Duch na záchodě

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:4 808

Olan Rogers natáčí vlogy a komediální krátkometrážní snímky. Je známý hlavně díky své práci na YouTube seriálech The Last Scene a New Prime. V tomto videu vám bude Olan vyprávět historku z toalet jednoho obchodního domu. Target - druhý největší americký diskontní obchodní dům, hned po Wallmartu

Přepis titulků

Čau! Už je to nějakou dobu... Už zatraceně dlouho jsem vám nic nevyprávěl. Musím vám něco povyprávět. Nedávno jsem byl na záchodě v novém Targetu. Dělal jsem tam štrúdl. Kadil jsem. A když jsem byl na tom záchodě a kadil, nastavil jsem si mobil na tichý režim a něco pařil, čemuž se mimochodem říká multitasking.

Můžete si to napsat do životopisu. Slyšel jsem, jak někdo vešel do vedlejší kabinky. Zahlédl jsem tenisky. Začal kadit. Hned vedle mě. Naštěstí jsem už finišoval.

Chtěl jsem ho v jeho snažení povzbudit, ale nechtěl jsem, aby o mně věděl. Taková trapná chvíle... Oba dva jsme kadili, ale nikdo z nás nic neříkal. Kdybychom si povídali, bylo by to jako skypovat ze záchodu. Ne, to není pro mě. Vážně ne. Takže jsem zůstal potichu. Byl jsem raději zticha, nechtěl jsem, aby o mně věděl.

Nechtěl jsem, aby nastala ta trapná situace. Ale právě tím jsem vytvořil trapnou chvíli ticha. Naprostého. Bylo takové ticho, že jsem slyšel, jak si moucha uprdla. Bylo to jak jemný andělský hvizd. Vlastně to bylo nádherné. Jak jsem tam tak seděl, tak si říkám: "Dneska je pondělí. Nemám nic na práci.

Prostě lážo plážo. Prostě nepopsaný list. Papíru. Dnes nemám naprosto nic v plánu. Nenapadá mě nic, co by..." Tak jsem se rozhodl, že to ticho prolomím. Takže jsem ze sebe vydal ten nejbrutálnější řev. Opravdu jsem v té kabince zařval.

A ten chlápek úplně vyletěl z kůže, ozvaly se akorát dvě rány do stěn kabinky. Prostě... "Haló?!" "Je tam někdo?!" "Myslím to vážně!" "Málem jsem se z toho podělal!"

"Vážím si tvé pomoci, ale od toho mám řitní svaly!" "Teď mám docela strach, nevím, jestli žiješ, nebo ne." A pak jsem uslyšel pohyb, jako když se chce podívat dolů, jestli tam někdo není. Poznal jsem to proto, že se praštil o tu věc na toaletní papír. Ale než se stačil podívat dolů, zvedl jsem nohy. Chápete? Nechtěl jsem, aby věděl, že tam jsem. Dokážu si představit, co si asi říkal. "Haló?"

Nechal jsem ho, aby se zklidnil. Udělal jsem si na prkýnku pohodlí. A on začal znovu kadit. Začal téměř okamžitě. Slyšel jsem škroukání a šplouchání. Říkal jsem si, proč by ne, je přeci pondělí. Opět jsem ze sebe vydal srdcervoucí řev. Ten chlápek začal křičet. Pak to znělo, jako když si navléká kalhoty ještě před tím, než plnou rychlostí vyrazí z kabinky ven.

A to taky udělal. Slyšel jsem, jak vyrazil do vedlejší kabinky. "Hej!" Jenže netušil, že zatímco tam poskakoval s kalhotami u kolen, měl jsem dostatek času na to, abych se přesunul ze své kabinky do kabinky hned vedle té jeho.

Takže vyrazil dveře... "Dobře, dobře..." "Už vím, o co tady jde. Jsi zbloudilá duše. Uvězněná v této kabince. Nejsem tvůj nepřítel. Chci se jen vyprázdnit. V klidu a v bezpečí. Ale tohle ti slibuji. Hned odejdu, jen mě nechej vykonat potřebu a já se zase někdy vrátím s další várkou."

Vrátil se do své kabinky. Napětí pominulo. A pustil se opět do práce. Jak amina. A já byl v kabince vedle něj. Asi nějak takhle. "Je pondělí." "Musím to udělat ještě jednou." Ještě jednou, naposledy zařvat.

