Enrique Iglesias - Hero

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:5 563

Anglicky zpívanou píseň Hero od Enrique Iglesiase znáte nepochybně všichni.

Proto jsme na dnešek přeložili úplně stejnou, jen v jazyce španělském, jakožto jeho mateřštině. Enrique se narodil v Madridu v roce 1975 a jeho biografie a diskografie by vydala na celkem dlouhý článek. Teď vás ale necháme se skladbou Heroe z alba Escape a rádi si v komentářích přečteme, jestli se vám líbila více či méně než známý originál.

Přepis titulků

Chci být tvým hrdinou. Kdybych jednou dosáhl toho, že by tě ze mě zamrazilo. Rozpálit, co já vím, tvá ústa. A poté v nich zhynout.

A zda tehdy procitneš ke mně. Uroníš slzu, hledíc na mé utrpení? A bez váhání celý svůj život dáš? Tak jako já jej za tebe dám.

Kdybych mohl být tvým hrdinou. Kdybych mohl být tvůj bůh. Zachránit tě na tisíckrát může být spásou mou. Kdybys jen rozuměla tomu šílenství ve mně, které mě zraňuje a zevnitř ubíjí.

Ale co naplat. Hleď, že nakonec to hlavní je, že tě miluji. Kdybych mohl být tvým hrdinou. Kdybych mohl být tvůj bůh. Zachránit tě na tisíckrát může být spásou mou.

Nech mě dotknout se tě. Chci si tě hýčkat. Ještě jednou podívej, že nakonec to hlavní je, že tě miluji. Kdybych mohl být tvým hrdinou. Kdybych mohl být tvůj bůh. Zachránit tě na tisíckrát může být spásou mou.

Chci být tvým hrdinou. Kdybych mohl být tvůj bůh. Protože tisíckrát tě zachránit může být spásou mou. To může být spásou mou. Chtěl bych být... tvým hrdinou.

Překlad: Jeroneemo www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opraveno. Je teď sice v horší kvalitě, ale "faká".

180

Odpovědět

nefaká

181

Odpovědět

pani, zvlastni..v anglictine se mi lib opravdu jen ta melodie, slova mi vzdycky pripadaly tak na par facek a v te spanelstine je to pomerne pekna romanticka pisnicka, takze diky za preklad, myslim ze ve spanelstine je ta pisnicka malicko hlubsi a o hodne hezci (coz by clovek jako ja - tedy spanelsko-nemluvic bez takoveho pekneho prekladu nemohl ani tusit :-) ) jinak volba pisnicky taky slusna :-) (no to ze enrique do toho obcas kvakne, nebo vrzne, nebo co to knourani ma byt, to se mu muze odpustit, protoze kdyz to zrovna nedela, hlas ma docela peknej - a to ze se vsude sape po vsech holkach co jsou ve videu, to je u profi zpevaku asi taky normalni :D )

180

Odpovědět

mě se více líbí anglická verze

180

Odpovědět

Thormer: Vím, že to sem nepatří, ale nemohl bys PROSÍM (jak já nesnáším anglické zktratky - lol, pls, btw... - kde jsme?) psát tyhle své požadavky do... hm, překvapě, vzkazů a požadavků? Odkaz na ně máš NAHOŘE. Jak je tam takové to modré okénko. :)

180

Odpovědět

Ve španělštině to zní mnohem líp.

181

Odpovědět

Thormer: Ty jsi takovej spamer, ty bys mel dostat ban, co je des tohle.

180

Odpovědět

Kouky mě docela rozesmál :-), prý humus... :-)
A jinak se mi to víc líbí ve španělštině.

180

Odpovědět

vim že to sem nepatří ale mohli byste přeložit pls http://www.youtube.com/watch?v=p1ZBVT2KfB4&feature=related

181

Odpovědět

"romantickej cajdák"
radši v angličtině :)

180

Odpovědět

Je to Mickey Rourke

180

Odpovědět

Možná je to tí, že je to Mickey Rourke :D. A ta kočka je Jennifer Love Hewitt

180

Odpovědět

docela humus dívat se na to jak ten maník oslintává tu kočku :D... a jinak ten zápornej chlápek vypadá jak Mickey Rourke .. dobře že to tomu maníkovi nandal!

180

Odpovědět

Krásný, díky za vyslyšení prosby :)

181

Odpovědět

Me encanta esta canción :)

180

Další