Thumbnail play icon

Dream Theater - Another DayHudební klenoty 20. století

Přidat do sledovaných sérií 37
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:1 790

Krásné středeční ráno! Dnešní volba hudebního klenotu 20. století celkem samozřejmě padla na legendární progmetalovou kapelu z New Yorku Dream Theater. Právě dnes totiž tato pětice neuvěřitelně nadaných a technicky vyspělých muzikantů po pěti letech opět vystoupí v Praze (po třech letech v ČR) se svým novým albem. Dnes si ale připomeneme něco staršího, a to krásnou baladu Another Day z jejich vůbec nejúspěšnějšího alba Images and Words (1992), ze kterého už tu máme přeložený i jejich hit Pull me under.

 

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuju děcka děkuju .. tady bych DT nečekal ... šak za chvílu valím z Brna do Práglu ... to zas bude hoblovačka .... to Jantr ... jojo chlape Awake nebo PT2 Scenes from memories .. paráda ...

110

Odpovědět

No tak to rozhodně, Scenes from memories je naprosto úchvatná deska. Byl jsem před lety ve Zlíně na koncertu právě k tomuhle albu, kde ho přehráli od začátku do konce, viděl jsem a slyšel je poprvě naživo no a .... poslzel jsem si :D

30

Odpovědět

Jo, to byly časy .... jedno z nejúžasnějších alb vůbec .... ještě o něco víc si cením následujícího Awake .... Prostě paráda!

110

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)