Donald Trump vs. Hillary ClintonEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:14 410

Jdeme do finále! Prezidentské volby jsou téma věčné a vděčné, proto se ho chytli i Nice Peter a Epic Lloyd, ke spolupráci přizvali další talentovanou YouTuberku Kimmy Gatewood a stvořili tento hit.

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Jsem státní úředník, tuhle hru jsem dlouho hrála, už jako malá jsem Martina Luthera znala. Jsem žena z lidu, nežiju s křupany, ty jsi muž z lidu, co nemá rád turbany. V křídle západním žila jsem, zatímco ty ses bavil zápasem. V majonézu ti ksicht zmutoval, jak moc jsi v Rusku investoval. Od devadesátek bankrotuješ, kdybych byla v Íránu, tak mě nenajdeš.

O tu práci nemáš zájem, jenom naleštěnej stůl chceš. Není pravda, že respektuju tvoje malý dítka, vypadají jako komparz z Americkýho psycha. První jméno Hillary a druhý Rodham, příjmením Clinton a rýmy si dávám. V reality show ses zbavoval celebrit, ale mým terčem byl Usáma! Jak bych to řekla?

Jsi rasista! Musí tě hrozně štvát, že tvý malý ručičky nemůžou nic osahat. Na holky bys sahal rád. - Má teprve dvanáct! - Neser, to je akorát. - A když je vdaná? - Tak na ni zatlač! - Je to vaše dcera! - Tak jí osahej pekáč! To je napadení, kámo! A neříkej, že si za to děvče může samo! O steaku nevíš ani hovno, osmýho se to ukáže samo. To datum si pamatuj, jak jsem ti to nandala!

Budu drsná jako To je vražda, napsala! Tak co, Donalde, pojď se ukázat, mám tu Michellinu řeč, můžeš z ní citovat. Musím říct, že respektuju všechny ženy, ale tvý rýmy stojí za prd, stejně jako tvoje maily. Naše země je v krizi, kdo by volil matku ISIS? Možná to není pravda, ale já si neověřuju fakty, a když jsme u chování k ženám, tvůj Bill je horší než Bill Cosby. Jemu šaty pověst kazí, no tobě zas Bengází.

Chceš udělat škvíru ve stropě skleněným, uvidíš jen škvíru v mojí zadnici, až se na něj posadím. Čísla mluví jasně, na krk ti dýchám, nemáš dost síly, jsi na to slabá. Prohraješ stejně jak před šesti lety a Trump tě jmenuje do pěkné cely. Jak bych to řekl? Jsi dvojka. A málem tě porazil židovskej komunista. Copak mají chudáci Američani dělat, když se na tvůj hnusnej ksicht nemůžou ani dívat?

Potřebují silnýho vůdce, co podrobí si Čínu, ne vybledlou a nerozhodnou liberální vagínu. Ovládnu tyhle ulice jako svoje kasína - mnohem víc policajtů a méně Latina! Ty bys nás zahrabala v dluzích za ponožky pro chudý, já tvořím pracovní místa a bourám mešity! A ze šutrů a suti potom postavím sto zdí, který pak omítnu zlatem a Mexiko to zaplatí!

Tahle země bude znovu mocná a všichni si budem žít. Řeknu Kongresu: "Máš padáka!" a Charles půjde místo nich. Protože systém je špatný a kdopak za to může? Posledních osm let tady vládnou černý... Děláte si prdel s těmahle kecama?! Asi vás oba nechám, ať vás můj orel rozklová! Lepší diskusi jsem četl i na Novinkách!

Kvůli vám dvěma na fejsu zuří válka občanská! Už mám plný zuby sraček a banalit, jestli je tohle nejlepší z mý strany, měla by to zabalit! Pardon, ale co jsem řek ti přišlo veselý? Smaž si ten úsměv z ksichtu a poraz tuhle kebuli! Jestli vyhraje Bílej dům, buď chlap a podrž jí dveře. A zklidni svý fandy, ať to na Twitteru tak nevře. Máte stejnou šanci v druhým dílu, Vláda lidu!

