KaraokeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:9 390

Dnes má pro nás Robby nešikovného cyklistu, debilního řidiče a muže, který vydává zvířecí zvuky. (druhé video jsem sám nenašel, děkuji anonymnímu hledači z komentářů :-) )

Přepis titulků

Už se nemůžu dočkat! Večer jdu na Jurský svět a hrozně se... Mohl by ses kousek posunout? Ještě. - Dobrý? - Super. - Už jsem záběru? - Jo, jdem na to. Zrovna potřebuju vidět někoho, kdo si ublíží... Naštěstí tu máme první video.

Za 4 dny na Facebooku nasbíralo 3 miliony zhlédnutí a stalo se během první jízdy v autoškole. Koukejte na tohle kolo. Počkejte si. Počkejte si. Spadl. To jsem nečekal. Počkat, čekal. Asi tak celých 5 sekund, stačilo, aby trošku zahnul. Možná bychom si z něj neměli střílet, třeba má pomalé reflexy. Což by u cyklisty nedávalo smysl.

Dělejme si z něj srandu! Proč se kouká dolů a ne před sebe? Aby viděl, kam jede? Možná je unavený a jenom to chce doklepat? To zvládnu, to zvládnu. Auto! Cyklista si rozsekl ret, ale jinak je v pořádku, což je klika, když vezmeme v potaz, jak naboural. Proto se nosí helmy, děti.

I když jste idiot, tak se vám nic nestane. Jak asi kamarádům vysvětlí, jak se zranil? To auto jsem neviděl přijíždět! Protože to já jsem přijížděl... Přepadli mě! Medvědi. Chcete se naštvat na nějakého hlupáka? Já taky, pojďme na to. Další video má 2 miliony zhlédnutí a možná jsem kvůli němu ječel na monitor, protože je to prostě děs!

Užijte si to. Hasiči někde v Německu jedou k požáru a vypadá to, že tohle auto jede dopředu, aby pustilo hasiče, ale není to tak. Prostě ne. Vím, že když slyšíte sirénu, máte zastavit, ale v tomhle případě jste idiot. Jakto, že tu sirénu neslyšel?

Jedno slovo. Karaoke. Chápu to. Taylor Swift je tady a případná dětská nemocnice, co shoří na prach, je tady. Debil. Možná to neslyšel, protože je hluchý. Děsnej vtip. Nakonec nějaké jiné auto odjede a hasiče pustí dál a to zelené auto na nic nečeká a znova ho předjede.

Nikdy jsem si nepřál, aby někdo byl hluchý, ale fakt doufám, že tenhle řidič hluchý je. Pokud ne, je to ten nejhorší člověk na světě. Cože? Chcete jet dál a uhasit požár? Já chci zase být král světa. Ne všichni dostaneme to, co chceme. Koukejte! Tenhle týpek vydává zvířecí zvuky! To musíte vidět! Poslední video.

Za 2 dny nasbíralo 2 miliony zhlédnutí a je super, jasný? Tomuhle chlapíkovi přezdívají muž zvířecích zvuků. Tak to je pak jasné, ne? Tuhle schopnost bych hrozně zneužíval! Představte si všechny ty nevhodné komentáře, co můžete říct. Co říkáš na mou novou holku? Je to celkem kost, ne? Nic tím nenaznačuju, jen se procvičuju.

- Ale je tlustá. - Fakt? Týpek se jmenuje William Jafta a je z JAR. Rád vydává zvířecí zvuky. Jinak je to ale ohromné, ty zvuky jsou tak realistické, že kdybych ho neviděl, myslel bych, že to jsou skutečná zvířata. Štěňátko! Ptáci. Babi? Musím říct, že jsem trochu zklamaný, protože i když je z JAR, tak nevydává zvuky jako žádné zajímavé africké zvíře.

Tak jo, odstupte. To zvládnu. To jsem dal! Slyšeli jste snad někdy žirafu? No vidíte. Nebuďte šmejdi. Jako tenhle muž. Pardon, já tady SMSkuju. Sprosťák. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju.

Cyklisti by se měli koukat před sebe. Bouřlivé moře. Vypadni! Musím něco dělat. - V této epizodě... - Ne! Chtěl bych vidět, jak vysvětlí svůj obličej. Vysvětlí, jak si poranil obličej. To jsem chtěl říct. Je to velmi stylové a in. Vypadám jako záchodová mísa.

Je to umění. - Dobře to voní. - Teď mám na to chuť. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A že zrovna jezdí ve Škodovce... :D

110

Odpovědět

Zase má koláče?

10

Odpovědět

strýček jedlička

10

Odpovědět

Odpovědět

Díky :-)

20