RoleplayerEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:3 059
Roleplayer je zpátky!

Přepis titulků

VSTUP ZAMÍTNUT Ahoj, nechcete… Světlo budiž požehnáno! Do hajzlu. Dobrodruhu, to je mi ale šťavnaté překvapení! Po našem posledním setkání jsem tě hledal mnoho dní a dní a dní. - Ale nebyla jsi k nalezení. - Jo. Jdete za dobrodružstvím?

Přeju vám odvahu a šťastnou cestu! - Ztratila jsi něco? - Vůli žít. - Cože? - Hledám party. Party já miluju. Jakou hledáš? Narozeninovou, kolaudační, zásnubní? - Elfí cizoložnou? - Co to? Sháním někoho do party. Abych mohla do téhle oblasti. Prosím, vezmi mě s sebou!

Jsem rychlý a šikovný. Sleduj! Jo, šikulka. Prosím, z ničeho jiného na Azerimu bych neměl větší radost. - Tak jo, proč ne. - Hurá! Ale musíš pořádně zklidnit hormon ohledně kafrání. Hrozně mluvíš a já se potřebuju soustředit. Mám pusu na zámeček a zahazuju klíč! - Fajn.

- Ale nejprve… PŘIDAT FIREHEARTA DO PŘÁTEL? Ani omylem. Jistě. Tak pojďme na to! A tak jsem to odmítl. I když jsem nejodvážnější a nejsilnější a nejzkušenější, tak se já, Fireheart, nemůžu stát králem trpaslíků. „Vyberte někoho ze svých.“ A tak… Zachránil jsem vánoční svátky. Paráda.

Moc ti to přeju. Už se stmívá, tak mi pomoz najít úkolový předmět. Úkolový předmět? To mi připomíná příběh, kdy jsem plnil úkol a hledal jsem úkolový předmět. A pak jsem ho našel. Očistil jsem Studnu věčného života a všichni vesničané začali oslavovat a chtěli být mými přáteli. Tak to by stačilo. Už tři hodiny neděláš nic, než že o sobě mluvíš. A hrozně vážně. - Co to má bejt?

- Nevím, o čem to mluvíš. O tvých vlasech, o tvém oblečení, o tvém hlasu… A o tobě vůbec. Kdo jsi? Kdo jsi ve skutečnosti? Já jsem Fireheart! Řekni mi to, nebo odejdu. Ne! Tak dobře. Inu… Pořád nevím, o čem to mluvíš, ale mohl bych ti říct příběh o svém známém, který se jmenuje…

Jmenuje se Ben. Je to žalostný ubožák. Hrozný strašpytel. A tak se utápí ve hrách a nevylézá ze své chatrče. Nemá nikoho, žádné přátele. Nacházet si přátele mu nikdy nešlo. Na rozdíl ode mě! Fireheart se přátelí s každým! A jsem mocný a silný.

A umím kouzlit. Ovšem Ben, ten… Upřímně řečeno, nemám ho moc rád. Zoufale chce být oblíbený. O ničem jiném nemluví. Ale nedává k tomu ostatním příležitost. Snažím se ho naučit, jak být lepší, ale… On prý nemůže. Je v pasti. A sám. A má strach.

Občas má dost temné myšlenky. Dokonce vyhrožoval… Ale já mu to rozmluvil. Naštěstí jsem Fireheart! Můj oheň nic neuhasí. Měl bych tě přestat nudit historkami o mém nudném a smutném příteli. Stejně ho asi nechápeš. Spíš ne, no. Každopádně…

Ben určitě není zas až tak špatný. Když se s ním přátelí Fireheart, tak nemůže být tak strašný. Vyřídím mu tato milá slova. PŘIDAT GRONKBOY DO PŘÁTEL? Nedělej z toho vědu. Dobrodruhu! Nyní jsme přátelé do konce života! Budu tě následovat všude. I na záchod! Ani na krok se od tebe nevzdálím! - Čau!

- Sbohem, příteli! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Bohužel, živí lidé nikdy nebudou tak cool jako herní charaktery.
Chudák Ben.

60