Zlobiví pejsciEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:8 756

Přepis titulků

Bradavky. My lidé jsme schopní dělat úžasné i pitomé věci. První video je mix obou, je jakoby pitožasné. Pitožasné. Je z 26. května a hodně se sdílelo, protože... Koukejte. Je to brazilská dodávka, co se chce nalodit na brazilskou loď pomocí těchto křehkých brazilských prken.

- Brazilský. - A mimochodem, video je z Brazílie. Kolik lidí potřebujete na to, abyste dostali dodávku na loď? Brazilión. Je to úžasné, ale taky strašně pitomé. Proč byste to dělali? Pokud si rádi nehrajete na piráty, co dělají pirátské věci s dodávkou. Yarr, projdeme se po prkně!

Teda projedeme, nevím, co se to děje. Vypadá to jako sebevražda. Kdyby řidič umřel, všichni by si říkali: "Co jste čekali, že se stane?" To, co se stalo ve videu. Ale takhle normálně lodi nenakládají, ne? Musí to být jednorázová akce, poslouchejte, jak lidi kolem řvou. Jako by se koukali na Mistrovství světa ve fotbale. Že Brazílie?

Moc brzo, co? Další video je úžasné. Dva kluci na něm testují podomácku vyrobené letadlo z lepenky. Tenhle kluk, Josh, letadlo postavil. Má ovladač klapek a motoru a pokusí se s tím letět. Sranda. Podomácku vyrobené letadlo z lepenky. Natočíme to, protože to může zároveň poslední pokus. Jdem na to. Sakra. Já umím vybudovat jen obrázky z těstovin a nepříjemné ticho.

Ale ty jsi udělal letadlo z lepenkové krabice! Jedním důvodem, proč je to video tak super, je to, že se oba kluci ve videu nekontrolovatelně smějí a žasnou, že letadlo skutečně funguje. Je to jako ta chvíle, když... Použijete balící hlášku a dostanete číslo. Čau zlato, umím to s krabicemi. Můžu si rozbalit tu tvou? Fungovalo to?

Je šokující, že to funguje, protože je z lepenky a lepicí pásky. A ne kvalitní pásky, ale téhle trapárny. Ani moje těstoviny nedrží pohromadě. Video je z 14. května a za týden nasbíralo přes milion zhlédnutí, takže si nedělejte srandu z lidí, co jdou za svým snem. I když je jejich snem létat s lepenkovou krabicí. Slovem krabice část ženského těla nikdy označovat nebudu. Špatně to dopadá. Tohle není telefonní číslo, je to pěst!

Chtěli jste jako malí psa, ale rodiče vám to nedovolili, a vy jste pak říkali: "Sklapni, Jerry, nejsi můj táta." Poslední video je z dubna a ukazuje, že Jerry měl pravdu. Zasraný Jerry. Zatraceně. Vrátil jsem se z práce a mám tu tři zlobivé whippety. On jim říká zlobiví whippeti? Božínku, koukejte na ten nepořádek. Co jste tu dělali, když jsem vám vydělával na pamlsky?

Koukejte, co jste mi udělali s postelí! Božínku, to je ale nepořádek! To je na houby. Ale podle toho, jak se k těm psům chová, se až tak nedivím. Co jste tu dělali, když jsem vám vydělával na pamlsky? Tihle psi si žádné pamlsky nezaslouží! Zaslouží si...

žádné pamlsky! Zpočátku vypadají provinile, ale pak se zase začnou prát a on s tím nic neudělá. Jejda, kamarádi, kéž byste nezničili všechno, co miluju. Prostě... No, nikdo není dokonalý. Kdo si dá steak? Můžeme si o tom nepořádku promluvit? Jasně, když mluvím sám se sebou. Ani nejde poznat, že to bývala postel. -Vzali jste to až k pružinkám. Ani jsem nevěděl, že v posteli je toho tolik. Když mluví o zlobivých whippetech, určitě mluví o těch psech, a ne o velociraptorech, co jsou mimo záběr?

Zdá se, že whippeti jsou k ničení stvoření. Zajímavost: Podle internetu jsou whippeti kříženci anglických chrtů s teriéry nebo chrtíky. Jsou mírní a inteligentní a touží pouze po vaší společnosti. Kravina! Zapomněli zmínit, že jsou to zároveň zbraně hromadného ničení. Jediná věc pitomější než žít s takovým psem je...

Tak jo, vy zlobiví whippeti, to je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Ach vy zlobiví Brazilci! O krabici nikdy nemluv! Sakra, Kelly. Pardon. Ale takhle normálně lodi nenakládají, ne? Ta chvíle, když...

Čauky didly. Můžeme si promluvit o tom nepořádku? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cheeki breeki

40

Odpovědět

ne a ne a ne. na tohle se neda koukat. videa super, ale ten typek vypada jako debil. Temer nikdo na svete mi nevadi, ale tady se trefili. Nejdriv predtim ta cokolada ted tam daj tohohle buzicka.

Ale takovejhle show je na utube hafo a maj daleko vic shlednuti tak proc ztracet cas s timhle? (THIS IS HOROSHO!)

140

Odpovědět

A víš,co já zase nesnáším? Pokrytecký slováky,co si myslej o sobě všechno a přitom jste jenom ubozí parazity takže jaká ironie,že si zrovna stěžuješ trapáku slovenskej :D :D :D

28

Odpovědět

+5825hlavne ze pise po cesky gj

51

Odpovědět

+rlyDěti, děti, pravdu máte oba...

10

Odpovědět

+Tvoja MaťNebo ani jeden?

00