Dream Theater - Another DayHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:5 209

Krásné středeční ráno! Dnešní volba hudebního klenotu 20. století celkem samozřejmě padla na legendární progmetalovou kapelu z New Yorku Dream Theater. Právě dnes totiž tato pětice neuvěřitelně nadaných a technicky vyspělých muzikantů po pěti letech opět vystoupí v Praze (po třech letech v ČR) se svým novým albem. Dnes si ale připomeneme něco staršího, a to krásnou baladu Another Day z jejich vůbec nejúspěšnějšího alba Images and Words (1992), ze kterého už tu máme přeložený i jejich hit Pull me under.

 

Přepis titulků

Žij další den. Vyšplhej trochu výš. Najdi další důvod zůstat. V rukou máš popel. V očích máš soucit. Jestli hledáš tiché nebe... Tady ho nenajdeš. Hledej někde jinde.

Tady ho nenajdeš. Tak zemři někdy jindy. V jeho slovech je lhostejnost. V jeho mlčení je zpráva. „Postav svíčku do větru.“ Odměřenost v mém hlase ti nedává na vybranou. Takže jestli hledáš vhodnou dobu na útěk...

Tady ji nenajdeš. Hledej někde jinde. Tady ji nenajdeš. Tak to zkus někdy jindy. Vyfotili si naše sny. Běželi se schovat za schody. A řekli, že až nastane vhodná chvíle, třeba spadnou. Ale jestli nespadnou, odolej nutkání stáhnout je k sobě a zahodit je.

Raději zachovej tu záhadu, než bys podlehl tajemství. Tady to nenajdeš. Hledej někde jinde. Tady to nenajdeš. Tak to zkus někdy jindy.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuju děcka děkuju .. tady bych DT nečekal ... šak za chvílu valím z Brna do Práglu ... to zas bude hoblovačka .... to Jantr ... jojo chlape Awake nebo PT2 Scenes from memories .. paráda ...

110

Odpovědět

No tak to rozhodně, Scenes from memories je naprosto úchvatná deska. Byl jsem před lety ve Zlíně na koncertu právě k tomuhle albu, kde ho přehráli od začátku do konce, viděl jsem a slyšel je poprvě naživo no a .... poslzel jsem si :D

30

Odpovědět

Jo, to byly časy .... jedno z nejúžasnějších alb vůbec .... ještě o něco víc si cením následujícího Awake .... Prostě paráda!

110