Ale nechtěl jsem jen tak obyčejně zařvat. Rozhodl jsem se křičet: "Uteč!" Byl to řev tak mocný, že připomínal vypuštění Krakena. Jako kdyby velryba zrovna rodila T-Rexe. Vzepřel jsem se přitom rukama na prkýnku. A trochu jsem si učůrnul. Krve. Až tak hlasitý to bylo. Bylo slyšet, jak se mu na prkýnku sevřely půlky. A jak jsem tam seděl, sklouzla mi noha do záchoda.

Tak jsem vynaložil ještě víc energie... A ten chlápek se vyděsil tak, že z kabinky s křikem vyrazil... a vyběhl ze záchodů. Vyšel jsem z kabinky a pamatuji si, že jsem zvedl ruce zaťaté v pěst nad hlavu. A pak jsem řekl: "Jsem největší mástr!"

Vůbec nevím, proč jsem to řekl, prostě jsem se tak cítil. Vím, že jsem tam takhle stál a pak jsem se podíval do vedlejší kabinky. Ten chlápek tam nechal kalhoty. Což znamená, že se vyděsil natolik, že protáhl boty kalhotami a vyběhl z toalet ve spoďárech.

Vyšel jsem z kabinky, jednu nohu jsem měl mokrou, a šel jsem za jedním zaměstnancem a říkám mu: "Hele, vůbec nevím, co se stalo, ale někdo nechal v kabince na záchodech kalhoty." A ten chlap se na mě podíval a řekl: "Už zas?" "Zas? Jak jako zas?" To je vše.

Doufám, že se vám ta historka líbila. Překlad: Daw8ID www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěl bych další díl od tohoto týpka :)

00

Odpovědět

Co na to říct.... bylo to prostě hrozně zábavné video!!! Nezajímá mě co říkají ostatní...jestli to byla pravda nebo ne.To mě fakt nezajímá účelem toho videa bylo pobavit a to se (alespoň u mě) podařilo.Takže rozhodně bych chtěla přeložit ostatní videa!!!! :D :D :D :D PS: I AM THE MASTER COMMANDER! :D :D LOL :D

391

Odpovědět

Tak pak se člověk nemůže divit že na babovřesky přišlo 650 tisíc diváků když vám stačí takovýhle humor...

514

Odpovědět

+Cerny strazce vesmirubabovřesky jedna a dva, nejlepší filmy posledních let

315

Odpovědět

Jo, takže tenhle týpek se nějak zázračně a potichu přesunul z jedné kabinky přes kabinku toho vystrašeného, do té kterou už prohledal. A pak si pan vystrašený protáhl nohy s botama skrze kalhoty tak, že tím projelo i jeho celé tělo. Jasně...

215

Odpovědět

co to meleš? jak celé tělo? nosíš kilt, že nevíš co jsou kalhoty? se dají sundat a nemusíš protahovat tělo OOMMMGGGG

30

Odpovědět

+LecitinTakže ty si při kakání sundaváš kalhoty až tak, že si je úplně sundáš přes boty, jo? A čůráš jako Buuters, ne? http://s6.photobucket.com/user/mikkeld/media/butters.jpg.html

07

Odpovědět

+LecitinTo Cosi: ... Slovo "kakání" by měli zakázat a trestat smrtí ... pomalou a bolestivou. :D

20

Odpovědět

Teď bych prosil ještě tu o perníkové chaloupce...

34

Odpovědět

.... a Jeníček ucítil z chaloupky vycházet omamnou vůni. Mařenku honila mlsna a oba celí nedočkaví nakoukli dovnitř. Viděli tam starou babu, jak nad baňkama vaří mlsání.
"Jen pojďte dál a zavřete dveře, děťátka." Vyzvala je skřípavým hlasem baba Jaga.
Mařence už se sbíhala slina na injekční stříkačky, které ležely na stole. Baba Jaga si toho všimla a s děravým úsměvem pravila "První dávku máte zadarmo."
Jeniček už celý nedočkavý si naklepával žíly na ruce, aby honem mohl ochutnat bábin perník. Mařenka celá sjetá slintala bílou pěnu a oba odplouvali do hlubokého stavu nevědomí.... *CILI-LINK*

370

Odpovědět

+DinoCopMoc děkuji, to se teď bude spát !

30

Odpovědět

Závěr mohl více dopilovat, ale jinak super přednes :D

264

Odpovědět

Taky jsem si říkal, že ten konec to trochu zkazil...

00

Odpovědět

What an asshole! :'D

290

Odpovědět

Ten jeho typickej americkej projev je tak neskutečně iritující, to snad ani není možný...

2012