Dragon Ball Z: Světlo naděje - Pilot

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:6 770

Dragon Ball je legendární japonskou mangou, která se dočkala několika seriálových i filmových verzí. A samozřejmě tento fenomén neunikl ani fanouškovskému zpracování. Dnes vám přinášíme pilotní díl tohoto amatérského seriálu. Pokud se vám seriál líbil, můžete tvůrcům přispět zde na tvorbu druhého dílu.

Přepis titulků

Na počátku stál Goku. Jeho smrt změnila vše. O šest měsíců později se probudili. Pár monster, který neměl žádnou úctu k životu. Tito androidi zabili miliony lidí. Přežilo nás asi jen deset tisíc. Má matka založila odboj, který s nimi bojoval. Přidal se k ní můj učitel Gohan a já sám.

Společně vždy nějak přežijeme. Prosím! Udělám, co budete chtít. Tuhle část miluju. Mám peníze... Jsem nesmrtelný. K čemu by mi tvé peníze byly? Androidi spatřeni u Pepper Town. Opakuji, Androidi spatřeni u Pepper Town. Musíte to prozkoumat.

Jsi připravený, Trunksi? Ano. DRAGON BALL Z SVĚTLO NADĚJE Dobře, chamradi! Kdo půjde jako další? Co třeba ty? Tohle je hloupost. Můžeš je prostě už zabít?

Naháněli jsme je pěkně dlouho. Pokud bych je všechny hned zabil, nebyla by to zábava. Nech je utíkat. To bude zajímavější. To se mi líbí. Dobrý nápad, osmnáctko. Dobře, chamradi!

Honem! Utíkejte. To je dostatečně daleko. Vypadněte odsud! Hned! To mělo bolet? Musíme jim získat víc času. Zaútoč na osmnáctku. Honem!

Jdeme! To je síla. Otče... Jak jsi to zvládal tak dlouho? S těmi démony jsi bojoval 13 let. Tak dlouho to nevydržím. Mami, na čem pracuješ? Jen na vedlejším projektu. - Jak ti to jde?

- Pomalu. Určitě ti to půjde. Musím jít trénovat s Gohanem, jo? Ahoj. Tobě snad taky. Gohane, můžeš mi říct víc o mém otci? Jaký byl? - Hrdý. - Na co? Sám na sebe? Ale myslím, že v tom bylo víc.

To říká i mamka. Nedává to smysl. Jak může být taková pýcha dobrá? Jednou to možná pochopíš. Ale teď se soustřeď. Příště v Dragon Ball Z: Světlo naděje uvidíte. Vím, jak se cítíš. Ale my se snažíme něco změnit. Potřebuji být silnější.

To nejde, pokud nejdřív nepocítíš ztrátu. Neztratil jsem už dost? Přátele, rodinu, prostě všechno! Co mi ještě zbývá? Víš co? Tohle je hloupost. V tomhle světě záleží jen na síle. Není to jasné? Je mi z toho na nic!

Jaký otec, takový syn. Možná bych na něj měl být přísnější, jako vy na mě, pane Piccolo. Co musím udělat, abych odemkl jeho potenciál? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Porad lepsi nez ta americka sracka, ten celovecerak...
To se musel autor DB kroutit jako rogalo v pruvanu. Tohle zas taka hruza neni a to nemaj rozpocet x milionu.

20

Odpovědět

kdyby radši místo přehnaně moc efektů zabrali na choreu a ubrali tim tak milion střihů bylo by to fajn =)

00

Odpovědět

Na fan film adaptace mangy hodně slušné. Až na zvuk. Ten je opravdu děsný.

00

Odpovědět

Hodně dobré efekty (na amatéry).
Průměrné kostýmy (i na amatéry).
Špatní herci (i když jsou to amatéři).

60

Odpovědět

hadouken ?

24

Odpovědět

Nechci nic říkat, ale i Gohan s Trunksem dokázali porazit androidku v souboji. Asi v 5 letech. Když jeden seděl na ramenou toho druhýho. A použili jen první stupeň Super saiyan. Takže kdyby použili fúzy, tak by to byl rychlý souboj a androidi by si ani neškrtli.

54

Odpovědět

upgrade

00

Odpovědět

Man ta premena teda pekne suck spravnej super sayan se premenuje aspon 5 minut a co ten kombat ? Jakoze ok byl dobrej jenze spravnej 20 DGB kombat ma byt roztahlej aspon na 20 episod ccc.

https://www.youtube.com/watch?v=bH_CcJ-uBWI

04

Odpovědět

Jenom do té poslední nejsilnější fáze se přeměňuje takovou dobu. Vždyť i fúze mu trvá chvíli. Jinak ostatní fáze super saiyan jsou v mžiku.

12

Odpovědět

Milujem Dragon Ball a preto si toto video nepozriem a ostanem pokojny a stastny, ze Dragon Ball je skvele :D

38

Odpovědět

delas chybu popravde tohle je nejlepsi DGB vazne brana adaptace kterou asi muzes sehnat(prvnich 7minut je lepsi nez celej film Dragonball: Evoluce s rozpoctem 45mil dolaru)

30

Odpovědět

Je to hlavne pre fanúšikov DBZ, ktorí poznajú príbeh.
Amatérski herci sa snažia, efekty sú veľmi dobré, boje zase neprehľadné, čo je škoda.
Každopádne, hodnotím to pozitívne a teším sa na pokračovania.

252

Odpovědět

Fanouskum to mozna neco rekne, z pohledu lajka to vypada jako hovadina zaobalena do blyskavych efektu.

2510