Eminem vs. Papa Doc - finálový battle z 8. míle

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:919
Počet zobrazení:17 242
Dnes vám v rámci okénka Urban music představím rap tak, jak vlastně vznikal, a uvidíte, v čem se tolik liší od ostatních žánrů. Přeložil jsem finálový battle z filmu 8. míle, který mapuje Eminemovy začátky. Toto video by mělo být příkladem toho, co rapeři, jako je Eminem, dokáží na místě sesmolit. A to se v hudebním průmyslu jen tak nevidí. Pokud jste 8. míli neviděli, vřele doporučuji (ČSFD), dokáže zaujmout i člověka, který se o rap jako takový nijak hlouběji nezajímá.

Přepis titulků

Tak co to bude, panna, nebo orel? - Panna. - Tak panna. Fajn. Tak kdo to rozjede? Ať začne ten zmrd. Nevěřím svým vlastním uším, nějak nám to tady vře. Papa je pořádně nabroušenej. Tak jo, poslouchejte.

Máme nový pravidla. Vzhledem k tomu, že je to finálový kolo, oba dva tyhle týpci dostanou minutku a půl. Jsem zvědav, jak si s tím poraděj. B-Rabbite... Víš, co máš dělat. DJi, rozjeď to. Každej, kdo patří k 313, ať teď zvedne pracky a jede podle mě. Všichni, co patříte k 313, zvedněte pracky!

Zatímco si tady hraje na drsňáka, všimněte si, že zapomněl zvednout ruce. Free World ti totiž zamotal hlavu. Kdopak by se velkého vlka bál? Raz, dva, tři a čtyři. Jeden rádoby Tupac, druhej, třetí a čtvrtej. Čtvrtej rádoby Tupac, třetí, druhej a zase první, tyhle dva odešli s brekem, ale od pravýho 2Paca máte daleko. Tenhle chudák není žádnej MC.

Vím o všem, co má v plánu na mě vysolit. Jsem bílej a jsem posranej bezďák. Nestydím se za to, že bydlím s mámou v přivěse. Tady můj kámoš Future je jak můj strýček Tom. A peču s jedním tupcem, kterej si říká Cheddar Bob a sám si málem ustřelil nohu. Dostal jsem do držky, ale přišli jste na mě v šesti. Wink fakt píchal moji holku, ale i tak tady stojím a křičím: "Mrdat Free World!"

Vůbec se mě nepokoušej soudit, vole. Nemáš ani páru, čím jsem si prošel. Ale asi bych měl přejít k tobě. Chodils na Cranbrook, na posranou soukromou školu! Copak, kámo, jseš z toho nesvůj? Tohle že je gangster? Vždyť se jmenuje Clarence. A náš Clarence bydlí doma se svýma rodičema. Jeho rodiče se milujou a maj Clarence rádi.

Tenhle klučina na to nemá, má nasráno a nějakej poloviční gangster nepřipadá v úvahu! Je posranej až za ušima, bojí se otevřít svoji ročenku, srát na Cranbrook. Mrdám na beat, klidně si dám sólo. Mrdám Papa Doca, mrdám čas, mrdám přívěs, mrdám všechny. Vyližte si prdel, jestli o mně pochybujete. Jsem jen kus bílýho hovna a jsem na to pyšnej. Seru vám na tenhle battle, nechci vyhrát, padám odsud.

Tady to máš, zkus jim o mně říct něco, co ještě neslyšeli. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když sem tenhle film viděl poprvý bylo mi asi 9 :) Bohužel sem k tomu žádný titulky neměl, ale to mi nezabránilo v tom se na něj i tak podívat :D

70

Odpovědět

Nádherný film zbožňuji ho! <3

101

Odpovědět

nefunkční

1914

Odpovědět

Now everybody from the 313, put your motherfu*king hands and follow me!!!

2813

Odpovědět

To jako vážně? 15x like, ikdyž to neumí napsat? Lidi vzpamatujte se, a dojděte si do školy.

2635

Odpovědět

Oceňuju snahu, celkem vzato dobrý překlad, ale jsou tam i nějaké věty které se dali přeložit lépe :)

267

Odpovědět

Všechny battly bych mohl přeložit (ale vzhledem k tomu že mam original cd 8 míle, tak bych to spíš jenom přepsal) a potom až by to bylo tak bych vám tu někde nechal koment at si to najdete :) ..... a dovolím si udělat si tu i menší reklamu, toto video sem překladal sám, ikdyž je trochu starší tak snad pobaví :) http://www.youtube.com/watch?v=MTUAQ4jQKI8 (Eminem na střední)... překlad berte s nadhledem, je mi jenom 16 :D .)

220

Odpovědět

Lucky, mameluk: Nechápu, proč nevedete diskuzi, proč se nevyjadřujete k tomu co jsem napsal a proč si myslíte že to není pravda. K tomuhle se nedá říct nic jinýho, než že máte v hlavě vymalováno.

180

Odpovědět

auto: k tvymu debilnimu komentu se ani nic jinyho napsat neda xD muzes byt rad, ze tem lidem stojis aspon za to minusko ;)

181

Odpovědět

súhlasím so Shainom preložte aj ostaté battly z filmu a nie len tie na konci aj ten čo stál v rade na jedlo...

191

Odpovědět

Auto: tak prepáč ty si tu chceš asi dať diskusiu s niekým kto sa v tom vyzná, tak to choď na inú stránku...a prepáč ale na tvoj koment sa nič iné napísať nedá a neviem čo si si sľuboval od toho svojho komentu...tu totiž vládne demokracia( a pokiaľ viem tak v česku ju máte tiež ak sa dnes nič nezmení...) a tam platí právo vlády väčšiny takže tvoj názor tu veľkú šancu nemá ale ok...

181

Odpovědět

Mohli by jste prosím přeložit všechny ty battly ke konci jenom s Eminemem?:)

180

Odpovědět

Mameluk: No je pravda, ze tam moc eminemu taky neuslysis :D

190

Odpovědět

mameluk: Moc se teda neser... celou dobu tady něco kritizuju, nějaký omezený myšlení, a pak napíšeš koment, kterej je úplně plnej toho, co tady kritizuju... tak příště mi radši hoď mínus ale nepiš takový sračky. To totiž přesně dělají lidi, kteří sice nesouhlasí semnou, ale neví proč, a takovej seš ty a nic na tom nezmění ani to, že si semka napsal komentář.

182

Odpovědět

Auto: že nám tu chceš srať na hlavy s sťažuješ sa na nás že žiadne názory a komenty tu na teba nie sú a teraz do mňa p*****š za to že som sem dal názor svoj aj ke´d laický... prepáč že tú rapovú scénu nesledujem ako ty. tak čo do riti vlastne chceš???

181

Odpovědět

Habansz: ja viem preto ich radšej nepočúvam :D doma má akurát mamka zapnutý to vaše: frekvence 1 či ako to je a tam je ten týpek Ruda z Ostravy... :D

190

Další