Špatně namluvená postavaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:6 986

Spousta her se pyšní stovkami či tisíci namluvenými postavami. Někdy to ovšem nedopadne úplně nejlépe.

Poznámky:
Fanoušci Oblivionu ví své, tam to občas zašlo ještě dál.
Použití slavného Wilhelm Scream (Wilhelmova výkřiku) v tomto videu mi přijde skvělé.

Přepis titulků

Dobrodruhu, kryj se! Jsme tu právě včas. Je neuvěřitelné, že se město zatím zvládlo ubránit skřetím hordám. - Je to dost napínavé. - Máme se tu setkat s mým přítelem. Isaacem, velitelem domobrany. Za chvilku by tu měl být. Už ho vidím. Isaac, parchant jeden. Bodgere, díkybohu, konečně jsi tu.

Nevěřil jsem, že dorazíš. Dochvilnost nikdy nebyla mou silnou stránkou. Tohle je ten hrdina. Bodgere, ty jsi vážně parchant. Už jsem myslel, že jsi nás opustil. Ale zasloužíš si větší respekt. Nikdy bych tě neopustil, jsi pro mě jako bratr. Cítím to stejně. A nemyslím to zle. Taky jsi pro mě jako bratr. Ale je těžké vědět, komu věřit. Pardon, jsi Isaac, že?

Chtělo by to trošku zapracovat na přednesu. Je to dramatická chvíle a ty jsi dost prkenný. Tak se do toho pořádně polož, pořádně se do toho obuj. Dost bylo řečí. Musíme zpět do vesnice. Každou chvíli umírají další vesničané. Dobrodruhu… Neznám tě, ale Bodger ti věří, což mi stačí. Minule v krčmě U Mořské panny ti mé slovo nestačilo. Bodgere, však mě znáš, když se trochu napiju, tak se neznám.

Ale ne, prolomili bránu. Dobrodruhu, musíme zachránit ženy a děti. Přijímáš tento úkol? No jako… Kvůli tobě z toho nejsem zrovna nadšený, - ale jo, pojďme na to. - Super, pojďte za mnou. Je hrozivé pomyslet, co se stalo ženám a dětem. V těchto temných časech trpí. - Jo, vyloženě působíš, že tě to zasáhlo. - Ale ne. Auvajs. - Isaacu!

Ne! - Bodgere. - Slib mi. - Bratře! Slib, že zachráníš ženy a děti. Slibuju. A řekni mé rodině, že je miluju. A že jsem nechtěl, aby to takhle dopadlo. - Ne! - Válka zatracená. Dobrodruhu, snad jsi aspoň z půlky takový hrdina, jak říká Bodger. Odpočívej v pokoji, bratře.

Dobrá práce, Bodgere, ale jeho výkon byl dost na hovno. Tak jo, jdu zabít pár skřetů či co. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mě připomnělo "Helmut - Opravář komínů"...

70

Odpovědět

Zařvání to zachránilo a vyhouplo na 100 %.

230

Odpovědět

Sakra, to mi připomíná večerní hrátky s přítelkyní.

290

Odpovědět

Je mi docela luto hrdinu :D Krasne vybudovana atmosfera a potom ... sakra jak keby som hral skyrim

20