Pro lid! Lidem! Orel! Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? Vy rozhodnete! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (82)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Politické téma a komentářů jak nasráno. :D

70

Odpovědět

Budu se opakovat a nemusíte se mnou souhlasit, ale tohle "na sílu" rýmování je úděsné. Namísto uvažování nad věcnou podstatou originálního textu s jeho hříčkami a referencemi se divák zadrhává u kostrbatých autisticky poskládaných vět, které táhnou celkový dojem hluboko ke dnu...

124

Odpovědět

No musim pred tvurcema smeknout. Tohle je jedno z nej dil, co zatim udelali :)

93

Odpovědět

btw proc tu nemame gordon ramsey vs .. kdyz v hlasovani pod Černovous vs. Al Capone
jasne vyhral ?

40

Odpovědět

ERB jsem teď nestíhala překládat pravidelně a tuhle bitvu jsem udělala výjimečně na žádosti v komentech, protože to bylo na aktuální téma. Pokusím se je zase přidávat častěji, včetně hlasování, ale úplně pravidelně to zatím nebude.

102

Odpovědět

+hAnkoMohla by si, prosím, prekladať tie battly, tak ako sú, bez toho, aby si si vymýšľala veci, ktoré nemajú nič s tým, čo hovoria, len aby sa to ako-tak rýmovalo ?

68

Odpovědět

+DranaeKdyby se to vůbec nerýmovalo, tak to tak trochu ztrácí smysl.

65

Odpovědět

+ThooJá myslím, že neztrácí. I ten, kdo nerozumí anglicky, slyší, že se to rýmuje a titulky mu posloužej pouze k porozumění.

64

Odpovědět

+ThooNie nestrácalo, toto nie je žiadny preklad Goetevho Fausta, ale len preklad rapu. Taktiež mám dojem, že prekladateľka je fanúšičkou Trumpa, pretože Lincolnova pasáž nakládajúca Trumpovi je zrazu mierená niekam do všeobecna a nie práve nemu, ako to bolo zjavné napr. "I am so sick and tired of this ridiculous s**t" čím, očvidine myslí Trumpa, keďže sa pozeral na neho najpriamejšie ako sa len dá. Dosť slabý preklad, takisto ako u Rómea a Júlie.

36

Odpovědět

+DranaeTo, že ERB nemá přesah, dosah a hodnotu Goetheova Fausta (i když... ERB zvládnu dokoukat do konce), neznamená, že si zaslouží horší překlad.

21

Odpovědět

+komunardSúhlasím.

00

Odpovědět

+DranaeNe.

14

Odpovědět

+hAnkoMyslel som si...priemerná ako vždy. :)

41

Odpovědět

+Dranaedrz hubu ty debile a bud rad, ze tu hAnko mame!

00

Odpovědět

http://trumpdonald.org sranda :D
jinak na tu jeho dceru bych si sahl :D

121

Odpovědět

Vyhral LIncoln

140

Odpovědět

Doufám, že se Oliver a jemu podobný k****i minimálně oběsili. Internet plnej takových videí kde se do něj naváží atd, asi si byl někdo moc jistej a Trumpa hodně podcenil a ani tyhle trapárny ho nedokázaly porazit.

2724

Odpovědět

tak s tebou bych si nerozuměl...

81

Odpovědět

To ze vyhral ale neni vyhra, nybrz prohra. Holt vetsina n***u a latinos to ma v pejci..
On stejne 99% veci co prohlasil neudela, stejne jako Obama. Staci videt jak posledni tydny kdy uz bylo jasne ze vyhraje, tak zacal dost menit retoritku i chovani.

218

Odpovědět

+rodierUpřímně... Doufám.

10

Odpovědět

"Pan Oliver?"
"Prosím?"
"Pozdravuje vás pan Drumpf!"
*bang*

422

Odpovědět

On s ním někdy Oliver soutěžil?

