Banánová noční můraEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:9 141

Dnes má pro nás Robby jednoho rockera, nechutný banán a opilého ženicha. Poslední video se mi bohužel nepodařilo dohledat.

Poznámka: Vtípek s breakdancem spočívá v tom, že "break" je anglicky "zlomit".

Přepis titulků

Pracuju na svém breakdanci. Tomu nebudete věřit. Hned vám to ukážu. Breakdancing, ne? Proč se na mě tak díváte? Znáte ty hejtry, kteří vás shazují, i když děláte něco skvělého? Ten Robby to prostě nechápe. Napíšu mu hnusné komentáře na YouTube. Přesně. V prvním videu se hejtr snaží, ale rocker jeho snahy maří.

Je z 13. června, z nizozemského festivalu Pinkpop. Ale nic růžového tam není. Lháři! Zpěvák David Achter de Molen ze skupiny John Coffey chodí po davu a nějaký hejtr na něj hodí pivo. Sakra, kámo! To bylo to nej, co jsem kdy viděl! Nejenže to pivo chytil, ještě ho vypil jako... Jako rocker.

Tady to máš, ty hejtere! I když bylo celkem působivé, že se to pivo cestou nevylilo. Jestli si někdo zaslouží uznání, tak je to tenhle týpek. Možná to nebyl hejtr. Možná to byl opilec, co chtěl pomoct. - Hej, žíznivče, chytej! - Díky, nápomocný opilče. Já bych ale asi pivo, co na mě někdo hodil, nepil. Kvůli pohlavním chorobám, ústním goblinům, špatnému pivu. Chutná to jak chcanky.

Robby, to není pravda, tyhle věci se pivem nepřenáší! Kelly? Pomůžeš mi? - Tady to máš. - Díky. Dělám si srandu. Máte rádi banány, ne? Přestaň. Myslím k jídlu, vy úchyláci. Další video je z 12. června a po něm už banány nikdy chtít nebudete. Autor videa si chtěl dát banán.

A pak něco uviděl. Že byl ten banán otlučený a nechutný? Ano, ale taky tohle. Něco tam je! Ale co to tam je? Panebože! Ne, to není v pořádku! Říkal jsem vám to.

Banány? Už nikdy! Přestaň! Je tohle pravda? Vyskakují pavouci z banánů do mých nočních můr? Robby, Robby! Jsem pavouk! Naštěstí pro banánožrouty, podle internetové poroty, která hodnotí autentičnost videí, je tohle video fake. A jak to víme? Podívejme se na to. Není pravděpodobné, že tak velký pavouk by přežil v banánu.

Díkybohu. A tady se píše Kaleb Lechowski, což je německý animátor a taky asi banánofob. Musím uznat, že video je dobře udělané. Dostal mě. Dostal nás. Dostal 5 milionů lidí za týden a půl. Dobrá práce. Když ale něco není pravé, neznamená to, že si to nemůžeme užít. Důkaz obrázkem. Znáte to, máte svatbu, ožerete se a nic nezvládáte...

Ne? Jen tenhle týpek? Video je z 16. června a ženich na něm v opilosti tančí nevěstě na klíně. Ale bude hůř. Pak se rozhodne, že nevěstě sundá podvazky pomocí svých zubů. Ale bude hůř. A s podvazky v puse musí být odtržen od své ženy. A ta je očividně a právem naštvaná.

Kde jsou tví kamarádi, aby ti v tomhle zabránili? Dělali něco strašně důležitého. Smáli se. Není úkolem svědka zajistit, aby ženich před příbuznými neznásilnil nevěstu? Pojďme ke mně domů. Dej mi číslo! Neumím si představit, co nevěstě běželo hlavou. Ale nemusím, protože je jí to vidět na tváři.

Už nikdy nebude sex. Zůstaneme svoji, abys už nikdy neměl sex! Normální manželství, ne? Proč se ten týpek asi tak opil? Alkohol stál pět tisíc dolarů? To se nám přece nevyplatí, ne? Počkat. To zvládnu.

O novomanželích jsem nic nenašel, ale nevěsta stejně asi chce soukromí a ženich bude určitě slušňák, když zrovna nechlastá. Ponaučení z příběhu zní: Díky alkoholu nikdo nevypadá dobře. S výjimkou rockerů. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Breakdance!

Takhle zníte, lidi. Tak přestaňte. Banány? Nikdy více! Akorát se ohnula. Musím to i ukázat, co? Sakra. To je ale pitomost. Chytil jsem tři.

Chytil jsem tři! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi před deseti minutami jsem měl banán, nekoukal jsem na něj a jedl ho a v půlce si všiml, že v prostřed podélce toho banánu je nějaká hnědá hmota v průměru asi pul centimetru. Pak jsem si pustil toto video. Jsem nadšený.

30

Odpovědět

Kaleb Lechowski (R'ha) - je to aj tu na videacesky... To meno sa mi zarilo do hlavy rovnako ako Wachowski (Matrix) ... Superborci

31

Odpovědět

super trans

31

Odpovědět

banány už nikdy nebudou jako dřív

01

Odpovědět

Kdo taky zavíral u banánovýho videa oči, aby si nepřivodil noční můry, přiznejte se! Nikdo? Jen já, posera.. °n°

162

Odpovědět

Super noční režim! ....jo a video taky

40

Odpovědět

už jen sedm dílů...budeš nám chybět, Robbe :)

202

Odpovědět

Cože? jakto? on odešel nebo skonal? :P

81

Odpovědět

+SmrdíšOženil se s tvojí hnusnou matkou :D

70

Odpovědět

+5825neházej to pivo!

10

Odpovědět

Ach :( snad udělají poslední epizodu ve stylu loučení Raye s =3, shrnutí nejlepší momentek a videí za celou tu dobu Robbyho působení.. :-)

20

Odpovědět

+SimonkaRobby v poslední rozlučkové epizodě zavzpomíná na své nejlepší chvilky a své nejoblíbenější postavy (které hrál) :-)

110

Odpovědět

tolik lajků? okamžitě to začněte hejtit...to je myšleno sarkasticky, už se fakt těším, až skončí :D

21