Inspirativní projevEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:4 658
Velitel domobrany, kapitán Isaac, už v jednom z předchozích dílů byl. A jeho výkon by se dal označit jako nevalný. Bude to dnes lepší?

Přepis titulků

Tak jo. Tak jsme tady. Nastalo ticho před bouří boje. Já ale na inspirativní proslovy nejsem. Ne. To nechám svému příteli. Všichni ho znáte, všichni ho milujeme. Tady je, náš inspirativní vůdce, kapitán Isaac. Jo!

Isaac! Tenhle týpek? To snad ne. - Bratře, šel bych za tebou kamkoliv. - Díky. Můj lide, nebudu to přikrášlovat, následující bitva bude těžká. Orkové ze Schmargenrogu se utábořili za tamtěmi kopci. A je na nás je odsud vyhnat a získat zpět náš domov. Pokud mě budete následovat, možná nepřežijete, někteří z nás se možná nedožijí večera.

Flinte, tebe znám už odmala. Pamatuješ, jak jsme spolu zachránili mou sestru? Ano, dobře si to pamatuju. - Vůbec nás nečekali. - Přesně tak. - Budeš mě i dnes následovat? - Ano! Díky. Bodgere, poslal jsem pro tvou ženu, ne pro tebe. Isaacu, ty parchante.

- Kolikrát už jsme spolu bojovali? - Nesčetněkrát, bratře. Rád s tebou budu bojovat. Budeš mě i dnes následovat? Ano! Jo! Jo! Dobrodruhu, neznám tě, ale Bodger ti věří. A to mi stačí. Budeš mě dnes následovat? Jakože… Jasně. Upřímně nechci, ale musím, protože chci ty zkušenostní body.

Ale aby bylo jasno, tvůj projev tohle celé dost kazí. To by stačilo. Vojáci, nikdo neumírá, v boji ne. V boji se stáváte zachránci, stáváte se hrdiny, stáváte se legendami! Jo! Jo! Následujte mě. Do boje!

Jo! Jakože… Dobře no. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TAKE THE EARTH BACK!!!!

10

Odpovědět

Jojo, přesně jako v každém fanouškovské kampani. Člověk se těší na vyvrcholení a pak přijde proslov :D

10

Odpovědět

Ten projev mě inspiroval k napsání tohoto komentáře. Ano, to je všechno, čekali jste snad něco víc? :DDD

112