Kočky a mývalovéEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:8 298

Přepis titulků

ROBBYHO ZÁVEŤ Justinovi odkazuji panenky. - Kelly, ty dostaneš tenhle keř. - Hurá, keř! Theo, tobě dám komiksovou tapetu. - Robby, ta ti nepatří. - Já vím, teď patří Thee. První video je ze 17. června a... Mužné, maskulinní, testosteron! Doma to nezkoušejte.

Ne že byste chtěli, ale opakuji: Nezkoušejte na židlích dělat provaz, zatímco nad hlavou držíte závaží. To je ale chlap. Nikoho tak šťastného a zároveň děsivého jsem ještě neviděl. Že jsem po steroidech vzteklý? Spíš šťastný. Vypadá opravdu šťastně, možná je dělání provazu s činkou nad hlavou klíčem ke štěstí. Říkal jsem, ať to nezkoušíte doma, ale o kanceláři nepadlo ani slovo. Nejsem ani trochu šťastný.

Byl to působivý výkon, ale taky ohromně hloupý. Měl poslouchat vlastní radu a doma to nezkoušet. Ve videu má kovové židle na dřevěné podlaze. Má kliku, že se nerozjely a nezpřelámaly mu nohy. A může vůbec dřevěná podlaha ustát ránu hozené činky? Co kdyby pod ním někdo bydlel? Buďte tam potichu, chci v klidu mastur... Ožrali jste se někdy?

Potácíte se kolem, slova huhláte a někdo by vás měl zastavit, ale vy chcete víc alkoholu? Pokud ano, tak jste asi alkoholik. Ale nebojte, tenhle mýval taky. Ten mýval je opilý! Tenhle mýval se nějak dostal do skladu piva v New Yorku a v podstatě zažil nejlepší noc svého života. Připomíná mi to jednu totálně zlitou holku, která byla o víkendu úplně namol, ale pořád chtěla další pivo a vodku.

A byla to Kelly. Kelly. Kdyby byla Kelly mýval, vypadalo by to takhle. Jsem Kelly a vypiju všechno pivo. Líbala jsem se se sedmi lidmi, ale s Robbym ne, protože to je neprofesionální. Sklapni, Robby. - Ahoj, Kelly.

- Trošku se tu prospím. Na konci videa se mýval rozhodne odejít a odpotácí se pryč. Přímo do sudu piva. Máš problém, chceme ti pomoct! Uvidíme se pak. Přestaň se hýbat, podlaho. Video je z 19. května a za měsíc nasbíralo 2,5 milionu zhlédnutí. Mývalovi se asi nic nestalo, protože dostal přezdívku Bumbal, a kdyby umřel na otravu alkoholem, byla by to dost krutá přezdívka.

Určitě se jen dopotácel domů a vyspal se z toho. Jako někdo další, koho znám. Poslední video je z 21. června, je z Francouzské Guiney a jsou na něm dva lidé, co se vydali proletět na větroni. Kluzáku s kokpitem... Kouzelném létajícím stroji. Všichni si to užívají, pilot, pasažérka, kočka...

Co tam dělá kočka? Pilot si asi říká totéž, výraz v jeho tváři je srandovní. Co to? Co to je? Když kočka spadne ze 300 metrů, skončí na všech čtyřech? Stejně by už se pak nikam nepodívala. To není vtipné, Robby. Pilot zachová chladnou hlavu a v klidu přistane na ranveji. Ale ta kočka si to nejspíš užívala.

Hele, lidi, tamhle je zem, co se stalo? Říkám si, jestli tam náhodou nevlezla schválně. Ptáci, těšte se, jdu si pro vás! Nakonec přistanou a kočka je naprosto v pořádku. Vypadá to, jako by kočka byla na křídle, ale ve skutečnosti je v něm. Pilot prý kočku přehlédl při kontrole. Nebo tam skočila pak.

Přehlédl ji? Pokud svou práci děláš pořádně, je těžké přehlédnout živé stvoření, které je v křídle průhledného letadla. Ale co já vím. Možná nebyl ve formě, protože předchozí večer chlastal s tímhle týpkem. Ty jsi pilot?

Kam šla ta holka, co olizovala sedm kluků, ale Robbyho ne? To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Mužné, maskulinní, testosteron! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Měl by se z toho vyspat: Mýval. Budete mi chybět. Moje bábi spala s Kaiserem. Za mých mladých let jsme sendvičům říkali obložené housky, protože sendviče měli Rusáci.

Vyrušuješ mou pomalou, ale nevyhnutelnou smrt. Jede to ve stejnou dobu jako Matlock. A Televizní noviny. A moje mrzutost.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kaiser znamená císař.

40

Odpovědět

Hlavně až skončí Robby, tak přeskočte rovnou na Karlose. Ta Katja, co byla po něm byla tak špatná, že ztratili půlku sledovanosti a nakonec ji museli po kratký době odstřihnout :D Dostávala dost hejtů a bohužel oprávněně :D

50

Odpovědět

jako ten chlapek slusna korba a koule ma si zelezny:)

10

Odpovědět

Kolik ještě zbývá dílů? Počítá to někdo? -_-

14

Odpovědět

Ještě budou čtyři obyčejné díly a rozlučkový speciál, Romane / Eddie :-)

101

Odpovědět

+XardassVzlyk vzlyk...........

20

Odpovědět

+XardassUž jsem jen Roman...prostě se nebudu odhlašovat :D příště až někdo uvidí Eddieho, tak je to fake

40