87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 637

Policejní vyjednávání může být někdy pěkně nebezpečné. Proto v blíže neurčené budoucnosti existují zdravotní roboti, lékaři, psychologové a studnice dat v jednom. Jsou součástí policejního týmu a vydávají se tam, kde by člověku z masa a kostí hrozilo nebezpečí.

Další krátký sci-fi film z kanálu DUST.

Přepis titulků

DOKTOR KLIĎAS Nebojte se, prosím. Jsem zdravotní robot. Co to sakra je? Opatrně. Nic o něm nevíme, nevíme, co chce, nevíme, proč tam je, jen že nazdařbůh střílí po policistech. Vylučuje v návalech hormony strachu. Páchne to tu silně krví a benzínem. Nejsem ozbrojený.

Nepřišel jsem vás oklamat ani vás soudit. Teď otevřu dveře. Pane Sawyere, všechno bude v pořádku. Jsem zdravotní robot. Přišel jsem vám pomoct. Pan Michael Sawyer, bez předchozí záznamů o porušení zákona, analytik trhu, šestimístný příjem na spodní hranici, vysoké pětimístné alimenty, zatížený hypotékou.

Zůstatek na jeho účtu klesl na nulu. Zeptej se, co chce. Policejní ostřelovač zasáhl pana Sawyera do rtu. Nemůže mluvit. Může to napsat? Michaeli, jsem sám. Mohl byste, prosím, kvůli mně odložit tu pistoli?

Potřebujete okamžitou lékařskou péči. Moment. Tohle je Bupivakain, lokální anestetikum, nic víc. Zbaví vás bolesti. Michaeli, tím, že mě poškodíte, nic nezískáte. Nechte mě pomoct vám Musíte mi věřit, abych vám mohl pomoct. Dívejte se na mě, prosím.

Pořád se dívejte na mě. A je to. Zatím jste nikoho nezranil. V tuto chvíli máte na výběr. - Odložil zbraň. Běžte tam s týmem. - Ano, zásah. Pojďte se mnou. Dole čeká sanitka, aby nás odvezla do nemocnice. Michaeli, pojďte se mnou.

Michaeli. Vaše požadavky spíš vyslyší v méně agresivním klimatu. Rachel. Ve výpisu hovorů máte mnoho pokusů o kontakt s bývalou ženou, na které nereagovala. Mám někoho požádat, aby ji sem přivedl? Náčelníku, okamžitě pošlete policisty do bezpečí. Vím, co chce.

Michaeli, prosím. Nedělejte to. Michaeli, prosím. Myslete na svého syna. Honem dolů! Pohyb, pohyb! Michaeli, prosím. Potřebujete pomoc. Michaeli, určitě máte strach.

Jen chci, abyste z toho vyvázl živý. Michaeli, prosím. Máte toho tolik, proč žít. BEZ SIGNÁLU Překlad: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář