Scorpions - Send Me an AngelHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:10 580

Zdravíme naše věrné fanoušky u dalšího středečního hudebního klenotu 20. století! Dnes si pustíme velice povedenou pomalou baladu od mistrů v tomto oboru. Jedná se samozřejmě o německou kapelu Scorpions, od které si dáme velice známou věc – Send Me an Angel. Info o písni sepsal Kari. Jelikož jsme se nedávno rozhodli, že některé kapely si v tomto okénku zaslouží zopakovat, pokračujeme v nastoleném trendu. V únoru tohoto roku jsme vám přinesli nejznámější skladbu od skupiny Scorpions – Wind of Change, kde si také můžete přečíst informace o této kapele, které sepsal rovněž Kari. Send Me an Angel je power balada, která poprvé vyšla na albu Crazy World roku 1990. Na tomto albu se stala tzv. signature songem a umístila se velmi vysoko na žebříčcích evropských hitparád. Fanoušci si ji také mohli vychutnat ve verzi s orchestrem, konkrétně na albu Moment of Glory, které vyšlo v roce 2000, nebo akusticky na albu Acoustica roku 2001. Píseň nemá nic společného se stejnojmenným tanečním hitem od skupiny Real Life. V roce 1994 vydala heavy metalová skupina Black Sabbath album Cross Purposes, na jehož obalu je úplně stejný hořící anděl, jako je na obalu singlu od skupiny Scorpions. Ani jedna z kapel tuto náhodu (?) nekomentovala. Zároveň bych vás chtěl „pozvat“ na comebackové turné legendy Black Sabbath, v jehož rámci navštíví i Prahu. Koncert se koná 6. června příštího roku a vstupenky na něj jsou již téměř vyprodané, i když předprodej začal před necelými čtrnácti dny. Já tam budu, a co vy?! :-)

Přepis titulků

Moudrý muž řekl: "Jdi touto cestou, dokud neuvidíš vycházet slunce. Vítr ti povane do tváře a roky budou ubíhat. Naslouchej svůj vnitřní hlas. Promlouvá k tobě srdce. Zavři oči a nalezneš... oproštění od temnoty."

Tady jsem. Sešleš pro mě anděla? Tady jsem. V zemi ranních hvězd. Moudrý muž řekl: "Najdi si své místo v oku samotné bouře. Po cestě hledej růže. Ale dej si pozor na trny."

Tady jsem. Sešleš pro mě anděla? Tady jsem. V zemi ranních hvězd. Moudrý muž řekl: "Zvedni ruku a natáhni se po kouzlu. Najdi dveře od země zaslíbené. Důvěřuj sám sobě.

Naslouchej svůj vnitřní hlas. Promlouvá k tobě srdce. Zavři oči a nalezneš... oproštění od temnoty." Tady jsem. Sešleš pro mě anděla? Tady jsem. V zemi ranních hvězd.

Tady jsem. Sešleš pro mě anděla? Tady jsem. V zemi ranních hvězd. Tady jsem. Sešleš pro mě anděla? Tady jsem. V zemi ranních hvězd.

Tady jsem. Sešleš pro mě anděla? Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je lahůdka vrací se mi krásné vzpominky ale to už bilo dááávno

192

Odpovědět

a co že tě bilo?

190

Odpovědět

Chtělo by to ještě Still Loving you a Rock you like a Hurricane. The spirit of scorpions will never die ( pochopí hlavně ti, co znají jejich song z posledního alba "Sting in the Tail" zvaný " Spirit of Rock")

190

Odpovědět

K těm Sabbatům, byl sem přesvědčenej, že bych tam jel, ale pak sem si přečet zprávu, že koncem června na hranicích s Polskem zahrají Guns N´Roses, přece jenom jsem do nich větší blázen a to místo je pro mě i blíž.

180

Odpovědět

skvělá písnička (10/10), jak by řekli soudruzi ze Superstaru "zimomriauky" (pokud to píšu špatně, nebijte mě) po celém těle, jdu si to pustit znova... :D

200

Odpovědět

To je tak dokonale návykový... :D

200

Odpovědět

Geniální song pro dnešní deštivej den. Ohledně balad Scorpions téměř nemaj konkurenci :) A někdy v budoucnu by byli fajn třeba KISS, nebo AcDc :) A nebo třeba "první (MTV) Unplugged koncert" s Bon Jovi-viz tohle video. http://www.youtube.com/watch?v=wLupqZmewHI&list=LLcW4FP-CKOmHpXRpmFWXsiw&index=13&feature=plpp_video

181

Odpovědět

krista neumí psát : P

190

Odpovědět

krista: až budeš starší, tak to (doufám) pochopíš ;)

190

Odpovědět

no nwm,,, kdiz takovou pisnicku srovnate treba s gagou nebo dobrym hipcem od eminema kam se to nane hrabe,,.,,, nema to zadny ritmus, nema to ton je to takove pomale sladacek pomaly proste nic moc. myslim si ze se dela lepsi muzika vdnesni dobje a to o hodne a vkus mam si myslim jako holka moc dobry

1885

Odpovědět

Šcorpíci jsou prostě klasika která se mi vryla do hlavy už v 6 letech. Jsou naprosto donalí. A na příště bych poprosil Whitesnake nebo AC/DC :)

195

Odpovědět

I když to není můj nejoblíbenější hudební žánr tak musím uznat, že tato skupina hraje moc dobře. Toto byla úžasná piseň.

PS: Poslali mě semka když sem psal o přeložení náké písně od The White Stripes, mohlo by se tu od nich něco oběvit?

180

Odpovědět

Jo, dřív se dělala muzika - to se s dnešní Lady Gaga, Biebrem a dalšíma ***(doplň si sám) nedá srovnat.. Zakápl jsem slzu a uronil desítku :)

181

Odpovědět

Ok, už mi tu od Scorpions chybí jen Rock You Like a Hurricane a bude tu kompletní trojice mých nejoblíbenějších písní od této německé kapely!

180

Odpovědět

Ta verze s orchestrem úplně dechberoucí

180

Odpovědět

...som tu,čakám...poletíme s vetrom o závod

180

Další