Ed Byrne o alkoholu

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:607
Počet zobrazení:6 998
Dnes vám oblíbený komik Ed Byrne poví něco o tématu, k němuž má jakožto Ir velmi blízký vztah. O alkoholu a jak ho efektivně využít ve vztahu se tentokrát nerozpovídal před živým publikem, ale ve skeči, který natočil pro MSN.

Přepis titulků

Klíčem ke spokojenému vztahu je najít společnou aktivitu a dělat ji co nejčastěji. S mojí přítelkyní rádi společně nakupujeme alkohol. Ona ráda nakupuje. Já rád alkohol. Nakupujeme alkohol. Šťastné chvilky. Mám rád své pití. I cizí pití. Nejsem vybíravý. Někdo říká, že pije jako každý druhý. Ne pokud já jsem ten druhý.

Někteří potřebují důvod, proč se napít. Zvláštní příležitost. Jako by jim samotné pití nestačilo. Třeba: "Piju, protože mě nechala." A to tě nenechala pít předtím? Nechápu. "Dostal jsem novou práci." "Chci si protrénovat játra." "Chci, abych přestal slyšet ty hlasy." To říkával táta. Vždy se něco najde. Třeba: "Chci být společenský. Trochu společenského pití, abych byl společenský."

Přesně ti to nezvládnou. Ožerou si tlamy, začnou všem nadávat a poperou se s kámošema. "Včera jsi byl ale společenský. Hlavně, jak jsi s kalhoty u kolen šplhal na kandelábr. Ty jeden společníku!" Nebo: "Piju pivo jen proto, že mi chutná." Jo, jasně. A moje zadnice hraje na banjo.

Chutná mi čaj, ale nikdy ho za večer nevypiju 5 litrů. Pijete, abyste se opili. Je to prosté. Chcete se opít. "Ahoj Ede, zase piješ? K jaké příležitosti?" "Byl jsem střízlivý." To mi stačí. Ale nakupování alkoholu je pro páry nejlepší. A vyděláte na tom, pánové.

"Koupíme tohle." "Ale tady je 2 za cenu 1." "Ještě že jsi tu." Paráda. Až budete takhle nakupovat na svůj večírek... Snad ho kupujete. Ne jako: "Je u nás večírek, přineste si alkohol." "No jo, ty držgrešle." "Mám si vzít i židli, pane hostiteli?" "Vezmu si i sušenky.

Máte CD přehrávač? To nic, nikam nejdu." Pořádáte večírek, nakupujete chlast. Ale malý krámy jsou nuda. Jděte do supermarketu. A vemte přítele, přítelkyni, manžela, manželku. Ne najednou. Fuj, hádky. Jen jednoho. A zahrajete si "Hru na špínu". Je to prostý. Naplníte vozík chlastem a ničím jiným. Vodka, gin, tequila, víno, pivo. Chlast. A těsně před pokladnou přidejte balík pampersek.

Je to skvělý. Potom na pokladně předstírejte, že nemáte dost peněz a vraťte pampersky. Pokladní na vás bude koukat jako na špínu. Geniální. Jednou se mi na ty plíny prodavačky složily. Dojemné. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Copak? dneska se tomu netlemili blbečkové v hledišti, tak se vám to nezdálo tak vtipný?

252

Odpovědět

nuda

1921

Odpovědět

ty plínky nejlepší :-D

242

Odpovědět

No, pivo mi opravdu chutná, ale je pravda, že když už ho piju, tak proto, abych se ožral:)

250

Odpovědět

To je itrská angličtina? Ja som si myšlela že šušlá :D

191

Odpovědět

ani jednou jsem se ani nepousmál

1949

Odpovědět

Ježiš, už tohohle nevtipnýho vocase nepřekládej...

2093

Odpovědět

Tak to je dokonalé :D.

195

Odpovědět

mam chut na krabicak :)

2114

Odpovědět


Odpovědět

já piju, abych se opil

206

Odpovědět

Zahrát si na špínu někdy musim vyzkoušet xD..

222

Odpovědět

Já opravdu piju pivo proto, že mi chutná, a ne abych se opil a taky ho nikdy nepiju víc než 1.5 litru:))

1922

Odpovědět

Přijde mi to o ničem

2056

Odpovědět

Mne osobne pivo chutí. Ale aj tak ho pijem, aby som bol sociálny :D

202

Další