LáskaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 806
Láska s postavami ve hře někdy není jednoduchá.

Přepis titulků

Takže to zvládáš sama? Musím vylevelit, jsem dost pozadu. - Stačí, když budeš chvíli hrát. - Mohl bych potrénovat v Hlubinách Merglu. Jasně, jen si vyzvednu bonus za vztah u téhle postavy. Ty máš s farmářem česneku Gregem plně rozvinutý vztah? Jasně. Není to tak těžké. Stačí mu dát kamení, kytky a tak. Paráda. - Lásko má, jsi zpět! - Jo, jsem tu. Moc jsi mi chyběla, konečně jsi zpět z cest.

Super. Jak se vede našemu obchůdku? Vede se mu skvěle. Prodáváme dobrodruhům a vyděláváme. Paráda, dobrá práce, dej to sem. Jasně, ale než tak učiním, má lásko, napsal jsem ti báseň. Boha jeho. - Tvé oči září… - Dál. - Když mé srdce…

- Dál. - Když jsi daleko, šílím… - Dál. - A protože tě miluji na… - Dál. - Milostná píseň. - Dál. - Naše láska je… - Dál. - Mé srdce… Nastokrát umírám… - Dál. - Miluju tě moc a je to tak! - Dál. Dál. - Snad víš, jak moc tě miluju.

- Jo, jasně. Vzala bych si to zlato, o kterém jsme mluvili. Jasně. Než odejdeš, nechceš se zdržet? Než utečeš za dobrodružstvím? Ráda bych, ale něco už mám. Takže… - Takže si vezmeš to zlato a odejdeš? - Tak to není. Tak jak to je? Myslel jsem, že mě miluješ. - To ano.

Hrozně moc! - Opravdu? - Jo. - Dobře. Někdy vzpomínám, jak jsme tu stáli a mluvili jsme a já ti dávala kamení a květiny a tak. - A úkolové předměty. - Pořád o tobě mluví. Jo. - Krásné vzpomínky. - Ale potřebují mě. Musím bojovat s armádami Schmargenrogu. A zachraňovat tvé ovce, co se zaběhly.

- To ony dělávají. - Chápeš to? Chápu. Moc tě miluju. - Díky. - Miluju tě. Ano. Miluju tě. Moc si toho vážím. - Miluju tě. - Zpráva přijata. Miluju tě.

A já… miluju… tebe. To je úleva, už jsem se bál, že mě využíváš kvůli zlatu. A že náš vztah je jen lež postavená na zlých základech. A je v tahu. Sakra. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář