Drakorozený hledá společníka

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:5 560

Cestovat po Skyrimu nikdy nebylo bezpečné a i někdo tak mocný jako Drakorozený občas potřebuje užitečného společníka. Ale podmínky jsou přísné a ne každý je dokáže splnit...

Přepis titulků

HLEDÁ SE POMOCNÍK Promiňte, vy jste Drakorozený? - Ano, co potřebuješ? - Viděl jsem leták a chci se stát společníkem. - Skvělé. - Mám tu svůj životopis. Já nikdy nic nečtu. Proč chceš být mým společníkem? Líbí se mi ten životní styl. Cestovat, bojovat s nestvůrami, nakupovat domy.

Ano... A tvá kvalifikace? Ovládám většinu zbraní. Tedy vím, jak se drží. Mám vrozenou schopnost zjistit, kdy se mí kamarádi plíží a ihned je napodobit. A zaútočím na všechno v dohledu bez ohledu na to, jestli je to nebezpečné nebo nevýznamné. Perfektní. A co ti říká osobní zóna? Umím si držet odstup. Dobře, zatím to vypadá dobře.

Sakra! - Kam letěl? - Hele, klid. - Štípl mě komár. - Za to ti strhnu body. Jakou váhu uneseš? Takhle z hlavy nevím. Jen odhadem. 50 kilo? 100 kilo? Když ti dám boty a kola sýru, kolik toho uneseš najednou? Ta situace může nastat?

Je to náročná práce. Musíš být připraven na vše. I tohle se může stát. Jo, to bych zvládl. Jak rychle běháš? Docela rychle. Kdyby nás pronásledoval obr, předběhl bys mě? Běhám rychle, ale s někým, jako jsi ty, bych asi krok neudržel. Skvělé.

Popsal by ses jako zatvrzelý, odolný a schopný schytat ránu? Jo, měl jsem už pár odřenin. Občas jsem někam spadl, jednou jsem rozzuřil celou vesnici, jsem prostě dobrodruh. A co když udeří něco nečekaného? Řekněme, že cestujeme a hlasitá neviditelná síla tebou mrští o skálu. Zemřeš, nebo to rozchodíš? Netuším. S tím zkušenosti nemám. To málokdo. Ale to není podstatné. A můžu ti říkat Lydie?

Nejsem si jistý, jestli mám o tu pozici ještě pořád zájem. Neboj, vedeš si dobře. - Ale já nevím, zda... - Poslyš. Tady nejde jen o práci, jde o nejúžasnější cestu tvého života. Procestoval jsem celý Skyrim. Viděla jsem místa, jaká nikdo jiný neviděl. Našel jsem tolik cenností, že si to nedovedeš představit. Většinu budeš tahat ty. Podívej.

Číhá tam nebezpečí. Zombie, draci, komicky rozkošní obří krabi, pokud na ně dostanu náladu. Ale dá se tam dělat tolik věcí. Prozkoumej hory, vezmi si člověka, kterého sotva znáš. Proměň město v krvavá jatka. A to vše během jediného týdne. Nenech strach z neznáma, aby tě odradil. Dobře, tu práci beru. - Nastupuješ okamžitě.

- Skvěle. - A co uděláme nejdřív? - Postav se tady. Dobře. Mimochodem, děkuji. Oceňuji, že jsi mi dal... FUS-RO-DAH! To bude sranda. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zlý Kůň si musí dokázat, že je Zlý.
Zlý Kůň obětuje Lydii Boethii!

41

Odpovědět

Lydie ftw! :D

30

Odpovědět

Tak ve Skyrimu společníky nepoužívám, protože neovládají tajemné umění koňského horolezectví ani cesty k úkolům sprintem po přímce, ať už je v cestě jezero, hora, útes, zvířata, Morthal, cokoliv.

Je ovšem vlastně jeden případ, kdy je s sebou beru. Poznávací zájezd k soše Boethie.

200

Odpovědět

Zrovna jsem si říkal, že by se tu od Door Monster mohlo něco objevit ;) Mimo tohoto ještě třeba to o nové Civilizaci nebo No Man's Sky.

Elder Scrolls série: Hry, ve kterých začínáte jako odsouzený vězeň a posléze zjišťujete proč ;)

51