023

Odpovědět

Trump wins!
Fatality!
#eatshitmotherfuckers

254

Odpovědět

Je mi do breku.

1320

Odpovědět

Proč dal facku jen Trumpovi, to je sexistický

313

Odpovědět

Protože je to gentleman

115

Odpovědět

+HadesIIISpíš na ní nechtěl ani šáhnout :) :D Ani Bill na ní nešahal, aby nemusel s ní bejt radši vybombardoval chudáky v Srbsku sorry "Humanitárně vybombardoval" :D . Do teď se stydím že sme to uznaly (podrazily Slovanské bratry na úkor muslimské pakáže) :/ Hold Havel asi nebyl takovej humanista jak z něj dělaj ale agent jako CIA se parádně vyznamenal, málokdo dokáže posadit na p***l a za pakatel rozprodat nejsilnější východní ekonomiku za pár let :)

2020

Odpovědět

+Master JoudaJá se zase stydím, že si někdo jako ty hraje na patriota a není schopen naučit se rodnou řeč :(

78

Odpovědět

+AkhkhazuHraje ??? :D Možná neumim moc dobře češtinu ale kdyby si věděl kde já všude pro naší vlast byl a co zažil !!!! nebudu se rozčilovat :)

64

Odpovědět

+AkhkhazuSorry musim se trošku nasrat, čeština má složitej pravopis ! :) a ano perfektně jí neumím :) :D ale od debílka co v životě nebyl v armádě se pomlouvat nenecham !!! :D Ať vám zavedou povinnou rád si vás vychutnam :) všechny sluníčkáře a Havloidy bych nahnal do Srbska nebo Afghánu ať si poslechnete co tam všechno vaši pseudohumanistickointelektuální vůdci dělaj a jak nás muslimové milujou !!!!!! :) Ale vás kretény co maj sotva 50 kg ale 10 titulů by nevzali ani k PTP :D

611

Odpovědět

+Master JoudaTak ty seš voják :D takovej idiot může udělat psychotesty? Vlastně co se divím, do armády může jít jen narušená osoba...

37

Odpovědět

+Auto:) Byl jsem a ano psychotesty jsem udělal, naštěstí tvoje náboženství, rasa, nebo přesvědčení ti nebrání sloužit natož neudělat psychotest (tam vadí jen vrozená agresivita "viz tvoje napadání vojáků o kterejch víš hovno a viděl si je tak maximálně ve filmu :D " nadřazování se nad ostatní "sám sebe považovat za chytrého a shazovat třeba i farmáře "o čemž mimochodem víš taky p**u" nelogický postup myšlení "nikdy sem neviděl horníka co žije v lepenkovej krabici neni to tak špatně placená práce protože je pěkně drsná (OKD nepočítejme :D to je ojeb) a samozřejmě nebejt úplná guma "na čemž by si vylít taky protože kecy tipu že kdo nehlasuj pro toho a toho je blbej a měli by mu vzít volební právo" :D a u tebe by možná dokonce vadila i schizofrenie protože máš pěkně rozdvojenou osobnost "Volil bys Hillary hraješ si na humanistu ale bral bys volební práva a určitě i mile rád posílal lidi do koncentráku :D" ) no jo no hold čim víc pravdy a lásky na jazyku tim víc zloby a nenávisti v srdci :D :) Ale jsem rád že ta povinná vojna neni to nahoře sem trošku včera v naštvání přehnal pač soudit někoho že neni vlastnenec podle pravopisu je asi jako soudit odvahu chlapa podle velikosti ptáka :D :) Ještě aby takovýho pablba naučili držet zbraň a základy boje :D Ještě že se tam dneska nedostane každý auto :D !!! Systém funguje aspoň v něčem !!!!

30

Odpovědět

+Master JoudaČím víc vykřičníků tím víc agresivní vymatlanej voják.

05

Odpovědět

+Master JoudaPro svou vlast si možná něco udělal, pro mou rozhodně ne.

