

Odpovědět

A keď vegán povie na jedlo ktoré on neje že je hnus, ako sa majú cítiť ostatní? Nevravím že si teraz niečo také povedal, ale funguje to aj opačne.

172

Odpovědět

+PaulieProblém je ale v tom, že jídlo co jedí vegani, jí každej člověk, minimálně jako přílohu. Což je sakra pravda. ;)

00

Odpovědět

Francouzští GoldenMoustache (Suricate) to pojali mnohem mnohem lépe. :D

https://www.youtube.com/watch?v=XP1AU6z_NGI

(má to anglické titulky, většina si to snad lehce přeloží)

Doporučuju shlédnout, případně by jste to mohli i přeložit. :)

82

Odpovědět

Vím, že je to vtip, ale pokud bych měl reagovat seriózně, tak mi přijde, že lidé co se takhle ptají to dělají, protože chtějí návrhy od přátel. Jaká těm se líbila apod. Potom si o té knize navíc můžou povídat a mají další téma k hovoru. Když půjde člověk na internet, tak si sice najde dobrou knihu, ale třeba mu nebude sedět, což by kniha kterou čte podobná sorta lidí mohla.

262

Odpovědět

Líbí se mi to gigantický tlačítko, pro sdílení na facebooku hned pod videem.

250

Odpovědět

Ta druhá doporučená knížka se v českém překladu jmenuje Stehlík - kdyby to někdo, podobně jako já, hned googlil :)

170

Odpovědět

dělali jste panáčka? :D

55

Odpovědět

fejsbůčkoví dementi

1611

Další