Maximální charismaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:3 478
Důsledky nízkého charismatu jsme tu už měli. Ale co když napěchujete všechny body jen do něj?

Přepis titulků

- Vítej ve Skycraftu. - Paráda, hrozně jsem se na to těšil. Do čeho jsi investoval body? Já se soustředila na sílu a obratnost. Já investoval do charismatu. - Jasně, charisma je důležité. - Jo. - A co zbytek bodů? - Do charismatu. Jasně, nějaké body ze startovních 20 jsi investoval do charismatu, ale něco jsi dal do odolnosti a síly, ne? - Samé charisma.

- Ukaž mi svůj profil. CHARISMA 20, ZBYTEK 0. - Všechno jsi dal do charismatu? - Jasně! Hele, musíš své body rozložit. Jinak budeš úplně k ničemu… Nevím, co tě to napadlo. Panebože! - Co to děláš? - Naše styly se zjevně liší. - Ty chceš zabíjet skřety a draky. - A jak zachráníš svět ty? Chci s tebou rozjet kampaň…

Hej! No tak, chci se soustředit na příběhovou linku. - Já taky. - Nevím, možná bychom měli hrát odděleně. - Počkej, co? - Naše herní styly se hrozně liší. - Nevím, jestli to bude fungovat. - Vždyť jsi mi ani nedala šanci! - Já ti nevím. - Je to pro mě důležité. Slibuju, že ti pomůžu. Dobře, ale když mi nepomůžeš, tak budu hrát sama.

Dobře. +100 ZKUŠENOSTÍ +100 ZKUŠENOSTÍ +1 CHARISMA Propásl jsi celý souboj! Tak jo, pán démonů je před námi. Zničím všechny nechutné lidi! Fajn, asi to bude skoro celé na mně. Protože ty máš všechny body v charismatu.

Počkat, můžu ti pomoct. Copak jsem ti celou dobu nepomáhal? Překvapivě ano. Ale teď ne. Pán démonů má vysokou odolnost proti charismatu. Ovládá temnou magii a nesnáší všechny lidi. Nikdo ho neokouzlí. - No ale… - Ticho! Věř mi. Tady nic nezmůžeš. Záměrně jsem si zvedala odolnost a sílu, abych ho zvládla porazit.

Ne! Ne! Není možné, abys ho takhle porazil. TEMNÝ PÁN PORAŽEN Rozhodl jsem se nebýt zlý. Ta hra se snad pos*ala, to není možné. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

😂 Ta hra se snad pos... 🤣

20

Odpovědět

Ten se jim fakt povedl :D

61

Odpovědět

Vynikající:!-D

102