05

Odpovědět

Obyčejný lid porazil média a intelektuály. Sice to obyčejnému lidu nepřinese nic víc, než tento fakt, ale aspoň se můžou poplácat po zádech jak to všem natřeli :D Největší chybou demokracie je fakt, že můžou volit i lidé, kteří nepřináší rozvoji společnosti vůbec nic, a dokonce můžou i kandidovat na prezidenta a následně vyhrát :D Hlavně, že žijí z práce a vynalézavosti těch pseudoelit kterými pohrdají...

3039

Odpovědět

Tímto vyzývám všechny pseudointelektuály, aby šli založit vlastní stát. Zbytek si tady zatím může hrát s kamením a pojít hlady :D

723

Odpovědět

+AutoUž aby to bylo :D Můžete si tam natahat umírněný arabský extremisty, drogový kartely z Mexika :D každýho afričana s titulem ING. a Dr. co vyměnil dvě kozy a 5 dcer za místo v gumovým člunu :) Všechny profi politiky co v životě nesáhli na práci ale nejlíp rozumí prostému lidu a nejlépe do týdne odletět z letiště Václava Havla do vaší zaslíbené země :D :) hrozně vám to přejem :) A nebojte se potravinovou pomoc pošleme :D Protože moc farmářů se mezi váma asi nenajde :D Ale profi žvanilů a plánovačů tam bude tuna ;) ale s keců se nenažerete :D A můžete dokonce i vzít volební právo komu chcete nebojte se nemáme Hillary nikdo vás humanitárně bombardovat nebude ! ;)

75

Odpovědět

+Master JoudaFarmařit umí každej kretén a člověk s normálním mozkem se to umí naučit i když to předtím nikdy nedělal. To jen pro idioty se z toho dělá věda, aby se necítili méněcenní.

312

Odpovědět

+AutoPáni je vidět že si v životě nikdy nic nedělal

73

Odpovědět

+Master JoudaJá makám od 13 let, každej den jsem šel po škole na osm hodin do dolu abych mohl zaplatit nájem za lepenkovou krabici a vypracoval jsem se do invalidního důchodu ty koště.

213

Odpovědět

+AutoTo je mi líto hold si mizernej horník, měl si farmařit :D Jako kretén máš na to nejvyšší kvalifikaci jak sám řikáš ;) A nebo by si by první farmář kterýmu chcípl žízní i kaktus, to spíš :D

82

Odpovědět

+AutoBudu krapet hnidopich, ale... Míň smajlíků by neuškodilo. Někde jsem viděl statistiku, že jen holky do dvanácti let a zamilované páry při vzájemné koumnikaci používají cirka smajlíka na dvě věty.

01

Odpovědět

+AgentReaguješ na špatnýho člověka demente, jdi se zabít.

02

Odpovědět

+AutoSorry, stává se. A mimochodem, až po tobě.

20

Odpovědět

Ono jim za pár let dojde, že zvolili člověka, co je předtím beztrestně okrádal a teď jim sliboval, že to dá zase dopořádku.

1010

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že taková Hillary měla podporu 98procent vězňů, 88 procent černochů, drtivé většiny nefachčenků, feťáků a spodiny - tak kdyby mohl volit jen ten, kdo něco přináší, prohrála by tak 75:25

00

Odpovědět

Budete zase překládat ERB pravidelně?
Jestli jo, navrhuji Sir Isaac Newton vs Bill Nye

51

Odpovědět

Tuhle bitvu vyhrál Abraham Lincoln. -P

393

Odpovědět

:D Veselej den pro nás obyčejný lidi. špatnej pro všechny terroristy, válečný štváče, lluminátský posluhovače, pseudointelektuály, studenty genderových studií a jinejch humanistickejch sraček ze kterejch se dělá věda, nepřizpůsobivý menšiny a uživatele Auto :D :D Nechť započne bitva komentářů !!!! :)

3614

Další